banner10

Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir? Sorusu Sanem'in ablasının çalıştığı şirkette işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le arasında yaşanan ilişkiyi konu alan dizinin adından çokça söz ettirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin AyhanCeren Taşçı kimdir? Sorusu Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes'te işe başlaması ve patronun oğlu Can Divit'le yaşadığı aşkı konu alan dizinin beğeniyle izlenmesi sonrası merak konusu oldu. Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sanem dergide işe başlamadan önce babasının bakkal dükkanında çalışıyordu. İşte Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir? Sorusunun yanıtı...

Ayhan (Ceren Taşçı)

Ayhan Sanem'in mahalleden yakın arkadaşı. Dobra bir kızdır Ayhan hile hurda bilmez kimsenin arkasından oyun oynamaz.

Erkenci Kuş dizisinin Ayhan'ı Ceren Taşçı kimdir?

Ceren Taşçı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ceren Taşçı, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Komedi Türkiye programında yer alan Taşçı, tiyatroyu çok sevmektedir.

Fox Tv’de yayınlanan No:309 dizisinde canlandırdığı Ceren karakteri ile tanınan Taşçı oldukça başarılı bir performans sergileyerek kısa zamanda başarısını ve kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Şu sıralar Erkenci Kuş dizisinde Ayhan karakterini canlandırmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17