Tozkoparan 10. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 10. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle. Mavi Ay ve Karayel arasındaki çekişmenin tüm hızıyla devam ettiği yeni bölümde Sinan ve Mete, okulda düzenlenen okçuluk turnuvası için kozlarını paylaşıyor. İşte Tozkoparan 10. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri...

Tozkoparan 10. bölüm izle - Tozkoparan son bölüm izle

Tozkoparan 10. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle. Mavi Ay ve Karayel arasındaki çekişme bir iddiaya dönüşür ve okuldaki turnuvayı kaybeden arı kostümü giyerek okulda gezecektir. Tozkoparan 10. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan  yandan planları istediği gibi gitmeyen Ayla, Salih hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için farklı bir yol dener. İşte Tozkoparan 10. bölüm izle, Tozkoparan son bölüm izle bilgileri...

Tozkoparan 10. Bölüm Fragmanı

Mavi Ay ve Karayel arasındaki çekişme tüm hızıyla devam ediyor. Sinan ve Mete, okulda düzenlenen okçuluk turnuvası için kozlarını paylaşırken iki takım arasında turnuvayı kimin kazanacağına dair bir iddia ortaya atılır. İddiayı kaybeden takım okulda arı kostümüyle gezecektir. Diğer yandan planları istediği gibi gitmeyen Ayla, Salih hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için farklı bir yol dener.

Turnuva öncesi Mavi Ay’ın kazanamaması için planlar yapan Sinan başarılı olabilecek mi? İddiayı kaybederek arı kostümünü giyecek takım Mavi Ay mı olacak, Karayel mi? Sezgin Hoca, kendini Nurgül Hoca’ya affettirebilecek mi? Ayla’dan okçuluk dersi alan Yasemin’in asıl amacı ne?

Tozkoparan 10. bölüm izle (Tıklayınız...)

TRT1 ekranlarına Yeni bir Türk Kahraman

TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikaye ekrana gelecek: Tozkoparan!

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Küçük Mete’nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi… 

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.

Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor. 

Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor. Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

Tozkoparan İskender günümüzde tekrar hayat buluyor 

916 yılında gelmiş geçmiş en uzun menzilli oku atarak Osmanlı kayıtlarına giren ve bu güne kadar rekoru kırılamayan kemankeş Tozkoparan İskender de bu projenin sürprizleri arasında yer alıyor.

Heyecan Dolu Okçuluk Müsabakaları İçin Hazır Olun!

Hayal dünyasında kendisini şahbaz okçu Tozkoparan olarak hayal eden Mete Sağlam, rahatsızlığı ve annesinin korumacı tavırlarından dolayı bugüne kadar okçuluk yapamamıştır. Mete taşındığı kasabada bu fırsatı yakalayacak ve büyük bir maceranın içine girecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17