Söz 73. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 73. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz'un intikamını almak için Linda’nın peşine düştüğü yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Söz 73. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Söz 73. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 73. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Turan ustanın başına gelenlerin ardından Yavuz'un olanların hesabını sormak için Linda’nın peşine düştüğü yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Söz 73. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele vermektedir. İşte Söz 73. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri...

Söz 73. Bölüm Fragmanı

Yavuz, intikamını almak için Linda’nın peşine düşüyor. 

Turan ustanın başına gelenlerin ardından Yavuz olanların hesabını sormak için Linda’nın peşine düşer.

Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirler. Bu sırada beklemedikleri bir destekçileri olacaktır.

Linda’nın bir restoranda yabancı ülke Konsolosu ile birlikte olduğunu öğrenen Yavuz masada konuşulanları öğrenmek için beklemeye başlar. Burada alçakça terör eylemlerinin planlanmakta olduğunu anlayacaktır.

Tim ülkeye sokulan tahrip gücü yüksek yüklü miktar patlayıcı ihbarıyla harekete geçer. Ama yaşanan gelişmeler sonunda Tim bu alçakça saldırıyı önlemek için bomba yüklü araç ile tehlikeli bir yolculuğu başlar.

Linda ve Konsolosun hain bir plan için ortaklaşa çalıştığını öğrenen Yavuz restoran çıkışı takibe başlar. Yavuz’u atlatmanın tek yolu olarak Konsolosluğa sığınmak olduğunu bilen Linda planını uygular. Yavuz Konsolosluğa girmenin savaş sebebi olduğunu bilse de Linda’yı almak için başka çaresi yoktur…

Söz 73. Bölüm 2. Fragmanı

Söz 73. bölüm izle (Tılayınız...)

Söz 72. Bölümde Neler Olmuştu?

Karargâha bombalı saldırı yapmak üzere olan Karabatak’ı karşısında gören Tim, büyük bir şok yaşar. Tim ve Nazlı, Karabatak’a aslında kim olduğunu hatırlatmak için elinden geleni yapar.

Sami’ye yaptıklarının bedelini ödeten Yavuz, arkasında bıraktığı delillerle zor duruma düşecektir. Derya delillerin derhal araştırılmasını isteyip, Yavuz’la karşılaştırılmasını talep eder. Derya’nın şüphelerinin farkında olan Yavuz, depoda vurulan kişinin kendisi olmadığına ikna etmesi gerekmektedir.

Sami’nin ölümünün ardından Tarık, Cahit ve Samet artık sıranın kendilerine geldiğini anlamışlardır. Kurulması planlanan terör devletinin arazi tapuları için Yavuz’un peşlerine düşeceğinden emindirler. Ama geri adım atmamakta anlaşsalar da Samet, diğerlerinden gizli olarak Yavuz’u arayarak anlaşma yapmayı teklif eder. Ama bu anlaşma sandığı gibi kolay olmayacaktır.

Karabatak üzerinden kurduğu hain planı istediği gibi sonuçlanmayan Dragan ise yaşadığı hezimetin ardından hain bir planla karşılık vermek için harekete geçer.

Tapuları alıp terör devleti planlarına büyük darbe vuran Yavuz, beklemediği bir haber alır. Tapulara karşı Turan ustanın canı söz konusudur. Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17