banner10

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 69. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz'un yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırdığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Söz 69. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 69. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz'un hazırladığı büyük planın Dragan'ın köşeye sıkışmasını sağladığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Söz 69. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulşabilirsiniz. Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Kopuk ve Yavuz'u zorlu bir süreç beklemektedir. işte Söz 69. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri...

Söz 69.Bölüm Fragmanı

Yavuz, yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırıyor.

Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir. 

Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır.

Seda’nın yakalanmasının ardından Sami ile bağlantılı olduğuna dair şüpheler üzerine Tim harekete geçer ve Sami’nin izine ulaşabilmek için yoğun gayret gösterir. Sami ise güvenli bir yer olarak Samet’in evinde kendisini yurtdışına çıkaracak helikopteri beklemektedir. Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Ayrıca Yavuz ve Derya buluştukları restoranda onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Linda’nın ansızın ortaya çıkışı bir anda tüm dengeleri değiştirecektir.

Söz 69.Bölüm 2. Fragmanı

Söz 69. bölüm izle (Tılayınız...)

Söz 68. Bölümde Neler Olmuştu?

Yavuz’un planı herkesi şoka uğratacak.

Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır. 

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler. 

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17