Sniper: Ghost Shooter - Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim?

Sniper: Ghost Shooter - Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Soruları Başrollerinde Billy Zane, Chad Michael Collins ve Dennis Haysbert'in olduğu filmin televizyonda yayınlanması ile birlikte merak konusu oldu. Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Sniper: Ghost Shooter - Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim?

Sniper: Ghost Shooter - Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Soruları Başrollerinde Billy Zane, Chad Michael Collins ve Dennis Haysbert'in olduğu "Hayalet Tetikçi" filmi Kanal D ekranlarında yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Film bir koruma timinin düşmanlarla ve içindeki hainlerle mücadele adişini konu alıyor. İşte Hayalet Tetikçi filminin konusu ne? Oyuncuları kim? Sorularının yanıtı...

Hayalet Tetikçi filminin konusu ne?

Önemli bir mevkideki doğalgaz boru hattı elit nişancılar tarafından korunmaktadır. Nişancıların yeri tesisi ele geçirmeye çalışan teröristler tarafından öğrenilmiştir. Koruma timi içeride bir köstebeğin olduğundan şüphelenir. Koruma timi hem teröristlerle hem de olası hainlerle başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Hayalet Tetikçi filminin oyuncuları

Orijinal adı: Sniper: Ghost Shooter

Yönetmen: Don Michael Paul 

Oyuncular: Billy Zane, Chad Michael Collins, Dennis Haysbert

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17