banner10

Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir?

Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir? Sorusu TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikayesiyle diziseverler tarafından tam puan alınca merak konusu oldu. Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir?

Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir? Sorusu Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan dizisi TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikayesiyle izleyicisinden beğeni toplaması ile birlikte merak konusu oldı. Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Hastalığı yüzünden küçük bir kasabaya yerleşmek zorunda kalan küçük Mete ve ailesi, Mete'nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar seyirci karşısına çıkacak. İşte  Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir? Sorusunun yanıtı...

Mete (Özgür Ege Nalcı)

Mete 10 yaşında, hayalperest, yaşıtlarına göre biraz güçsüz, okçuluğa ve tarihe ilgi duyan bir çocuktur. Akciğer hastalığı nedeniyle doktor tavsiyesi üzerine ailesi ile birlikte doğa ile iç içe ve temiz havası olan Temrenli kasabasına taşınmıştır. Kendini hayal dünyasında efsane okçu Tozkoparan olarak gören Mete, kasabaya taşınması ile birlikte gerçek okçulukla tanışacaktır.

Tozkoparan dizisinin Mete'si Özgür Ege Nalcı kimdir?

Özgür Ege Nalcı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Özgür Ege Nalcı kaç yaşında? bugüne kadar hangi dizilerde rol aldı? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2006 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Özgür Ege Nalcı Aslan burcudur. Baba tarafından aslen Kocaeli, Gebze’lidir ve Gebze doğumludur. Bir kız kardeşi vardır. Ortaokul’da eğitim hayatını sürdürmektedir. Eğitim hayatının yanı sıra çocuk oyuncu olarak dizi ve reklam filmlerinde yer almaktadır.

İlk ekran deneyimini 2010 senesinde henüz 4 yaşında iken Turkcell reklamı Selocan ile gerçekleştirmiştir. Yer aldığı reklam filmleri, Pınar Beyaz, Pınar Lezzet Fikirleri, İslim Kebabı Reklamı, Denizbank Cuma’nın Oğlu.

Bugüne kadar, Muhteşem Yüzyıl, Şubat, 20 Dakika, Güzel ve Çirkin, Kiraz Mevsimi, Kaçak ve Tatar Ramazan gibi diziler de rol almıştır.

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu Tozkoparan’da Mete karakteri için kamera karşısına geçtiği açıklanmıştır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak nazik
Burak nazik - 2 ay Önce

Ona oyunculuk cok yakişiyo
InşAllah onu bir kere görürüm

İkra nur şitilay
İkra nur şitilay - 2 ay Önce

Mete adında olan özgür ege nalcı çok tatlı biri tozkoparanın olmassa olması ve oyunculuk ona çok yakışıyo inşAllah hayalleri hep gerçek olur...

elisa
elisa - 4 ay Önce

seni çok seviyorum çok tatlısın

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17