banner10

Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir?

Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir?

Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerlerkimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir? Sorusunun yanıtı

Seda (Derya Beşerler)

Seda Dila’nın yengesidir.

Kuzgun dizisinin Seda'sı Derya Beşerler kimdir?

Derya Beşerler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Derya Beşerler Namoğlu (d. 23 Nisan 1985, İzmir), Türk aktris.

İzmirli olan Derya Beşerler aynı şehirde 1985 yılında dünyaya geldi. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversite okumak için  geldiği İstanbul’da burslu kazandığı Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirdi. İki yılı aşkın bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden bir hocayla oyunculuk çalıştı.

İlk dizi tecrübesi olan Canım Ailem‘de hem reji tarafında çalışıp, hem de dizide göründü. Üç sene kadar hem reji yapmaya hem de küçük rollerde yer almaya devam eden Beşerler, Aşk Emek İster (2013) adlı diziyle, kariyerini kamera önünde sürdürmeye karar verdi. Kariyerini birçok dizi ve sinema rolüyle sürdüren Beşerler, BKM Mutfak’ta No Name (2015) adlı oyunda sahne alarak tecrübelerine tiyatroyu ekledi. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerle rol almaktadır.

Derya Beşerler 2015 yılından bu yana Gripin Grubu’nun solisti Birol Namoğlu ile evlidir. Beşerler’in ablası Zeynep Beşerler de oyuncudur.

Filmler ve Dizileri

2008           Canım Ailem – Duru
2011            Bir Çocuk Sevdim – Narin
2013            Aşk Emek İster – Derya
2013-2014       Gurbette Aşk
2016            Gecenin Kraliçesi – Elif
2017 –          Ufak Tefek Cinayetler – Esra
2013            N’apcaz Şimdi? – Hale
2015            Nadide Hayat
2015            Merdiven Baba

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17