Palu Ailesi kabusunda stüdyoyu şoke eden sözler

Kocaeli Körfez'de kayıp anne ve kızını bulmak için arama çalışmaları sürüyor. Palu Ailesi'ne ait dehşet Türkiye'yi sarsmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda damat Tuncer Ustael'in eşinin sözleri stüdyoyu şoke etti.

Palu Ailesi kabusunda stüdyoyu şoke eden sözler

Palu Ailesi’nin, kayıp iki ferdi için 21 Aralık’ta ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına başvurması Türkiye’yi dehşete düşüren olaylar zincirini ortaya çıkardı. Kendisini aileye ‘Cinci Hoca’ olarak tanıtan damat Tuncer Ustael ve müridine dönüştürdüğü Palu Ailesi hakkındaki iddialar canlı yayında günlerdir kan donduruyor: 3 cinayet, 4 çocuğa tecavüz, gasp, işkence iddiaları... Meryem Tanhal'ı ve kızı Melike'yi öldürdüğü iddia edilen Tuncer Ustael suçlamaları reddederken, bugün kritik bir gelişme yaşandı.

KRİTİK TANIK CANLI YAYINDA

Palu Ailesi'nin damadı Tuncer Ustael'in Meryem Tanhal'ı tokatlayarak arabaya soktuğunu ve ağaca bağladığını gören bir tanık yayına katıldı. Herkes bu tanığın neler söyleyeceğini merak ederken, dün kazı yapılan yerde bulunan kemiğin kime ait olduğu araştırılıyor.

TUNCER'İN KARISI EMİNE USTAEL'DEN İNANILMAZ İDDİA

Tuncer Ustael'in eşi Emine Ustael, kayıp olarak aranan ablası  Meyrem Tanhal'ın kocası Tuncer'e ilaç verip tecavüz ettiğini iddia etti. Yayında bulunan konuklar ise bu iddia karşısında şoke oldu.

KAYIP ANNE VE KIZI ARANIYOR

Kocaeli Körfez’de 2008 yılında ortadan kaybolan Meryem Tahnaz ile ondan aylar sonra kaybolan kızı Melike Tahnaz olayında, Müge Anlı'nın programındaki konuşmaları ihbar kabul eden polisler arama başlatmıştı. İddialara göre, evlenerek İstanbul’a giden ancak daha sonra eşiyle yaşadığı problemler nedeniyle ailesinin evine geri dönen Meryem Tahnaz’ın eşi Ahmet, kayınpederi tarafından silahla vurularak öldürüldü. Eşinin öldürülmesinin ardından Meryem Tahnaz, İstanbul’a geri döndü.  Ancak bir süre sonra  Meryem Tahnaz, yeniden baba evine geri döndü.


Müge Anlı'nın programında Tuncer Ustael anne ve kızının cesetlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğünü ve yeri bildiğini söyledi. Konuşmaları ihbar kabul eden polisler arama başlattı.

Meryem Tahnaz’ın annesi, çocukları, yeğenleri toplam 10 kişi Körfez ilçesi Tütünçiftlik’teki bir arabada yaşamaya başladı. 2008 yılının Ağustos ayında Meryem Tahnaz, arabadan tuvalet ihtiyacını gidermek için çıktı bir daha da kendisinden haber alamadı. 2009 yılının ilk aylarında da Meryem Tahnaz’ın o dönem 6 yaşında olan kızı Melike Tahnaz'da ortadan kayboldu. Olaydan 11 yıl sonra Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri anne ve kızının son görüldüğü Tütünçiftlik sahilinde arama çalışması başlattı. Kadavra köpeği Melo sahilde anne ve kızının cesedini arıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17