banner10

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Yüzleşme 2. bölüm izle, Yüzleşme son bölüm izle bilgileri Masal ve Ömer'in büyük bir çıkmaza girdiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Yüzleşme 2. bölüm izle, Yüzleşme son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Yüzleşme 2. bölüm izle, Yüzleşme son bölüm izle bilgileri Masal'ın intikam almak için yanına gittiği Battal'ın yeğeni Ufuk, başkası tarafından vurulur. Masal'ı takip eden Ömer'in ise yerde yatan Ufuk'u ve çaresiz bir halde görünen Masal'ı gördüğü yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Yüzleşme 2. bölüm izle, Yüzleşme son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Fikret ise kaybettiği şeyleri geri almak için hırslanır. İşte Yüzleşme 2. bölüm izle, Yüzleşme son bölüm izle bilgileri...

Yüzleşme 2. Bölüm Fragmanı

Masal ve Ömer büyük bir çıkmaza giriyor!

Masal'ın intikam almak için yanına gittiği Battal'ın yeğeni Ufuk, başkası tarafından vurulur. Masal'ı takip eden Ömer ise yerde yatan Ufuk'u ve çaresiz bir halde görünen Masal'ı görür. Ömer ve Masal bu durumu saklamaya çalışır.

Fikret ise kaybettiği şeyleri geri almak için hırslanır. Ömer bu konudaki en büyük destekçisidir.

Zümrüt, Masal ve Ömer'in yakınlaştığını anlayınca çılgına döner. Planı bozmaması için Masal'ı bu konuda uyarır. Diğer taraftan Ömer, Gonca ile ilgili gerçekleri öğrenmek için Levent'i sıkıştırır. İki eski arkadaş karşı karşıya kalır.

Zümrüt, Masal'ın kim olduğunun anlaşılmaması için çırpınırken, Masal kendini belli edecek mi? Masal ve Ömer, Ufuk'un kim tarafından vurulduğunu bulabilecek mi? 

Yüzleşme 2. Bölüm 2. Fragmanı

Yüzleşme 2. bölüm izle (Tıklayınız...)

Yüzleşme konusu

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yüzleşme oyuncuları

Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Fikret Kalenderoğlu (Uğur Yücel)

100 yıldır bu topraklarda yaşayan çok zengin ve soylu bir aileden geliyor. 61 yaşında. Kalender’in bir zamanlar en zengin kişisiydi. Gonca’nın kaybolması ile kendi kabuğuna çekildi. İşlerden elini eteğini çekti. Borç batağında, hasta bir adam haline geldi. Şimdi geçmişe dair bir umutla Eski Fikret olarak ona bu acıyı yaşatanlara karşı hesabını yeniden açacak.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Uğur Yücel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Türkiye'de her kesimden insanın zevkle izlediği bir oyuncu olan Uğur Yücel, kabarelerle başladığı oyunculuk hayatına sinemada devam etmiş ve sadece oyunculukla sınırlı kalmayarak yönetmenlik ve senaristlik dallarında da birçok ödüle layık görülmüştir.

Uğur Yücel, 1957 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen van'lıdır. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde öğrenim gördü. 1977 yılında konservatuvardayken tek kişilik oyunlara ve stand up gösterilerine başladı. 1975ile 1984 yılları arasında Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzikholünde çeşitli oyunlar oynadı. Yer aldığı kabareler ve müzikallerde Müjde Ar ve Sezen Aksugibi sanatçılarla çalıştı.
1984 yılında ilk kez "Fahriye Abla" adlı film ile sinemada oyunculuğa başladı. Ardından 1986 yılında "Teyzem" ve "Milyarder", 1987 yılında ise başrolündeŞener Şen'in oynadığı "Selamsız Bandosu" adlı filmde yer aldı. Sinemada çıkış yapması yine başrolünü Şener Şen ile paylaştığı 1987 yapımı "Muhsin Bey" ile oldu. Hemen arkasından 1988 yılında Ertem Eğilmez'in son filmi olan "Arabesk"de Müjde Ar, Şener Şen ve Necati Bilgiç ile birlikte rol aldı.

1994 yılında televizyon dünyasına girdi. Birçok dizi ve tv skeçlerinde rol alan oyuncu ilk kez "Aziz Ahmet" adlı televiyon dizisiyle yapımcılık, senaristlik ve oyunculuk yaptı. Sinemada oyunculuğa 1996 yılına kadar ara veren Yücel, bu dönem kendi filmlerini çekmek için hazırlıklarda bulundu.

1996 yılında "Eşkiya" adlı film ile sinemaya dönüş yaptı. 1996 yılında senaryosunu Yavuz Turgul'un yazıp yönettiği "Eşkıya" adlı filmde Şener Şen ile başrolde oynarken Uğur Yücel Cumali karakterini canlandırdı. Kamran Usluer,Sermin Hürmeriç, Yeşim Salkım, Kemal İnci, Özkan Uğur gibi oyuncularla birlikte oynadı.

Ardından 2000 yılında Kemal Sunal'ın ölümü üzerine "Balalayka" adlı filmde yer aldı.

Uğur Yücel, 1998 yılında "İkinci Bahar" adlı televizyon dizisinin ilk 8 bölümünü çekerek televizyon dünyasında çalışmaya devam etti. Ardından TRT'de yayınlanan "Karanlıkta Koşanlar" adlı televizyon dizisinde yönetmen, senarist ve oyuncu olarak yer aldı.

2003 yılında ilk uzun metrajlı filmi olan "Yazı Tura"da yapımcıi yönetmen ve senarist olarak karşımıza çıktı. Yapımcılığa aynı yıl "Alacakaranlık" adlı dizi ile devam etti. Aynı zamanda bu dizide oyuncu olarak da yer aldı. 2005 yılında "Hırsız Polis" adlı dizide canlandırdığı karakter ile büyük beğeni kazanan oyuncu ertesi yıl "Hayatımın Kadınısın" ve "Ramon" adlı filmlerde yönetmen olarak karşımıza çıktı.

Yönetmenlik, yapımcılık, senaristlik ve oyunculuk dışında 1998 yılında çekilen "Laleli'de Bir Azize" ve "Gemide" adlı filmlerde müzik yapımcılığı da yaptı.

Oyuncu Derya Alabora ile 1983 yılından bu yana evli olan Uğur Yücel'in bu evlilikten bir de Can yücel (2)(d.1985) isimli oğlu bulunmakta.

2008 - 2010 yılları arasında yayınlanmış olan Canım Ailem adlı TV dizisindeOzan Güven, Şebnem Bozoklu, Funda Eryiğit, Ezgi Mola, İlker Aksum ile birlikte başrol oynadı.

2009 yılında kendi yönettiği Ejder Kapanı adlı sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç ve Ceyda Düvenci ile birlikte başrolü paylaştı.

2015 yılında yönetmenliğini Uğur Yücel'in oğlu Can yücel (2)'in yaptığı "Yaktın Beni" adlı sinema filminde Sarp Apak, Sinem Kobal, Uğur Yücel, Meltem Cumbul, Hasibe Eren, Sezai Aydın, Ozan Özcan, Bülent Şakrak ile birlikte oynadı.

Ödülleri

24. Antalya Film Şenliği 1987, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Muhsin Bey)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Yönetmen (Yazı Tura)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Senaryo (Yazı Tura)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Film (Yazı Tura)
16. Ankara Film Festivali 2005, Mahmut t ali Öngören Özel Ödülü (Yazı Tura)
Nümberg Türkiye/Almanya Film Festivali 2005, En iyi Film (Yazı Tura)
54. Mannheim Uluslararası Film Festivali, 2005 Uluslararası Sinema Eleştirmenleri Ödülü (Yazı Tura)

Filmleri ve Dizileri

Yönetmen

2013 - Soğuk (Sinema Filmi)
2013 - Benim Dünyam (Sinema Filmi)
2009 - Ejder Kapanı (Sinema Filmi)
2006 - Hayatımın Kadınısın (Sinema Filmi)
2001 - Karanlıkta Koşanlar (TV Dizisi)
1998 - İkinci Bahar (TV Dizisi)

Senaryo

2013 - Soğuk (Sinema Filmi)
2006 - Hayatımın Kadınısın (Sinema Filmi)
2003 - Yazı Tura (Sinema Filmi)
2001 - Karanlıkta Koşanlar (TV Dizisi)
1994 - Aziz Ahmet (TV Dizisi)

Yapımcı

2008 - Kolay Gelsin (Yapım Yönetmeni) (TV Dizisi)
2003 - Yazı Tura (Sinema Filmi)
2003 - Alacakaranlık (TV Dizisi)
1996 - Eşkıya (Ortak Yapımcı) (Sinema Filmi)

Oyuncu

2015 - Yaktın Beni (Macit) (Sinema Filmi)
2015 - Kötü Kedi Şerafettin (Şerafettin (ses) (Sinema Filmi)
2013 - Yahşi Çin (Sinema Filmi)
2013 - Benim Dünyam (Mahir Hoca) (Sinema Filmi)
2013 - 2014 - Aramızda Kalsın (Bahattin) (TV Dizisi)
2011 - Aşk ve Ceza 2. Sezon (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2009 - Ejder Kapanı (Abbas) (Sinema Filmi)
2009 - Aşka Ruhunu Kat (Sinema Filmi)
2008 - New York, I Love You (Sinema Filmi)
2008 - Kolay Gelsin (Yönetmen) (TV Dizisi)
2008 - 2010 - Canım Ailem (Samim Altın) (TV Dizisi)
2006 - Hayatımın Kadınısın (Tophaneli Tayfur) (Sinema Filmi)
2005 - 2006 - Hırsız Polis (Aksak-Arsen) (TV Dizisi)
2001 - Karanlıkta Koşanlar (Başkomiser Nevzat) (TV Dizisi)
2000 - Balalayka (Necati) (Sinema Filmi)
1996 - Eşkıya (Cumali) (Sinema Filmi)
1994 - Aziz Ahmet (Selami) (TV Dizisi)
1988 - Arabesk (Ekrem) (Sinema Filmi)
1987 - Selamsız Bandosu (Musa) (Sinema Filmi)
1987 - Muhsin Bey (Ali Nazik) (Sinema Filmi)
1986 - Teyzem (Basri) (Sinema Filmi)
1986 - Milyarder (Halis Dombili) (Sinema Filmi)
1985 - Aşık Oldum (Sinema Filmi)
1984 - Parkta Bir Sonbahar Günüydü (Ergin) (TV Dizisi)

Müzik

1998 - Laleli'de Bir Azize (Sinema Filmi)
1998 - Gemide (Sinema Filmi)

Kurgu

2003 - Yazı Tura (Kurgu) (Sinema Filmi)

Masal Karaca (Hande Doğandemir)

Kendine güvenli, güçlü karakterli. Çok zeki. Her adımı planlı. Duru bir güzelliği var. Daha 29 yaşında olmasına rağmen güçlü bir iş kadını olmuş bile. Büyük bir oteller zincirinin varisi. Fikret’in arazilerini alıp, Kalender’i bir turizm merkezi haline getirmek istiyor. Ama asıl amacı Kalender Kasabası'nda 15 yıl önce yaşananların intikamını almak ve gizlenen gerçekleri öğrenmek.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Hande Doğandemir kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası da banka emeklisidir. Ankara’da okuduğu ortaokul ve lisede Fransızca eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden İletişim sosyolojisi üzerine eğitim görerek mezun oldu. Üniversitede son sınıfta Erasmus programı ile altı ay Fransa’nın Lilla şehrinde okudu. 
Üniversite bittikten sonra farklı bir alandan arkası deneyimler edindikten sonra Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır.
Kamera arkasında programcılık yapmaya stajyerlikle başladı. Daha sonra rejiye geçti. sonra çalıştığı yerde editör yardımcısı oldu. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti.

2011 yılında başlamak üzere TRT Okul'da “Hatırlar mısınız?” adlı programda iki yıl sunuculuk yaptı.
2013 yılının Mart ayında Nejat İşler’le birlikte “Eti Browni” reklamında rol aldı.
2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D'de gösterime giren “Güneşi Beklerken” dizisinde başrollerini Emre Kınay, ve Kerem Bursin ile paylaştı.
2014 yılında Lipton reklamında oynadı.
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında Aralı 2015 de oynamaya başlayacak olan "Kara Kış" adlı dizide Şükrü Özyıldız ile birlikte oynadı.
2015 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi oyuncuların paylaştığı "Racon: Ailem İçin" dizisinde Yağmur/Azra karakterini canlandırdı.
Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız 2015 yılında yapılan ve 29 Ocak 2016'da gösterime girecek olan "Her Şey Aşktan" filminde de başrol oynadı.

Film ve Dizileri

2016 - Her Şey Aşktan (Pelin) (Sinema Filmi) 
2015 - Kara Kış (TV Dizisi) 
2015 - Racon: Ailem İçin (Yağmur/Azra) (TV Dizisi) 
2014 - Bana Masal Anlatma (Ayperi) (Sinema Filmi) 
2013 - 2014 - Güneşi Beklerken 
2012 - Şubat 
2012 - Leyla ile Mecnun 
2012 - Böyle bitmesin 
2012 - İbreti Ailem 
2011-2012 - Sen De gitme 
2010 - Keskin Bıçak 
2010 - Kahramanlar

Ömer Aladağ (Engin Öztürk)

Dünyaca ünlü bir parfümör. 10 yıl önce Fikret’in desteği ile Fransa’ya gitti, orada okudu, ünlü bir parfümör oldu. Şimdi Fikret’e yardım etmek için tekrar doğduğu kasabaya geri döndü. 30 yaşında. Dışarıdan oldukça duygusal, dürüst ve iyi kalpli olan Ömer’in derinlere ittiği karanlık sırları var. Ve Kalender’de kesilecek hesapları.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Engin Öztürk kimdir, nereli, kaç yaşında?

Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir'de ailesinin dördüncü çocuğu olarak doğmuştur. 3 ablası vardır. Baba tarafı Bulgaristan, anne tarafı ise Selanik göçmenidir. Babası havacı astsubay olduğu için çocukluğu Eskişehir askeri lojmanlarında geçti. Lise yıllarında başlamak üzere 8 yıl voleybol oynadı. Eskişehir Fatih Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra baba mesleğini seçip 2003 yılında İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak kendisi askerlikle bağdaşamadığı için 2006 yılında TSK.dan ayrılarak Ankara'ya gelmiş ve 2008 yılında girmeyi başardığı Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümündeki eğitimini 2012 yılında bitirmiştir.

İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda iken girdiği "Tiyatro Kolu"nda edindiği tiyatro merakı yüzünden konservatuara girmiştir. Bir ara barmenlik de yaptı.
Engin Öztürk, 2010 yılında Vedat Türkali'nin senaryosunu yazdığı "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizinin seçmelerini kazanıp, Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Musa Uzunlar, Civan Canova, Fırat Çelik, Murat Daltaban, Buğra Gülsoy, Kaan Taşaner, Deniz Türkali, Seda Güven, Esra Dermancıoğlu, Bülent Seyran ile birlikte oynadı.

Engin Öztürk, 2012 yılında oyuncuları arasına sonradan katıldığı; senaryosunu Emrah Serbes'in yazdığı, yönetmenliğini Serdar Akar ve Mustafa Altıoklar'ın yaptığı "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi" adlı dizide Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Ege Aydan, Seda Bakan, Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncularla birlikte oynamıştır.

2013 yılında da "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Şehzade Selim karakterini canlanmıştır. Yönetmenliğini Taylan Biraderler'in yaptığı, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay ve Meral Okay'ın ölümünden sonra Yılmaz Şahin'in yaptığı "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde; Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Vahide Gördüm, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Burak Özçivit, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Pelin Karahan, Merve Boluğur, Engin Öztürk, Aras Bulut İynemli, Berrak Tüzünataç, Deniz Çakır, Meltem Cumbul, Sarp Akkaya gibi oyuncular rol almıştır.

2015 yılının Ekim ayında yayınlanmaya başlayan "Hatırla Gönül" adlı dizide Engin Öztürk, Gökçe Bahadır, Onur Saylak ve Selen Öztürk birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri

2010-2012 - Fatmagül'ün Suçu Ne?
2012-2013 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2013-2014 - Muhteşem Yüzyıl
2013 - Çanakkale Yolun Sonu (Mustafa Kemal ATATÜRK) (Sinema Filmi)
2014 - Hayat Yolunda (Op. Dr. Cem Korcan) (TV Dizisi)
2015 - Hatırla Gönül (Yusuf) (TV Dizisi)

Levent Elibeyaz (Yiğit Kirazcı)

Kasabanın ileri gelenlerinden Halil Elibeyaz’ın oğlu. 33 yaşında, yakışıklı ve sempatik görünümlü. Babasının ve abisinin despot davranışlarından dolayı ezilmiş bir alkolik iken, Masal’ın kasabaya gelmesi ile birlikte gerçek karakteri ortaya çıkacaktır. Yıllardır içinde biriktirdiği kini ve öfkeyi yaptığı sinsi planlarla ortaya koyacaktır.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Yiğit Kirazcı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yiğit Kirazcı, 17 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. O 17 yaşında iken babası felç oldu. Bilgi Üniversitesinin İletişim Fakültesi Reklam Bölümünden 2005 yılında mezun oldu. Modellik yapmaya başladı.
Modellik yaparken orada modellik yapan bir Arjantinli bir kızla tanıştı ve aşık oldu. Onunla birlikte Arjantin'e gitti. İspanyolca öğrenmeye başladı. Arjantinli kızın sığır çobanı olan babası ile beraber sığır çobanlığı da yaptı. 6. ayda attan düşüp elini kırdı. Daha sonra birlikte Türkiye'ye döndü. Sonra kız arkadaşı "Burası özgür değil, beni boğuyor. Şortumla sokakta rahat gezebileceğim bir ülkede yaşamak istiyorum" dedi ve ülkesine döndü.

Yiğit Kirazcı, Ümit Çırak Modern Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Halen Ümit Çırak'ın Üç Mota Oyunculuk Atölyesinde eğitim almaktadır.

2014 – 2015 yıllarında başrollerini Damla Sönmez, Canan Ergüder, Barış Kılıç ve Sercan Badur'un paylaştığı "Güllerin Savaşı" adlı dizide Mert Gencer karakterini canlandırmıştır.

Yiğit Kirazcı, 2016 yılında yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın yaptığı "Seviyor Sevmiyor" adlı dizide Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, İpek Tenolcay, Gonca Sarıyıldız ile birlikte oynadı.

Songül Kalenderoğlu (Zeynep Eronat)

Fikret’in eşi. Toprak sahibi zengin bir aileden geliyor. 54 yaşında. Gelenekçi, sağlam bir Anadolu kadını. Sert. Gonca’nın kaybolması ve Fikret’in çöküşü ile bütün işler onun omzuna kaldı. Fikret’in topraklarının vekaletini Ömer’e vermesiyle çocukları için Ömer ile güç savaşına girecek.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Zeynep Eronat kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zeynep Eronat, 9 Temmuz 1963 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Osman Eronat, annesi Ayper Eronat’dır. Miraç Eronat (d. 28 Eylül 1970) adında oyuncu olan bir kız kardeşi vardır. Babasının tayinleri yüzünden ilkokulu ve ortaokul birinci sınıfı Bandırma’da okudu. Ortaokul ve liseyi Ankara’da bitirdi. 

Tiyatrocu Güven Hokna’nın sınavlara çalıştırmasıyla kazandığı Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarından 1985 yılında mezun oldu. Ve Bursa Devlet tiyatrosuna stajyer sanatçı olarak çalışmaya başladı. 1987 yılında Ankara Devlet tiyatrosuna tayin oldu
Zeynep Eronat, 2002 – 2003 yılları arasında, senaristliğini Mahinur Ergun ve Meral Okay’ın yaptığı yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı “Asmalı Konak” dizisinde Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Selda Alkor, Menderes Samancılar gibi sanatçılarla birlikte oynadı. “Asmalı Konak” adlı dizideki “Piraye” rolüyle ismini duyurdu.

2006-2007 sezonunda Ankara Devlet Tiyatrosu'ndan emekli olup İstanbul'da yaşamaya başladı.

2007 – 2010 yılları arasında “Parmaklıklar Ardında” adlı dizide; Selda Alkor, Serra Yılmaz, Devin Özgür Çınar, Yelda Reynaud, Özlem Düvencioğlu, Özgül Kavruk, Cengiz Bozkurt, Fikret Kuşkan, Tardu Flordun gibi birçok oyuncuyla birlikte rol aldı.

2007 yılında Kardeşi Miraç Eronat ile 'Parmaklıklar Ardında' adlı dizide birlikte rol aldı.

2014 yılında senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan televizyon dizisi “Kızıl Elma” televizyon dizisinde; Zeynep Eronat (Meryem Kadıoğlu) karakterini canlandırırken, kardeşi Miraç Eronat (Adalet Kırımlı) karakterini canlandırmıştır. Diğer rollerde Furkan Palalı, Pelin Akil, Erdal Cindoruk gibi oyuncularla oynamıştır.

Ödülleri

2006 - 17. Ankara Film Festivali - En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Sen Ne Dilersen)
2006 - 13.Adana Altın Koza Film Şenliği - En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Sen Ne Dilersen) 

Tiyatro

2002 - Çelik Manolyalar : Robert Harling - Ankara Devlet Tiyatrosu 
2000 - Romulus (Büyük Romulus) : Friedrich Dürrenmatt - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1999 - Kadınla ile Memur : Aldo Nikolai - Ankara Devlet Tiyatrosu - 
1994 - Çocuğum : Margeret Mayo - Ankara Devlet Tiyatrosu - 
1993 - Bahar Noktası : William Shakespeare - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1993 - Patlat Bir Shakespeare : Semih Sergen - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1991 - Tamirci : Refik Erduran - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1990 - Şeytan Çelmesi : Vaclav Havel - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1987 - Troyalı Kadınlar : Sofokles - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1987 - Sinan : Turan Oflazoğlu - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1986 - Kısmet (0yun) : Erhan Gökgücü - Bursa Devlet Tiyatrosu 
1986 - Bülbül Sesi Gibi : John Hay Beith, Lawrence du Garde Peach, Roger Ferdinand - Bursa Devlet Tiyatrosu 
1985 - Sersem Kocanın Kurnaz Karısı : Haldun Taner - Bursa Devlet Tiyatrosu 
1986 - Peynirli Yumurta : Ferenc Karinthy- Bursa Devlet Tiyatrosu 
1986 - Akıllı Tavşan : Nezihe Araz - Bursa Devlet Tiyatrosu 
1985 - Yedekçi : Musahipzade Celal - Bursa Devlet Tiyatrosu 

Filmleri ve Dizileri

2017 - Dostlar Mahallesi (Neriman Anne)(TV Dizisi) 
2016 - Hayatımın Aşkı (Rezzan)(TV Dizisi) 
2014 - 2016 - O Hayat Benim (Mücella)(TV Dizisi) 
2014 - Kızıl Elma (Meryem Kadıoğlu) (TV Dizisi) 
2011 - Karakol - Herkes Adalet İster (Cinayet Masası Polisi Leyla) (TV Dizisi) 
2011 - Al Yazmalım (Fatma Avcı) (TV Dizisi) 
2009 - 2010 - Kapalı Çarşı (TV Dizisi) 
2007 - 2010 - Parmaklıklar Ardında (Ziynet Kara) (TV Dizisi) 
2007 - Hayattan Korkma (Zehra) (Sinema Filmi) 
2006 - 2007 - Sıla (TV Dizisi) 
2005 - Sensiz Olmuyor (Handan) (TV Dizisi) 
2005 - Sen Ne Dilersen (Eftimiya) (Sinema Filmi) 
2005 - Nehir (Melek) (TV Dizisi) 
2005 - Körfez Ateşi (TV Dizisi) 
2005 - Köpek (Hayriye) (TV Dizisi) 
2004 - Yağmur Zamanı (TV Dizisi) 
2004 - Türkmen Düğünü (TV Dizisi) 
2004 - Ablam Böyle İstedi (Nermin) (TV Dizisi) 
2003 - Serseri (Zehra) (TV Dizisi) 
2003 - Neredesin Firuze (Sansar) (Sinema Filmi) 
2003 - Mustafa Hakkında Herşey (Selda) (Sinema Filmi) 
2003- Fişgittin Bey (TV Filmi) 
2002 - Ben Bir İnsan (Sinema Filmi) 
2002 - Asmalı Konak (Piraye) (TV Dizisi) 
2001 - Vasiyet (Didar) (TV Dizisi) (Bölüm) 
2000 - Baykuşların Saltanatı (TV Dizisi) 
1999 - Köstebek (2) (Necef) (TV Dizisi) 
1996 - Cafe Casablanca (TV Dizisi) 
1991 - Issızlığın Ortası (TV Dizisi) 

Zümrüt Karaca (Yeşim Ceren Bozoğlu)

45 yaşlarında. Masal’ın halası olarak biliniyor. Müthiş zeki, çok güzel bir kadın. Ama çok da gizemli. Geçmişi hakkında sadece eskiden bir hemşire olduğu biliniyor. Şimdi ise zengin iş kadını. Yıllarca Masal’la birlikte alacakları intikamı planladı. Ama kimsenin bilmediği Masal sayesinde kendi intikamını da alacağı.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yeşim Ceren Bozoğlu (d. 29 Temmuz 1974, Ankara), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı, eğitmen.
Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, sanat yaşamına tiyatro ile başladı. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Mezun olduğu yıl oynadığı tek kişilik "Kadınlar" adlı oyun ile Cumhuriyet Gazetesi ve Ayşegül Yüksel tarafından yılın genç kadın oyuncusu seçildi. Devlet Tiyatrosu, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, yönetmenlik de yaptığı tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır. Tarık Akan, Haluk Bilginer, Güven Kıraç, Mazhar Alanson, Mehmet Aslantuğ, Zuhal Olcay, Oktay Kaynarca, Mehmet Ali Alabora, Emre Kınay, Hülya Avşar, Nejat İşler gibi her dönemin ünlü oyuncuları ile dizi ve filmlerde çalıştı.Semih Kaplanoğlu, ömer Uğur gibi ünlü yönetmenler ile çalıştı. Sayısız kısa filmde oynamıştır. Halen Geniş Aile dizisinde Domuşuk Sevim karakterini canlandıran Bozoğlu'nun başrolünü oynadığı ve İpekyolu Film Festivali'nde "en iyi film "ödülünü kazanan Türkiye'de bir ilk olan doğaçlama sinema filmi Bahtıkara da 21 Mayıs 2010 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca profesyonel olarak oyunculuk koçluğu konusunda Türkiye'nin en tanınan ismi olan başarılı oyuncu Duru Tiyatro'da Türkçe, bir başka kursta İngilizce oyunculuk dersleri veriyor. Mirkelam'ın Asuman Pansuman ve Rober Hatemo'nun Doludizgin adlı kliplerinde de oynamıştır. 2 Eylül 2007 yılında oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ile evlenmiştir. 2010 yılında eşinden ayrılmıştır. Lale Mansur, Halit Ergenç ile birlikte Misafir isimli bir film çekmiştir. Film henüz vizyona girmemiştir. Oyunculuk hakkındaki deneyimlerini paylaştığı "Dersimiz Oyunculuk" isimli bir kitap yazmıştır. Geniş Aile ekibinden izin alarak Canım Babam adlı diziye geçmişti. O dizi bitince, TRT 1'de Elde Var Hayat adlı dizide Müdür muavini Zehra Öğretmen rolünde oynayacaktır.

Tiyatro oyunları

Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım
Örümcek Kadının Öpücüğü
Tersine Dünya
Sessizlik
Arthuro Ui'nin Önlenebilir Yükselişi
Totlar
Oyun Nasıl Oynanmalı

Filmleri ve Dizileri

O Hayat Benim - 2014 - Nuran
BKM Güldür Güldür-2013-Oya
Bebek İşi - 2013 (Rahşan)
Aldırma Gönül - 2013 - Petek Esrik
Elde Var Hayat: Sınav - 2012 - Müdür muavini Zehra Öğretmen (Konuk oyuncu)
Ateşin Düştüğü Yer - 2012
Elde Var Hayat - 2011 - Müdür muavini Zehra Öğretmen
Canım Babam - 2011 - Alev
Geniş Aile - 2009-2011 - Sevim
Bahtı Kara - 2009
Yüreğine Sor - 2009
Deli Deli Olma - 2008
Kirpi - 2008 - Dilarasu
Kısık Ateşte 15 Dakika - 2006
Eve Dönüş - 2006
Polis - 2006
Doktorlar - 2006 - Fikret Eralp
Beşinci Boyut-Bir Annenin Zor Günleri - 2005 - Zehra
Alanya Almanya - 2005
The İmam - 2005
Öteki Gece - 2005
Avrupa Yakası - 2004 - Zuhal
Meleğin Düşüşü - 2004
Bir Aşk Hikayesi - 2004
İki Genç Kız - 2004
Arapsaçı - 2004
Günahım Neydi Allahım - 2003
Sultan Makamı - 2003
Azad - 2002 - Göze
Gülbeyaz - 2002 - Meryem
İngiliz Kemal - 2001
Yeditepe İstanbul - 2001 - Nilgün
Gece Martıları - 2000
Sıcak Saatler - 1998

Gülder Kalenderoğlu / Bibi (Şerif Sezer)

Fikret’in ablası. Kasabanın Bibisi. Tam bir Anadolu kadını. Evlenmedi. Kasabanın korkulan, saygı duyulan siması. Oğlu olarak gördüğü Fikret’i yetiştirdi. Çok şey bilir ama yerinde ve gerektiği zaman konuşur.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Şerif Sezer kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’nın Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan bir ailenin en büyük kızı olarak doğmuştur. Anne ve babası o sekiz yaşındayken boşanır. Kendisinden küçük ikiz kız kardeşleri de vardır ama biri difteriden ölmüştür. İlkokulu Mudanya’da okudu. Ortaokula gönderilmez. Kasabanın çocukları onunla ‘Kasabanın Şerifi’ diye dalga geçtikleri için uzun yıllar isminden nefret eder. En çok da ona Şerife diye seslenenlere kızar. 14 yaşında babasının yanından kaçarak Ankara’daki annesinin yanına yerleşir. Kendinden iki yaş küçük çocuklarla okumaya cesaret edemez. Kız enstitüsüne yazılır. 

Ancak öğretmeninin teşviki ortaokul ara sınavlarını vererek ortaokulu bitirir. Ve aynı yerde liseye başlar. Ardından giriş sınavlarını kazandığı konservatuvarda yatılı olarak okumaya başlar. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü mezunudur. Okul bittiğinde Ankara Devlet Tiyatrosu’na girdi. Birkaç ay sonra, okul çevresinde tanıştığı Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden bir gençle evlenir. Kocası burs kazandığı için 1963 yılında Paris’e gitmeleri gerekir.
20 yaşında Paris’e gidip ona ‘Şeri’ diye seslendiklerinde ancak o zaman isminin kulağa hoş geldiğini fark eder. Altı yıl kaldığı Paris’de çoğunlukla çocuk bakıcılığı yapar. Bazı moda evlerinde dikiş diker, fotomodellik yapar. 1969 yılında İstanbul’a gelerek boşanır. 1971 yılında Azmi Arna ile İstanbul’da evlenir. Ve İstal’a yerleşir. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda boş kadro olmadığı için tiyatro yapamaz, o zamanki Sheraton Oteli’nin barında 4 yıl garsonluk yapar. 1975 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlar.

1980 yılında “Bir Günün Hikayesi” adlı film ile sinemaya geçti. 1981 yılında Yılmaz Güney ile Yol filminde oynadı.

2002 yılında çekilen “Asmalı Konak” dizisindeki Kader Hamzaoğlu rolü ile de tanındı. 2004 yılında “Çemberimde Gül Oya” dizisinde Sultan karakterini canlandırdı.

2009 yılında “Deli Deli Olma” Sinema Filminde Tarık Akan ile birlikte oynamış, Tarık Akan ve Şerif Sezer'in filmdeki gençlik sahnelerini kendi çocukları Barış Üregül ve Deniz Arna canlandırmıştır.

Şerif Sezer, 1963 yılında Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden tanıştığı bir gençle evlenir. 6 yıl sonra boşanır. 1971 yılında ikinci evliliğini yine Paris’te tanıştığı Sorbonne’da felsefe doktorası yapan Azmi Arna ile İstanbul’da yapar. Bu evliliğinden Deniz Arna (d.1986) adında kızı vardır.

2018 yılında Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği 'Çocuklar Sana Emanet' filminde Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı, oyuncu kadrosunda ayrıca Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Osman Alkaş gibi isimlerin yer aldı.

Ödülleri

1998 - 10. Ankara Film Festivali, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Hamam
1988 - 1. Ankara Film Şenliği, En İyi Kadın Oyuncu, Her Şeye Rağmen
2006 - 25. İstanbul Film Festivali, En İyi Kadın Oyuncu, Babam ve Oğlum
2004 - 26. Siyad Türk Sineması Ödülleri, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Mustafa Hakkında Her Şey
2005 - 27. Siyad Türk Sineması Ödülleri, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Babam ve Oğlum
2008 - 3.Uluslararası Dadaş Film Festivali, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Ulak) 

Tiyatro Oyunları

2010 - Tilt (oyun) : Ebru N. Celkan ; Volt Tiyatrosu 
2001 - Caligula : Albert Camus ; İstanbul Devlet Tiyatrosu
1996 - Babaannem Yüz Yaşında : Roberto Cossa ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1991 - Ölüm Tuzağı : Ira Levin ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1989 - Kıral Üşümesi : Sabahattin Kudret Aksal ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1983 - Limon : Memet Baydur ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1982 - Hayaletler Sonatı : August Strindberg ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1982 - Glgameş : Orhan Asena ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1980 - Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası : William Shakespeare ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1979 - Kadife Çiçekleri : Paul Zindel ;İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1968 - Çınar Dede ile Ihlamur Nine : Semih Sergen ;Ankara Devlet Tiyatrosu 
1967 - Ayak Bağı : Georges Feydeau ;Ankara Devlet Tiyatrosu 
1967 - Evlere Şenlik : Hüseyin Rahmi Gürpınar ;Ankara Devlet Tiyatrosu 
1966 - Papatya Falı : Jean Anouilh ;Ankara Devlet Tiyatrosu 
1966 - Aya Bir Yolcu : Aydın Arıt ;Ankara Devlet Tiyatrosu 
1965 - Köşe Başı : Ahmet Kutsi Tecer ;Ankara Devlet Tiyatrosu 

Filmleri ve Dizileri

2018 - Çocuklar Sana Emanet (şifacı)(Sinema Filmi) 
2018 - Gülizar (Hayriye)(TV Dizisi) 
2016 - İstanbul Kırmızısı (Sinema Filmi) 
2015 - Memleket (Koca Nene)(Sinema Filmi) 
2014 - Kuzu (Leyla)(Sinema Filmi) 
2013 - Karagül (Kadriye)(TV Dizisi) 
2012 - Dila Hanım (Melek)(TV Dizisi) 
2011 - Yangın Var (Sevgi Hanım)(Sinema Filmi) 
2011 - Toprağa Uzanan Eller (Şaheste)(Sinema Filmi) 
2011 - Sen De Gitme (Emine) (TV Dizisi) 
2011 - Devrimden Sonra (Sinema Filmi) 
2011 - Anneler ile Kızları (Seher)(TV Dizisi) 
2010 - 2011 - Yer Gök Aşk (Nedret) (TV Dizisi) 
2010 - Sultanın Sırrı (Nazmiye)(Sinema Filmi) 
2010 - 2012 - Lale Devri (Nedret)(TV Dizisi) 
2010 - Hanımeli Sokağı (Cahide)(TV Dizisi) 
2010 - Ateşe Yürümek (Nimet Hanım)(TV Dizisi) 
2009 - Kül ve Ateş (Hacer Toprak)(TV Dizisi) 
2009 - Güneşi Gördüm (Gülistan)(Sinema Filmi) 
2009 - Deli Deli Olma (Sinema Filmi) 
2008 - Sınıf (TV Dizisi) 
2007 - Yersiz Yurtsuz (TV Dizisi) 
2007 - Ulak (Sinema Filmi) 
2006 - Kabuslar Evi: Çizgisiz Zamanlar (TV Dizisi) 
2005 - Kırık Kanatlar (TV Dizisi) 
2005 - Beyaz Gelincik (TV Dizisi) 
2005 - Babam ve Oğlum (Sinema Filmi) 
2004 - Çemberimde Gül Oya (TV Dizisi) 
2004 - Kayıp Aşklar (TV Filmi) 
2003 - Mustafa Hakkında Herşey (Sinema Filmi) 
2003 - Kampüsistan (TV Dizisi) 
2003 - Asmalı Konak - Hayat (Sinema Filmi) 
2002 - Asmalı Konak (TV Dizisi) 
2001 - Vasiyet (TV Dizisi) 
2001 - Oyun (TV Filmi) 
2001 - O da Beni Seviyor (Sinema Filmi) 
2000 - Dedelerimi Evlendirirken (TV Filmi) 
1999 - Güvercin (TV Filmi) 
1998 - Üç Yapraklı Yonca (TV Dizisi) 
1998 - Nisan Çocukları / Aprilkinder (Sinema Filmi) 
1998 - Nisan Çocukları (Sinema Filmi) 
1998 - Aynalı Tahir (TV Dizisi) 
1997 - Hamam (Sinema Filmi) 
1993 - Hoşçakal Umut (Sinema Filmi) 
1992 - Kurşun Adres Sormaz (Sinema Filmi) 
1990 - Perili Köşk (TV Dizisi) 
1990 - Camdan Kalp (Sinema Filmi) 
1988 - Herşeye Rağmen (Sinema Filmi) 
1988 - Av Zamanı (Sinema Filmi) 
1983 - Yusuf İle Züleyha (TV Filmi) 
1982 - Hakkari'de Bir Mevsim (Sinema Filmi) 
1981 - Yol (Sinema Filmi) 
1980 - Bir Günün Hikayesi (Sinema Filmi)

Battal Torosoğlu (Mesut Akusta)

Kökleri eşkıya. 100 sene önce kadar dağlardan gelip Kalender’e yerleştiler. 52 yaşında. Acımasız. Hiç evlenmedi. Çoluğu çocuğu yok. Müthiş bir stratejist. Eskiden kan davalısı olduğu Elibeyaz ailesinden Halil ile birlikte kanunsuz bir imparatorluk kuracak kadar çıkarcı. Şimdiye kadar sırtını yere getiren olmadı. Bu, Masal’ın kasabaya gelişiyle değişecek.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Mesut Akusta kimdir, nereli, kaç yaşında?

Mesut Akusta, 22 Şubat 1964 tarihinde Konya, Sarayönü, Gözlü beldesinde doğmuştur. Babası Ali Akusta devlet tarım ve hayvan üretme çiftliğinde teknisyen idi. İlkokulu orada bitirdi. Babası emekli olunca annesinin memleketi Ayfon'a gittiler. 1976 yılında ortaokula Afyon'da gitti. Ortaokul son sınıftayken okuldan uzaklaştırıldı. Daha sonra Babası vefat edince 1985 yılında Ankara'ya gitti.
Ankara'da halk eğitim merkezlerindeki kurslara gitti. Teknik ressamlık kursunu bitirdi. Sertifikayı almaya gittiği gün tiyatro kurslarına gözü takıldı. O kursa da katılmaya karar verdi. 1985 yılında kendi imkanlarıyla Ankara'da tiyatro yapmaya başladı. 6 yılı çocuk tiyatrosu olmak üzere 1992 yılına kadarAnkara'da tiyatro yaptı.
Ankara'da tiyatroya başladığı dönemlerde lisanslı kalecilik de yaptı.

1992′de İstanbul'a giderek Hadi Çaman Yedi Tepe Oyuncuları'na katıldı. 1993 yılında ilk dizisi "Şen Olasın Nuri Bey" de oynadı. Arkasından diğer projeler geldi.

Daha önce tv filmi ve tv dizilerinde oynayan Mesut Akusta 1997 yılında Sinemaya "Yanlış Saksının Çiçeği" ile başladı. "Herşey Çok Güzel Olacak", "Eylül Fırtınası", "Filler ve Çimen" adlı filmlerde rol aldı. Ayrıca çeşitli televizyon dizilerinde oynamayı sürdürüyor.

1997 yılında Nezihe Araz'ın yazdığı "Cahide" oyununda rol aldı. Daha sonra Fehim Paşa Konağı, Atları da Vurdular ve Şerefe Yirminci Yüzyıl adlı müzikallerde görev aldı.

2006 yılında Uğur Arslan'ın çok sevilen şiirinden yola çıkılarak Osman Yağmurdereli'in yapımcılığında senaryolaştırıldıktan sonra Hilal Saralyönetmenliğinde çekilen "Karagümrük Yanıyor" adlı dizi filmde oyuncular; Uğur Arslan, Sinem Öztufan, Özlem Yılmaz, Mesut Akusta, KamilSönmez gibi oyuncular olmuştur.

Mesut Akusta ,2013 yılında "Karagül" dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl ve Hilal Altınbilek ile başrolleri paylaştı.

Filmlerileri ve Dizileri

2013 - Karagül (TV Dizisi)
2013 - Gitme Baba (Harun) (Sinema Filmi)
2012 - Dağ (Kıd. Başçvş Kemal Karadağ) (Sinema Filmi)
2011 - Ay Tutulması (Şevket) (TV Dizisi)
2010 - İmge (Kısa Film)
2010 - Kardelen (Osman) (Sinema Filmi)
2010 - Divanyolu: Bir Medeniyet Rüyası (III. Selim) (Sinema Filmi)
2009 - Umut (Turan Bey) (Sinema Filmi)
2009 - Kako Si? (Fatih) (Sinema Filmi)
2009 - 2010 - Ezel (TV Dizisi)
2009 - Ah Kalbim (Selim) (TV Dizisi)
2009 - 2010 - Kurtlar Vadisi Pusu (TV Dizisi)
2008 – İpsiz Recep (TV Dizisi)
2007 - Sessiz Fırtına (Barut Demirci) (TV Dizisi)
2006 - Kiralık Oda (Sinema Filmi)
2006 - Karagümrük Yanıyor (Gafur) (TV Dizisi)
2005 - Cenneti Beklerken (Osman) (Sinema Filmi)
2005 - 2 Süper Film Birden (İşadamı) (Sinema Filmi)
2004 - Çocuklar Ne Olacak (Oktay) (TV Dizisi)
2003 - Kurşun Yarası (Rıza) (TV Dizisi)
2002 - En Son Babalar Duyar (Deli Muzo) (TV Dizisi)
2001 - Güz Gülleri (TV Dizisi)
2001 - Benimle Evlenir Misin (Erkan) (TV Dizisi)
2000 - Paşa Baba Konağı (TV Dizisi)
2000 - Filler ve Çimen (Kötü Polis) (Sinema Filmi)
2000 - Delikanlı (TV Dizisi)
1999 - Eylül Fırtınası (Kahraman) (Sinema Filmi)
1999 - Deli Yürek (Buran) (TV Dizisi)
1998 - Herşey Çok Güzel Olacak (Resepsiyonist) (Sinema Filmi)
1998 - Affet Bizi Hocam (TV Dizisi) (13 Bölüm)
1997 - Yasemin (TV Dizisi)
1997 - Yanlış Saksının Çiçeği (Sinema Filmi)
1997 - Nice Yıllardan Sonra (Haldun) (TV Filmi)
1996 - 1997 - Kara Melek (TV Dizisi)
1993 - Yanlış Adres (TV Filmi)
1993 - Son Söz Sevginin(TV Dizisi)
1993 - Şen Olasın Nuri Bey (TV Dizisi)

Halil Elibeyaz (Macit Koper)

Tam bir despot. 68 yaşında. Elibeyaz ailesi aslında bu topraklarda Kalenderoğlu ailesi kadar eski. Eskiden sözü geçen tek aile iken, Kalenderoğlu ailesinin yükselmesi ile arkada kaldı. Battal’ın babası, Halil’in babasını kan davası yüzünden kasabanın ortasında vurduğunda geri döndü. Ailesi her şeyini kaybetmek üzereyken yaptığı kanun dışı işlerle ailesini ayakta tuttu. Onun da alameti farikası inanılmaz kibarlığı ve nezaketi. Karanlık nezaketinin ardında, başını yaktığı onlarca kişi var.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Macit Koper kimdir, nereli, kaç yaşında?

Macit Koper, 1944 yılında İstanbul'da doğmuştur. Daha lise yıllarındayken tiyatro ile ilgilenmeye başlayarak Beşiktaş Halkevinde devam etti. LCC Tiyatro Okulu'nda Muhsin Ertuğrul, Beklan Algan ve Ayla Algan'ın öğrencisi oldu.
1969-1979 yıllarında Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. 1979-1980 yıllarında İstanbul Şehir Tiyatroları'nda çalıştı. 1980 yılında Yabancı işçilere yönelik bir oyun tasarlamak üzere Berlin'e gitti; "Giden, Tez Geri Dönmez" adlı oyunu yazıp yönetti. 1980 darbesinde işine son verildi.
Tekrar Dostlar Tiyatrosu'nda oyuncu, yönetmen, yazar olarak çalışmaya devam etti. 1981-1982 sezonunda Yaşar Kemal'in Ağrı Dağı Efsanesi romanını tiyatroya uyarladı ve sahneledi.

1983 yılında "Seni Seviyorum" adlı film ile senaristliğe başlayan Macit Koper, 1978 yılında da sinema oyunculuğuna başladı. 1989 yılında mahkeme kararı ile Şehir Tiyatroları'ndaki görevine döndü.

1986 yılında yönetmenliğini Ömer Kavur'un yaptığı "Anayurt Oteli" filminde başrollerinde Macit Koper, Şahika Tekand, Orhan Çağman ve Serra Yılmaz rol aldı. Macit Koper, Zebercet rolündeki başarısı ile büyük beğeni topladı.

Evlilikleri

1. Eşi: Berrin Koper ile evlendi. Gün Koper (d. 9 Temmuz 1986) adında bir oğlu vardır.
2. Eşi: Macit Koper, Hülya Koper ile evlenmiştir.

Ödülleri

1984 - 21. Antalya Film Şenliği, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Bir Yudum Sevgi
1992 - 29. Antalya Film Şenliği, En İyi Senaryo Fikrimin İnce Gülü - Sarı Mercedes)
1993 - 5. Ankara Film Festivali, En İyi Senaryo: Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri
1997 - 9. Ankara Film Festivali, Onat Kutlar En İyi Senaryo Yazarı: Akrebin Yolculuğu
2003 - 40. Antalya Film Şenliği, En İyi Senaryo: Karşılaşma
2003 - 25. Siyad Türk Sineması Ödülleri, En İyi Senaryo: Karşılaşma
2009 - Şişli Belediyesi Muhsin Ertuğrul Ödülleri, En İyi Oyunlaştırma: Kırmızı Pazartesi

Yönettiği Bazı Tiyatro Oyunları

2008 - Kırmızı Pazartesi : Gabriel Garcia Marquez - İstanbul Şehir Tiyatrosu
2006 - Titanik Orkestrası : Hristo Boytchev - İstanbul Şehir Tiyatrosu
2005 - Antigone : Sofokles - İstanbul Şehir Tiyatrosu
2002 - Kuş Operasyonu : Hristo Boytchev - İstanbul Şehir Tiyatrosu
1998 - Deli Eder İnsanı Bu Dünya : Erkan Akın
1998 - Oyunlarla Yaşayanlar : Oğuz Atay - İstanbul Şehir Tiyatrosu
1994 - Aslolan Hayattır : Nazım Hikmet Macit Koper - İstanbul Şehir Tiyatrosu
1992 - Kadınlar Da Savaşı Yitirdi : Curzio Malaparte
1991 - Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü : Dario Fo - Yeditepe Oyuncuları
1988 - Meraklısı İçin Öylesine Bir Hikaye : Sait Faik Abasıyanık - İstanbul Şehir Tiyatrosu
1978 - İkili Oyun : Bilgesu Erenus - Dostlar Tiyatrosu
1976 - Ortak (oyun) : Bilgesu Erenus - Dostlar Tiyatrosu

Oynadığı Bazı Tiyatro Oyunları

Cumhuriyet Kızı : Memet Baydur - İstanbul Şehir Tiyatrosu
Bitmeyen Kavga : John Steinbeck - Dostlar Tiyatrosu
Ezenler Ezilenler Başkaldıranlar : Mehmet Akan - Dostlar Tiyatrosu
Düşmanlar : Maksim Gorki - Dostlar Tiyatrosu
Alpagut Olayı : Haşmet Zeybek - Dostlar Tiyatrosu
Azizname : Aziz Nesin Genco Erkal - Dostlar Tiyatrosu
Abdülcambaz : Turhan Selçuk - Dostlar Tiyatrosu
Soruşturma : Peter Weiss - Dostlar Tiyatrosu
Havana Duruşması : Hans Magnus Enzensberger - Dostlar Tiyatrosu
1985 - Asiye Nasıl Kurtulur : Vasıf Öngören - Dostlar Tiyatrosu
1983 - Galileo Galilei : Bertolt Brecht - Dostlar Tiyatrosu

Yazdığı Senaryolar

2008 – Son Cellat
2007 - Yaralı Yürek
2006 - Hasret
2004 - Patroniçe
2004 - Beş Kollu Avize
2003 - Beybaba / Koltuk -
2003 - Şıh Senem
2002 - Karşılaşma
2000 - Canlı Hayat
1999 - Baba
1998 - Her şey Oğlum İçin
1997 - Anlaşma Noktası
1997 - Baba Evi
1997 - Akrebin Yolculuğu
1995 - Sen de Gitme Triandafilis
1993 - Kız Kulesi Aşıkları / Hera ile Leandros
1992 - Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri
1992 - Zıkkımın Kökü
1991 - Deniz Gurbetçileri
1990 - Kiraz Çiçek Açıyor
1989 - Fotoğraflar
1989 - İsa, Musa, Meryem
1989 - Sevgiler Düşlerde Kaldı
1988 - Kadın Dul Kalınca
1988- Bu Devrin Kadını
1988 - Melodram
1988 - Yedi Uyuyanlar
1988 - Ada
1987 - Çil Horoz
1987 - Rumuz Goncagül
1987 - Fikrimin İnce Gülü - Sarı Mercedes
1987 - Zincir
1987 - Bez Bebek
1986 - Uzun Bir Gece -
1985 - Arzu
1984 - Acı
1984 - Fidan
1983 - Seni Seviyorum

Filmleri

2016 - İftarlık Gazoz (Sinema Filmi)
2016 - Poyraz Karayel (Adil Topal) (TV Dizisi)
2014 - İçimdeki İnsan (Deli Naci) (Sinema Filmi)
2014 - Üç Arkadaş (Yaşar Kınık) (TV Dizisi)
2013 - Muhteşem Yüzyıl
2012 - Ağır Roman Yeni Dünya
2011 - Al Yazmalım
2010 - Küçük Günahlar : Rıza Kıraç
2002 - Havada Bulut : Tarık Alpağut
2000 - Melekler Evi : Ömer Kavur
1997 - Akrebin Yolculuğu : Ömer Kavur
1995 - Aşk Üzerine Söylenmemiş Her şey : Zeki Ökten
1994 - Kurtuluş : Ziya Öztan
1992 - Cazibe Hanımın Gündüz Düşleri : İrfan Tözüm
1991 - Menekşe Koyu : Barbro Karabuda
1988 - Ada : Atıf Yılmaz
1988 - Melodram : İrfan Tözüm
1987 - Rumuz Goncagül : İrfan Tözüm
1987 - Gece Yolculuğu : Ömer Kavur
1987 - Dolunay :Şahin Kaygun
1986 - Anayurt Oteli
1986 - Değirmen : Atıf Yımaz
1986 - Bekçi (Palavracı Tefo)
1986 - Aaahhh Belinda (Hulusi)
1985 - Hodja fra Pjort (Kuş Adam)
1985 - Adı Vasfiye (Rüstem)
1984 - Bir Yudum Sevgi (Cuma)
1983 - Şekerpare (Mahkum)
1982 - Hakkari'de Bir Mevsim (Müfettiş)
1981 - At (Selim)
1979 - Düşman (İsmail'in Kardeşi)
1978 - Köşeyi Dönen Adam (Halil)

Yakup Ersev / Yako (Durul Bazan)

Bu topraklarda yaşayan en zeki insan olduğu söylenebilir. Ama kafası sadece kendi çıkarı için çalışır. Battal’ın ırgatlarından birinin oğluydu. Küçük yaşta Battal’ın dikkatini çekti. Battal ona el verdi ve pis işlerini yaptırdı. Ufak tefek, hatta sevimli. Kasabanın asayişi onda. Masal’ın kasabaya gelmesi ile birlikte, yıllardır hiç olay çıkmayan kasabada, büyük olayların çıktığına şahit olacak.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Durul Bazan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Durul Bazan, 20 Eylül 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 

2000 yılında senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı, yönetmenliğini Filiz Kaynak’ın yaptığı “Çarli İş Başında” dizisinde Tarkan karakterini canlandırarak dizi hayatına başlayan Durul Bazan, ilk çalışmasında Hakan Gerçek, Şebnem Sönmez, İlker Aksum, Yeliz Yeşilmen, Jess Molho, Ferhat Yılmaz, Ayşe Tolga, Zafer Önen, Gül Onat, Tuba Ünsal, Dost Elver ile birilikte rol aldı.
2001 yılında senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı, yönetmenliğini Filiz Kaynak’ın yaptığı ve başrollerinde Emel Sayın, Mehmet Ali Erbil, Doğa Rutkay, Engin Günaydın, Günay Karacaoğlu, Ayumi Takano’nun oynadığı “Aşkım Aşkım” isimli dizide Necati karakterini canlandırarak ünlendi.

2005 - 2006 yılları arasında senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ'ın yaptığı “Hayat Bilgisi” dizisinin 3ncü ve 4üncü sezonlarında okulun hademesi Bulgar Ramadan karakterini canlandırırkenPerran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan, Paşhan Yılmazel, Kaan Yılmaz, Altan Gördüm, İpek Erdem, Ceren Soylu, Ayçe Abana, Hakan Altıner, Ulvi Alacakaptan, Atilla Olgaç, Oğuzhan Yıldız, Sinan Çalışkanoğlu, Gökçe Bahadır, Çağkan Çulha, Belma Canciğer, Mahir İpek ile birlikte rol aldı.

Durul Bazan, 2009 yılında “Türkler Çıldırmış Olmalı- Afrika” sinema filminde Peker Açıkalın, Erdal Tosun, Erdem Akakçe, Oya Aydoğan, Önder Açıkbaş, Tuba Ünsal, Ruhi Sarı, Timur Acar, Burhan Öçal, Kadir Çöpdemir, Zeynep Beşerler, Levent Özdilek, Levent Ülgen ile birlikte rol aldı.

2010 yılında Star TV ekranlarında “Gecekondu” adını verdiği Türk televizyonlarında bugüne dek görülmemiş bir talk şovunu Erkan Köse ile birlikte yapmaya başladı.

Durul Bazan, 2014 yılında Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrolde oynadığı ''Eyvah Eyvah 3'' filminde rol aldı.

2016 yılında “Seni Seven Ölsün” filminde Alper Saldıran, Hüseyin Avni Danyal, Fulya Zenginer, Durul Bazan, Ruhi Sarı birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri

2016 - Seni Seven Ölsün (Sinema Filmi) 
2014 - Yedi Güzel Adam (TV Dizisi) 
2014 - Tut Sözünü (Sinema Filmi) 2014 
2014 - 2015 - Kocamın Ailesi (cüneyt(cücü)) (TV Dizisi) 
2014 - Eyyvah Eyvah 3 (Psikopat) (Sinema Filmi) 
2014 - Analı Oğullu (Merdan) (TV Dizisi) 
2012 - G.D.O. Karakedi (Psikopat) (Sinema Filmi) 
2011 - Komik Bir Aşk Hikayesi (Hasan) (Sinema Filmi) 
2011 - 2012 - Avrupa Avrupa (Tekin) (TV Dizisi) 
2010 - Gecekondu (Durdu)(Tv Programı) 
2009 - Türkler Çıldırmış Olmalı- Afrika (Korsan Ercüment) (Sinema Filmi) 
2009 - Sizi Seviyorum (Gökhan) (Sinema Filmi) 
2009 - Karanlıktakiler (Yönetmen) (Sinema Filmi) 
2009 - Hicran Yarası (Harun) (TV Dizisi) 
2008 - İdam (Başkan) (Sinema Filmi) 
2008 - Son Ağa (Hayri Çıkrıkçıoğlu) (TV Dizisi) 
2008 - Arka Sokaklar 3. Sezon (TV Dizisi) 
2007 - Çemberin Dışında (Bedirhan Karaca) (TV Dizisi) 
2007 - Son Ders: Aşk ve Üniversite (Cem) (Sinema Filmi) 
2006 - Maskeli Beşler: Irak (Davi) (Sinema Filmi) 
2006 - Emret Komutanım: Şah Mat (Yusuf) (Sinema Filmi) 
2005 - Tombala (Şakir) (TV Filmi) 
2005 - Sensiz Olmuyor (Mino) (TV Dizisi) 
2004 - Canım Benim (Ali) (TV Dizisi) 
2003 - Yuvam Yıkılmasın (Alpaslan) (TV Dizisi) 
2005 - 2006- Hayat Bilgisi (Ramadan ) (TV Dizisi) 
2002 - Yıldızların Altında (Hayati) (TV Dizisi) 
2002 - Papatya ile Karabiber (Ömer) (Sinema Filmi) 
2002 - Martılar Açken (Konuk Oyuncu) (Sinema Filmi) 
2002 - Lahmacun ve Pizza (Şemistan) (TV Dizisi) 
2001 - Aşkım Aşkım (Necati) (TV Dizisi) 
2000 - Çarli İş Başında (Tarkan) (TV Dizisi) 

Ayşegül Hanımeli (Gülsim Ali)

Gonca’nın çocukluk arkadaşı, 33 yaşında. Kasabanın pastanesinin sahibi. Masal’ın kasabaya gelmesiyle yeni bir dostluğa başlayacak.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Gülsim Ali kimdir, nereli, kaç yaşında?

Manken, dizi oyuncusu. Tam adı Gülsim İlhan Ali. 1 Ocak 1993'te Bulgaristan'da doğdu. Bulgaristan'da yaşayan Türk bir ailenin kızıdır. Gayet iyi Türkçe bilgisi yanı sıra iyi derecede Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini bilmektedir. Bulgaristan’da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçildi. 2012 yılında oyunculuğa adım attı.

Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında gösterilen başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü oynadı.

Yusuf Çim ile birlikte 2016'da Star TV ekranlarında yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü canlandırdı. Hanım Köylü dizisi13. bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Gülsim Ali, son oynadığı dizilerden Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan karakterini canlandırdı.

Dizileri

Yüzleşme (Ayşegül, 2019)
Diriliş: Ertuğrul (4. Sezon, Aslıhan, 2017)
Hanım Köylü (İlkgün, 2016)
Seddülbahir 32 Saat (Hemşire, 2015)
Son Yaz Balkanlar 1912 (2012)

Yüzbaşı Gökhan Eren (Derda Yasir Yenal)

29 yaşında. Eski bir Jandarma Özel Harekât mensubu. Güneydoğu’da timiyle birlikte gittiği bir operasyonda helikopteri düştü ve bütün timini kaybetti. Hala olayın travmasını yaşamakta. Nekahet dönemini sakin geçirsin diye neredeyse hiçbir olayın olmadığı Kalender’e atandı. Sessiz, güvenilir. Kalender’de kendini toparlamaya çalışırken aniden kendini olayların merkezinde bulacak.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Derda Yasir Yenal kimdir, nereli, kaç yaşında?

1986 Almanya Berlin doğumlu. Boyu 1.89. kilosu 90 

Üniversite’ye kadar Balıkesir’de okuyan Derya Yasir Yenal, Üniversite okumak için İstanbul’a gelip, İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünü okumuş ve buradan mezun olmuştur. Evlidir ve bir kızı, bir oğlu olmak üzere 2 çocuğu vardır.

Amerika’da oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini tiyatro sahnelerinde gerçekleştirmiş daha sonra bir çok sahne organizasyonlarında ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmüştür.

Özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında isimli dizide Mustafa Bilgin karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Dinle Kazan yarışma programı ve Sektörün Nabzı isimli programların sunuculuğunu gerçekleştirmiştir. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir İçeri Bir Dışarı ödüllü yarışma programını sunmaktadır. Derda Yasir Yenal aslen Balıkesir’lidir. Dedeleri ise Gürcü’dür.

Seda Belkıs (Gözde Çığacı)

Kasabanın savcısı. 33 yaşında. 6 ay önce Kalender’e atandı. Zehir gibi bir kadın. Üzerine düştüğü davayı asla sonuçlandırmadan bırakmaz. Otoriter. Kalender’in sükuneti onu çok şaşırttı. Seda çok yakında Kalender kasabasının bu sessizliğinin altında büyük gizemler olduğunu anlayacak ve kasabaya tekrar adaleti getirmeye çalışacaktır.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Gözde Çığacı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gözde Çığacı 1991 doğumlu olan 25 yaşında İzmirli oyuncudur.Minik yaşlarda bulunduğu vakitlerde müzikle ilgilenmesine rağmen gençlik çağlarından itibaren oyunculuğa yönelmiştir.Eğitiminide bu yönde tamamlamış olan oyuncu Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirmiştir.Gitar çalabilen oyuncu dizilerde rol alarak tecrübe kazanmıştır.Boyu 1.72’dir.

Çok güzel bir göz rengine sahip olan oyuncu gözlerinle beraber çok uyumlu bir yüze sahiptir.Oyunculuğa karar vermesi ise annesi ve babası sayesinde gerçekleşmiştir.Annesinin onu küçük yaşlardan itibaren tiyatro oyunlarına götürmesi onun ilgisini çekmiştir.Ailesi onun daha çok Avukatlık mesleği yönünde eğitim görmesini istesede o oyuncu olmayı kafasına koymuş ve bir gün babasınında izlemiş olduğu bir tiyatro oyununda oynamıştır.O gün babası onun oyunculuğunu izledikten sonra ağlamış ve ünlü oyuncunun arkasında durarak oyunculuğa onay vermiştir.

İstanbul ve İzmir’i çok seven olan oyuncu iki şehirede birbirinden fazla önem veriyor.İzmir’de olduğunda İstanbul’a gitmeyi özlüyor İstanbul’da yaşadığı sırada ise İzmir’i özlüyor.Tabiki bunda İzmir’de doğmasınında payı çok yüksek.Her ne kadar İstanbul’da yaşıyor olsada İzmir onun için vazgeçilmezlerden biri.

Dizileri ve Filmleri

2011 – Ana Yüreği
2011 – Kuzey Güney
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Bugünün Saraylısı
2014 – Unutursam Fısılda
2014 – Yılanların Öcü
2015 – Kördüğüm

Seher Elibeyaz (Yeşim Gül)

Halil’in karısı. Konağının hanımı. Halil üzerinde inanılmaz bir söz hakkı var. Evin gizli reisi. 57 yaşında. Songül’e kini dillere destan. Kini ve hırsı ona yapılamaz denilen şeyleri yaptıracak.

Yüzleşme 2. bölüm izle - Yüzleşme son bölüm izle

Yeşim Gül kimdir, nereli, kaç yaşında?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Tam adı: Yeşim Gül Akşar. 27 Mayıs 1966, Ankara doğumlu.  Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitirmiştir. Ünlü tiyatro oyuncusu olarak tanıdığımız Yeşim Gül, sinema, televizyon ve seslendirme alanında da kariyerini sürdürmektedir. İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda görev yapmaktadır.

Tiyatro Oyunları

Tamamen Doluyuz / Dış Ses - 2018    
Sevgili Hayat / Lena - 2014    
İçerdekiler / Kadın - 1988       

Filmleri

Bizi Hatırla (2018)
Sizi Seviyorum (Hatice, 2009)
Kıskanmak (Naşide, 2009)
Gökten Üç Elma Düştü (Necla, 2008)
Dün Gece Bir Rüya Gördüm (Zehra, 2006)

Dizileri

Dolunay (Leman, 2017)
Cesur Yürek (Güler, 2016)
Aşk Yalanı Sever (Elmas Koçoğlu, 2016)
Çırağan Baskını Çırağan Baskını  (Valide Sultan 2014)
Alın Yazım (Aysel, 2014-2015)
Dila Hanım (Eren Hanım, 2012-2013)
Sensiz Olmaz (Sumru, 2011)
Ömre Bedel (Ayten, 2009-2010)
Ayışığı (Safiye, 2008)
Tatlı Bela Fadime (Müzeyyen, 2007)
Oyun Bitti (Ayfer, 2007)
Rüyalarda Buluşuruz (Belkıs, 2006)
Gülpare (Nurhan Güldemir, 2006)
Arka Sokaklar (Leman, 2006)
Ödünç Hayat (Jale, 2005)
Bizim Evin Halleri (Fidan, 2000)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17