banner10

Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi?

Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi? Soruları Müfit’in acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alan filmin Kanal D Ekranlarında yayınlanması ile birlikte merak konus oldu. Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi?

Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi? Soruları başrollerinde Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka'nın yer aldığı Müfit’in acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alan filmin televizyonda yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi? Sorularının cevabını sizler için derledik. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Müfit Can Saçıntı oturuyor. İşte Yaşamak Güzel Şey filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Nerede çekildi? Sorularının yanıtı...

Yaşamak Güzel Şey filmi oyuncuları

Müfit Can Saçıntı, Yasemin Conka, Zihni Göktay, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan

Yaşamak Güzel Şey filmi konusu

Müfit’in acı bir gerçeği öğrenmesi sonucu sıra dışı bir kahramana dönüşmesini konu alan film “Yaşamak Güzel Şey” Kanal D’de ekrana geliyor. Etrafındaki herkesten sürekli azar işiten, kimsenin ciddiye almadığı Müfit, yaşadığı şanssız bir olayın ardından içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgulayınca, hayatta göremediği birçok güzelliği keşfetmeye, yaşamdan tat almaya başlar. 

Yaşamak Güzel Şey filmi nerede çekildi?

Yaşamak Güzel Şey filminin çekimleri İstanbul’da Atatürk Arboretumu‘nda (Ağaç Müzesi) yapılan Yaşamak Güzel Şey, sonbaharın eşsiz renklerini yansıtan görüntüleriyle sinemaseverlere tam bir görsel şölen yaşatıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17