Tek Yürek 1. bölüm izle - Tek Yürek ilk bölüm izle

Tek Yürek 1. bölüm izle, Tek Yürek ilk bölüm izle bilgileri Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getirecek olan Tek Yürek’in ilk bölümü ile birlikte merak konusu oldu. Tek Yürek 1. bölüm izle, Tek Yürek ilk bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Tek Yürek 1. bölüm izle - Tek Yürek ilk bölüm izle

Tek Yürek 1. bölüm izle, Tek Yürek ilk bölüm izle bilgileri Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini konu alan dizinin ilk bölümü sonrası merak konusu oldu. Tek Yürek 1. bölüm izle, Tek Yürek ilk bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine dönmüştür. İşte Tek Yürek 1. bölüm izle, Tek Yürek ilk bölüm izle bilgileri...

Tek Yürek İlk Bölüm özeti

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getirecek olan Tek Yürek’in ilk bölümü şöyle;
Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döner. Yeni hayatına alışmaya çalışırken, karşısına çıkan sürpriz biri, ona hayatının teklifini yapar. Halit çok sevdiği mesleğine burada devam etmeye çalışırken beklemediği zorluklarla karşılaşacaktır.
 
Mahallenin ele avuca sığmayan gençleri; Yiğit ve arkadaşları, kah eğlenceli kah tehlikeli bir hayat sürmektedirler. Ağabey gibi gördükleri Sait’in bir işini hallederken başlarına aldıkları bir bela Halit’le tanışmalarına sebep olur. Halit ise Beladan kurtulmaları için bir şart öne sürecektir.
 
Bu arada Yusuf’un başına alacağı başka bir dert yüzünden ekip arkadaşları yardımına koşar ama durum kötüdür. Öte yandan Sait, Yiğit’in kardeşi Osman’a gizlice kuryelik yaptırır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve peşine takılan karanlık adamlar yüzünden Osman’ın canı tehlikededir. Abisi ve arkadaşlarından yardım isteyemeyen Osman’ı kim kurtaracaktır?

Tek Yürek - 1.Teaser

Tek Yürek İlk Bölüm Fragmanı

Tek Yürek 1. Bölüm 2. Fragmanı

Tek Yürek 1. Bölüm 3. Fragmanı

Tek Yürek 1. bölüm izle (Tıklayınız...)

Tek Yürek dizisinin oyuncuları

Başrollerini Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız ve Hakan Salınmış ile Kadriye Kenter’in paylaştığı Tek Yürek’in yönetmenliği usta isim Mehmet Ada Öztekin’e emanet.
Bulanık sularda yaşam mücadelesi veren Yiğit (Hilmicem İntepe) ve arkadaşları ile yeniden ayağa kalkmaya yeminli Halit’in  (Tayanç Ayaydın) öyküsü izleyicileri derinden etkileyecek.

Tek yürek dizisinin konusu

Hayatta kötü kadar iyinin de olduğunu gözler önüne serecek olan ‘Tek Yürek’in genel hikâyesi ise şöyle;

Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de bu pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17