Söz 70. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 70. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz'un Linda’ya karşı hamle için harekete geçtiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Söz 70. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Söz 70. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 70. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulan Yavuz'un Linda’ya karşı hamle için harekete geçtiği yen bölüm sonrası merak konusu oldu. Söz 70. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik. Öte yandan Nazlı Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalacaktır. İşte Söz 70. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri...

Söz 70. Bölüm Fragmanı

Yavuz Linda’ya karşı hamle için harekete geçiyor. 

Linda’nın Yavuz hakkında söyledikleri Derya’yı derinden etkiler. İçinde barındırdığı şüpheleri iyice gün yüzüne çıkan Derya, gerçeğin peşine düşmekte kararlıdır. Linda tarafından çok zor bir durumun içine sokulan Yavuz ise Linda’ya karşı hamle için harekete geçer.

Samet’in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet’in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı’nın arasında mesafe girmesine neden olur. Sami’nin de alınmasının ardından Seda’nın ifadesi büyük önem kazanır. Fakat Seda’nın konuşmasını engellemek için eski işbirlikçiler de devreye girecektir.

Kurulması planlanan terör devleti için Dragan ve Linda hazırlıklarını hızlandırır. Fakat ellerinde bulundurdukları terör örgütlerini uluslararası alanda meşrulaştırmak için kurdukları plana Tim karşı mücadelesini sürdürecektir. 

Karabatak’ın izini bulmak için çıktığı yolda, aşkı uğruna büyük bedeller ödemek zorunda kalan Nazlı ise kendisini Ateş’e hiç olmadığı kadar yakın bulacaktır.

Linda, Yavuz hakkındaki iddialarını kanıtlayacağını söyleyip Derya’yı buluşmaya ikna eder. Eline geçen kanıtlarla Derya büyük bir şok yaşayacaktır.

Söz 70. Bölüm 2. Fragmanı

Söz 70. bölüm izle (Tılayınız...)

Söz 69. Bölümde Neler Olmuştu?

Yavuz, yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırıyor.

Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir. 

Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır.

Seda’nın yakalanmasının ardından Sami ile bağlantılı olduğuna dair şüpheler üzerine Tim harekete geçer ve Sami’nin izine ulaşabilmek için yoğun gayret gösterir. Sami ise güvenli bir yer olarak Samet’in evinde kendisini yurtdışına çıkaracak helikopteri beklemektedir. Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Ayrıca Yavuz ve Derya buluştukları restoranda onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Linda’nın ansızın ortaya çıkışı bir anda tüm dengeleri değiştirecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17