Tozkoparan 7. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 7. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle. TRT 1ekranlarında yayınlanan ilk bölümünü çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği dizi yine izleycileri ekrana kilitleyecek. Tozkoparan 7. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Tozkoparan 7. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 7. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle. İzleyicisinden tam not alan dizide heyecan kaldığı yerden devam edecek. Tozkoparan 7. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.  Yeni bölümde Mete ve arkadaşlarının Mavi Ay'ın bizi nasıl yendiğini çözmesi gerekecek. İşte Tozkoparan 7. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri...

Tozkoparan 7. Bölüm Fragmanı

Tozkoparan 7. bölüm izle (Tıklayınız...)

Önceki bölümlerde neler oldu?

Sıra dışı ve macera dolu hikayesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın beşinci bölümünde;
 
‘Mete ve Sinan Kayıp’
 
Derin bir çukura düşen Mete ve Sinan’dan haber alınamaz. Kasaba halkı ormanda Mete’yi aramaya çıkar. Sinan’ın babası ise duruma çok öfkelenir ve soluğu Cihan’ın evinde alır. Ormanda iz süren Azmi ile Sezgin’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

Mete, düştüğü çukurda sırlarla dolu eski bir harita buluyor

Mete, düştüğü çukurda sırlarla dolu eski bir harita bulur. Üzerindeki simgelerden yola çıkarak haritanın sırrını çözmeye çalışan Mavi Ay takımını gizemli bir yolculuk beklemektedir.

Sinan, Mete’ye meydan okuyor 

Sinan, Mete’den daha iyi ok attığını ispatlamak için Mete’ye meydan okur ve onu yarışmaya davet eder. Sinan’ın baskıları karşısında Mete, yarışmayı kazanamayacağı düşüncesine kapılır. Mete’nin en büyük destekçileri her zaman olduğu gibi ailesi ve tabii ki, Mavi Ay takımıdır.

Mavi Ay takımı, ellerindeki gizemli haritanın sırrını çözebilecek mi? Sinan ve Mete’nin merakla beklenen yarışında kazanan taraf kim olacak?

TRT1 ekranlarına Yeni bir Türk Kahraman geliyor!

TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikaye ekrana gelecek: Tozkoparan!

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Küçük Mete’nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi… 

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.

Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor. 

Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

Tozkoparan İskender günümüzde tekrar hayat buluyor 

916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Heyecan Dolu Okçuluk Müsabakaları İçin Hazır Olun!

Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17