banner10

Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim?

Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Soruları filmin televizyonda yayınlanması ile birlikte merak konusu oldu. Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorularının cevabını sizler için derledik.

Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim?

Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Soruları filmin beyaz perdeden sonra Fox TV ekranlarında yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorularının yanıtına habeirmizden ulaşabilirsiniz. Yönetmenliğini Cem Sürücü’nün üstlendiği filmin başrollerini Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Eda Erol ve Selen Seyven’nin paylaşıyor. İşte Tatlı Bela filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorularının yanıtı...

Tatlı Bela filminin konusu ne?

Arda, Erdem ve Fırat çocukluktan beri birlikte olan üç arkadaştır. Üç kafadar sıradan hayatlarına devam ederken, bir gece kapılarının önüne bırakılan bir bebekle birlikte hayatları bir anda değişecektir.

Ela bebeğin kime ait olduğunu bulmaya çalışan Arda, Fırat ve Erdem bir yandan rutin hayatlarına devam etmeye çalışırken, bir yandan da hayatlarında ilk kez aldıkları bebek bakıcılığı sorumluluğu yüzünden komik durumlara düşerler.

Bu durumu yakın çevrelerine izah etmeye çalışan üç kafadar, diğer yandan da bebeğin kimin bebeği olduğu sorusuna cevap bulmaya çalışırlar.

Üç kafadarların takım beyni sayılan Arda ise, Ela bebek sayesinde tanıştığı Seren'le yeni bir aşk rüzgarına yelken açarken, minik Ela'nın hiç kimsenin tahmin etmediği hayat hikayesi ile gerçekler ortaya çıkınca herkes büyük bir şok yaşayacaktır.

Tatlı Bela filminin oyuncuları kim?

Aslı Bankoğlu
Erdoğan Bilici
Eda Erol
Gökhan Keser
Serkan Kuru
Eren Pekgöz
Müge Sevgili
Selen Seyven 
Bengü Toksöz
Yildirim Öcek
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17