Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Vuslat 10. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle bilgileri görüntüleri kaydettiği telefonunu Yalçın’a delil olarak veren Feride duyguları arasında gidip gelmeye devam ettiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Vuslat 10. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Vuslat 10. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle bilgileri Tahsin'in Kerem’in kötü oyunlarından dolayı zor günler yaşarken Kerem’i durdurmanın yolunu aradığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Vuslat 10. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Feride, görüntüleri kaydettiği telefonunu Yalçın’a delil olarak verir. İşte Vuslat 10. bölüm izle, Vuslat son bölüm izle bilgileri...

Vuslat 10. Bölüm Fragmanı

Dedesinin saatini gördükten sonra yaşadığı hayretle, soluğu Salih Baba’da alan Aziz, Salih Baba’nın dükkanında Feride ile karşılaşır. Feride, görüntüleri kaydettiği telefonunu Yalçın’a delil olarak verir. Feride ile Aziz’in yakınlaşması devam ederken Feride, duyguları arasında gidip gelmeye devam eder.

Tahsin, Kerem’in kötü oyunlarından dolayı zor günler yaşarken Kerem’i durdurmanın yolunu aramaktadır. Kötü oyunlarına devam eden Kerem, bir yandan da ölen annesinin ve babasının izini aramaya koyulur. Ailenin itibarını korumak için harekete geçen Perihan, Kerem’e hisseleri karşılığında, ailesi ile ilgili bilgiler verir.  
 
Aziz’e düşman olanlar arasına Fırat da katılırken, Alice’in hikayesini öğrenen Sultan, Alice’i bulmanın yolunu aramaya başlar.  Kerem ile işbirliği kuran Nehir, şirketi zor duruma sokacak yeni planlar yapar. 

Vuslat 10. Bölüm 2. Fragmanı

Vuslat 10. bölüm izle (Tıklaynız...)

Vuslat 9. bölümde neler olmuştu?

Halen ameliyatta olan Altan’ın durumundan Aziz ile birlikte mahalleli de çok endişelidir. Kerem, Aziz’den duydukları karşısında hayatının en acı gerçeği ile yüzleşir. Nefret, öfke ve acı dolu Kerem, Aziz’den öğrendikleri karşısından geçmişini sorgulamaya ve öğrenmeye çalışırken Tahsin’den bunun intikamını almaya hazırlanır.

Feride’yi alt etmek için Ceylan’ı yanına alan Nehir ile Feride arasındaki gerginlik gitgide artar. Madam Aneta hastaneden kızı Alice bulmak için kaçar. Korkmazer ailesini tutuklamak için delil arayan Yalçın, Feride’yi Aziz’den korumaya çalışırken, Aziz ise Feride’nin güvenini ve sevgisini kazanmaya çalışır. Altan’ın durumu ne olacak? Kerem, Tahsin’den intikam almak için ne yapacak? Aziz, Feride’nin güvenini kazanabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Vuslat’ın dokuzuncu bölümünde.

Vuslat dizisi konusu

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.
 
Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.
 
Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.
 
Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de  Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Vuslat dizisi oyuncuları

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar, Baran Bölükbaşı, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya, Erdem Akakçe

Kadir Doğulu kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982'de Türkiye-Mersin'de doğmuştur. İsmi 'Kadir' diye bilinsede isminin tamamı Abdulkadir'dir. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir. Kendi dışında 4 kardeşi daha vardır. Kardeşlerinden biride Kemal Doğulu'dur. Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi.

Kadir Doğulu'nun da ortaokul ve lise yılları çalışarak geçti. Özellikle kafe ve bar işletmeciğinden keyif alıyordu. 2000'de abisinin yanına gelmek için İstanbul'un yolunu tuttu. Önce Beyoğlu Frape'de işe girdi. Ardından Refika'da çalıştı. Cafe City ve Buz'da garsonluk yaptı. Salomanje'de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma'daki kafeleri ve restoranları inceledi.

Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe'de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı. O dönemde abisi aracılığıyla Hande Yener'le tanıştı. Kısa bir süre sonra bu tanışıklık aşka dönüştü. Hande Yener menajerlik işlerini çalışkan bulduğu Kadir Doğulu'ya teslim etti. Zamanla işi büyüttü ve "T.p.a" isminde bir şirket kurdu. Şimdi Hande Yener'le çalışmaya devam ediyor. Bunun dışında bazı isimlere menajerlik hizmeti veriyor. Aynı zamanda Harbiye'deki Piyasa isimli gece kulübünü işletiyor. Yazın başlayacağı dizi için oyunculuk kurslarına devam ederken bir yandan da Emel Müftüoğlu'yla yakında başlayacağı yemek programının hazırlıklarını yapıyor. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü'nde birinci sınıf derslerine devam ediyor: "Allah bana bir enerji vermiş gerisini koy vermiş. Çalışmadığım zamanlar kendimi rahatsız hissediyorum. Uyurken bile sıkılırım" diyor.


İlk olarak 2010'da Kanal D'de başlayan ve ardından Star TV'de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011'de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu. Bundan önce Hande Yener'in Romeo şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV'de yayınlanan Gani Müjde'nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX'ta başlayan ve ardından Show TV'de yayınlanan Fatih-Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırdı. 2015 yılının Şubat ayında ATV'de başlayan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandırdı.

Filmleri

2010 Küçük Sırlar
2011-2013 Pis Yedili
2013-2014 Fatih-Harbiye
2014-2015 Sevdam Alabora

Sinema Çalışmaları

2013 Bir Hikayem Var

Devrim Özkan kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Devrim Özkan 1996 yılında Muğla'da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan Devrim Özkan, Türk Televizyonlarında henüz yeni yeni gördüğümüz bir isim olmasına rağmen hem güzelliği hem de oyunculuk performansı ile dikkat çeken yeni nesil oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. 

Devrim Özkan İlk Oyunculuk Deneyimi
Devrim Özkan, ilk oyunculuk deneyimini hem donanımlı oyuncu kadrosu hem de konusu itibarı ile dikkat çeken bir yapım olan Rüya dizisi ile gerçekleştirmiştir. 

Show TV ekranında yayınlanan ve 2017 yaz sezonunun dikkat çeken yapımlarından biri olan Rüya dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Devrim Özkan, bu dizi ile birlikte ekranın sevilen yüzlerinden biri olmayı başarmıştır.

Ümit Kantarcılar kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Ümit İbrahim Kantarcılar, 10 Ekim 1987; Antalya, Türkiye doğumlu, Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur.

Ünlü oyuncu, 10 Ekim 1987 günü Antalya'da dünyaya geldi. Tiyatroya okul tiyatrosuyla başladı. Daha sonra Antalya Belediye Tiyatrosu’nda oyunlar oynadı. Antalya Belediye Tiyatrosu’nda midirfillik oyunuyla ödül aldı. 2005 yılında Müjdat Gezen konservatuvarına girdi. MGSM’deki eğitiminden sonra Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaya başladı. Kantarcılar 2014 yılında meslektaşı Gamze Topuz ile dünya evine girdi.

Gani Müjde'nin senaryosunu yazıp, yönetmenliğini yaptığı, Pis Yedili adlı gençlik ve komedi dizisinde, Ceyhun karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda Kızlar ve Anneleri adlı yarışma programının da sunuculuğunu yapmıştır.

Baran Bölükbaşı kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Baran Bölükbaşı, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini Beykent Üniversitesi – Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer almakta ve Fiko karakterini canlandırmaktaydı.

Özcan Varaylı kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Özcan Varaylı, 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur.
İlk oyunculuk deneyimini 1998 yılında Aynalı Tahir dizisi ile yaşayan Özcan Varaylı; Cesur Yürek, Kehribar, Filinta, Kaçak, Adını Kalbime Yazdım, Kurtlar Vadisi, Evlerden Biri, Böyle Bitmesin, Sakarya Fırat, Adanalı, Kavak yelleri gibi bir çok önemli projede rol almıştır.
Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Gülper Özdemir, Pamir Pekin ve Caner Şahin’in paylaştığı Tutsak dizisinin kadrosunda yer almakta ve Enver karakterini canlandırmaktaydı.

Şeyla Halis kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Şeyla Halis 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu.  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü'nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptı. 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Bekir Çiçekdemir ile evlendi.

Tiyatro oyunları

1994 - 1995 Beyaz Elbise ( Oyun müziği )
1995 - 1996 Prometheus
1996 - 1997 Nazım Hikmet Vatan Haini? (Yön.asist.)
1997 - 1998 Atları da Vururlar
1997 - 1998 Düşler Ülkesi
1997 - 1998 Hababam Sınıfı
1999 - 2000 Fil Hamdi
2000 - 2001 Oz Büyücüsü
2000 - 2001 Lysistrata
2001 - 2002 Takanlar Ve Takılanlar
2002 - 2003 Bak Şu İşe
2003 - 2004 Bak Şu İşe 2
2004 - 2005 Ayşegül Hindistan’da
2005 - 2006 Ayşegül Hindistan’da 2

Filmleri ve dizileri

Avlu - 2018
Zengin Kız Fakir Oğlan - 2012
Yahşi Cazibe - 2011
Akasya Durağı - 2009
Görgüsüzler - 2008
Yol Arkadaşım - 2008
Cennet Mahallesi - 2004
Hastayım Doktor - 2002
Reyting Hamdi - 2002
Yedi Numara - 2000
Dadı - 2000
Lüzumsuz Adam' - 2000
Hiç Yoktan Aşk - 2000
Yılan Hikayesi - 1999
Ruhsar - 1997
Kara Melek - 1996
Sokaktaki Adam - 1995

Aldığı ödüller

18. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü (Vücut)

Gözde Kaya kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

Antalya'da dünyaya gelen Gözde Kaya, lise eğitiminden sonra İzmir'de üniversite eğitimi aldı. Nihat Odabaşı ile tanışması ile hayatı değişeye başladı. Önce çeşitli reklam filmlerinde oynadıktan sonra kamera karşısına ilk kez Benim Hala Umudum Var isimli dizi ile geçti. Günümüzde ise Çilek Kokusu isimli dizide Çağla karakterini canlandırmaktadır. 

2013'te Kalbim Seni Seçti isimli dizide İpek karakterini canlandırdı. Dizi, yıllar sonra yeniden bir araya gelen Handan ve Ömer'in yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde Sermiyan Midyat, Ebru Cündübeyoğlu, Ozan Osmanpaşaolu, idil Fırat ve Ezgi Eyübolu yer aldı. 2014'te Gölgedekiler isimli dizide yer aldı. Dizi, her hafta farklı bir fantastik hikayeyi anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Koray Tarhan, Suna Sancaktar, Bülent Polat, Levent Sülün ve Cemal Hünal yer aldı. 

Genç oyuncu daha sonra ise Sil Baştan isimli dizide Maya karakterini canlandırdı. Dizi, yıllar önce hile yaparak sınıfı geçen bir grup insanın yıllar sonra yenidne okumak için okula başlamalarını komik bir şekilde anlatıyor. Dizinin başrollerinde Sergen Yalçın, Önder Açıkbaş, Tuna Orhan, Emre Kınay, Murat Dalkılıç ve Arif Diren yer aldı. 2015'te ise Çilek Kokusu isimli dizide Çağla karakterini canlandırdı. Dizi, yolları önce Bodrum daha sonra ise İstanbul'da kesişen üç gencin yaşadıklarını eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz yer aldı. 

TRT1 ekranlarında yayınlanan, 2. Abdülhamid'in son 13 yılını ele alan tarihi- kurgu türünde olan bu dizide Hatice rolüne hayat vermektedir. Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı Payitaht Abdülhamid dizisinin başrollerini Özlem Conker, Bülent İnal, Selen Öztürk gibi deneyimli oyuncular paylaşmaktadır.

Diziler ve Filmleri

Payitaht Abdülhamit- 2017
Çilek Kokusu-2015
Sil Baştan-2014
Gölgedekiler-2014
Kalbim Seni Seçti-2013
Benim Hala Umudum Var-2013

Erdem  Akakçe kimdir?

Vuslat 10. bölüm izle - Vuslat son bölüm izle

1 Ocak 1976 yılında Konya'da doğdu. Ankara Özel Yükseliş Koleji'nden sonra Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Profesyonel sahne yaşamına ilk kez Dostlar Tiyatrosu'nun sergilediği "Yalınayak Sokrates" adlı oyunla başladı. Ertesi sezon Ankara Ekin Tiyatrosu'nda Slawomir Mrozek'in "Polisler" adlı eserinden uyarlanan "Son Mahkum"'da oynadı. Daha sonra yeniden Dostlar Tiyatrosu'na katıldı. Tankred Dorst'un "Oyuncu", Laurent Baffie'nin "Yarışma", Genco Erkal'ın uyarladığı "Yaşasın Savaş" ve Behiç Ak'ın "Fay Hattı" adlı oyunlarda oynadı.

Yarışma'daki rolüyle; Avni Dilligil, Yaşasın Savaş'la; Ankara Sanat Kurumu, Fay Hattı'yla; Afife Jale Ödüllerini kazandı.

Anlat İstanbul adlı sinema filminde, Biz Size Aşık Olduk, Bir İstanbul Masalı ve 29-30 adlı TV dizilerinde oynadı.

Tiyatro Oyunları

Kuyruk 
Dokuz Ay Son Gün 
Kuzey Işığı 
Kocasını Pişiren Kadın 
Arıza 
Aymazoğlu Ve Kumdakçılar 
Buluşma 
Fay Hattı 
Yaşasın Savaş 
Yarışma 
Oyuncu 
Son Mahkum 
Yalın Ayak Sokrates

Sinema Filmleri

Ara 
Zincirbozan 
Anlat İstanbul 
Kolay Para

Dizileri ve Filmler

Kısmetim Otel 
Zincir Bozan 
29/30 
Kırık Kalpler Durağı 
Beş Kollu Avize 
Bir İstanbul Masalı 
Biz size aşık olduk (2002)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17