banner10

Tozkoparan 14. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 14. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri Nurgül Hoca’ya aşkını ilan ettiği mektuba imzasını atmayı unutan Sezgin Hoca perişan durumda olduğu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Tozkoparan 14. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tozkoparan 14. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 14. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri mektup yazarak Nurgül Hoca’ya aşkını ilan eden Sezgin Hoca imza atmayı unuttuğu için perişan durumdadır. Mektubun Oktay Hoca’dan geldiğini düşünen Nurgül Hoca ise sevinçten havalara uçtuğu yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Tozkoparan 14. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik. Sezgin Hoca Nurgül Hoca'ya aşkını anlatmanın başka bir yolunu bulmuştur. İşte Tozkoparan 14. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri...

Tozkoparan 14. Bölüm Fragmanı

Nurgül Hoca’ya aşkını ilan ettiği mektuba imzasını atmayı unutan Sezgin Hoca perişan durumdadır. Mektubun Oktay Hoca’dan geldiğini düşünen Nurgül Hoca ise sevinçten havalara uçmaktadır. Mektubu unutturacak çözümler arayan Sezgin Hoca, Nurgül Hoca’nın sevgisini kazanacak bambaşka bir yol izler. Fakat çıktığı bu yolda kalp sızısını unuturken başka sızılar edinir.
 
Salih, Kerem’in iyi bir okçu olabilmesi için güçlü bir iradeye sahip olması gerektiğini düşünür ve ona çok büyük bir ödev verir. Kerem’in bu ödev ile dünyası yıkılırken babası Azmi durumdan çok memnundur.
 
Ayla’nın sinsi planları gittikçe ileri boyutlara ulaşır. Artık küçük planlarla uğraşmayan Ayla, alevlerle oynamaya başlar. Bir yandan Sinan’dan aldığı gizli bilgiyle Tozkoparan’ın menzil taşının izini süren Ayla, Yasemin’i kullanmaya karar verir.
 
Bir televizyon kanalı, çocukların turnuvasını çekmek için okula gelir. Çekim günü geldiğinde Karayel ekibinin kafasında kurnazca planlar dolanmaya başlar. Okulda kameraların kayda gireceğini duyan Sedef ise yine kendini kaptırır. Cihan, Sedef’e engel olabilmek için elinden geleni yapacaktır.
 
Mavi Ay, hesapları doğrultusunda ormanda bulduğu gizemli kutunun içindekileri Salih ile birlikte incelemeye başlar. Salih, tüm izleri birleştirip çok büyük bir sırra erişecektir.

Tozkoparan 13. bölümde neler olmuştu?

Salih, Mavi Ay takımını yalnız bırakmakla yanlış bir karar aldığını anlar ve takım ile derslere afilli bir dönüş yapar. Ayrılığın ardından ilk ders günlerinde çeşitli sürprizlerle karşılaşan Mavi Ay, daha önce denemedikleri şeyleri deneyecek ve okçulukta kendilerini keşfedecektir.
 
Azmi, rafları boşaltıp Azimli Bakkal’ı büyük bir zarara uğratan Sezgin’e karşı kızgınlığını korumaktadır. Sezgin’in kafasında ise başka şimşekler çakmaktadır.
 
Okula misafir olan  geleneksel okçuluk sporcuları yaptıkları özel gösteri atışları ile çocukların büyük ilgisini çeker. Çocuklara geleneksel okçuluğu sevdirmek amacıyla geldiklerini iddia eden misafirler Usta’nın büyük sırrından haberdardır.
 
Nevzat ile Ayla arasındaki rekabet son hız devam ederken Sinan farkında olmadan Ayla’nın eline çok önemli bir bilgi verir.
 
Burak, harita üzerinde yaptığı hesaplamalarda çok büyük bir yanlışlık yaptığını farkeder. Ormanın derinliklerinde bambaşka bir rotaya doğru yola çıkan Mavi Ay’ı adeta bir hazine avı beklemektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17