banner10

Söz 68. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 68. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz’un planının herkesi şoka uğrattığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Söz 68. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Söz 68. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 68. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri Yavuz'un hayatının en zor seçiminin ardından yaptığı yeni planla herkesi şoka uğrattığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Söz 68. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan kurulması planlanan terör devletine dair belgeler güvenlik güçlerinin eline geçmiştir. İşte Söz 68. bölüm izle, Söz son bölüm izle bilgileri...

Söz 68. Bölüm Fragmanı

Yavuz’un planı herkesi şoka uğratacak.

Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır. 

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler. 

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

Söz 68. Bölüm 2. Fragman

Söz 68. bölüm izle (Tılayınız...)

Söz 67. Bölümde Neler Olmuştu?

Yavuz, zor bir seçim yapmak zorundadır!

Yavuz ve Derya içinde bulundukları kapandan çıkmak için Dragan ve adamlarına karşı canları pahasına karşı koyarlar. Ama Dragan’ın pes etmeye niyeti yoktur, daha şiddetli bir şekilde saldırır ve bu saldırı sonucunda Derya’yı alır.

Tim, Karabatak için geldiği hapishanede kendini başka bir çıkmazın içinde bulur. Çünkü Tim’in içeride olduğunu anlayan Dragan hapishaneye baskın yapar.

Derya’yı Tim’le birlikte hapishanede kıstıran Dragan, Orhan’ı ister. Yavuz, Derya’yı kurtarmak için yola çıkar ama Tim’in de hapishanede olduğundan haberi yoktur.

Yavuz, Kopuk ve Turan’ın yardımıyla Derya’yı almak için harekete geçer fakat Dragan’ın yaptığı hain planının ardından Erdem ve Derya arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Bir tarafta komutanı diğer tarafta sevdiği kadının hayatı söz konusudur. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17