Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle, Sıfır 1 son bölüm izle bilgileri yayınlandığı ilk platform olan Youtube'da izlenme rekorları kıran dizi yeni sezonu ile izleyicisiyle buluşması ile birlikte merak konusu oldu. Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle, Sıfır 1 son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle, Sıfır 1 son bölüm izle bilgileri ürkiye'nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken Sıfır 1 Bir Zamanlar Adana'da dizisinin yeni bölümünün yayınlanması sonrası merak konusu oldu. Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle, Sıfır 1 son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Dizinin oyuncu kadrosunda Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay ve Burak Şahin gibi yeni isimler yer alıyor. İşte Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle, Sıfır 1 son bölüm izle bilgileri...

Sıfır Bir - 5. Sezon Fragman

Sıfır Bir - 5. Sezon 2. Fragman

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle (Tıklayınız...)

Sıfır 1 Bir Zamanlar Adana'da dizisinin 5. sezonunu izlemek için Blu TV'ye 7 gün ücretsiz abone olabilir ve izleyebilirsiniz. Bu Yedi günün sonunda isterseniz üyeliğinizi iptal edebilir, dilerseniz ücretini ödeyerek aboneliğinizi sürdürebilirsiniz.

Sıfır 1 konusu

"Savaş, Cio ve Özgür, Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde doğup büyümüş, 20 li yaşlarında 3 gençtir. Savaş hem yaşı itibariyle, daha da önemlisi cesareti, gözükaralığı, zekası ve kiritik zamanlarda aldığı doğru kararlar nedeniyle ''Abi'' konumundadır. Zamanla bu özelliği sayesinde kendisinden yaşça büyüklerin bile 'Abisi' olacaktır.  Cio ise biraz gösteriş meraklısı, gücüyle ve yaptıklarıyla övünmeyi seven, ama bunları bile hep planlı şekilde yapan birisidir. Zekidir. Anlık gibi verdiği tepkiler bile aslında planlıdır ve bir amaca hizmet eder. Hem fiziksel, hem de zihinsel gücünü doğru kullanmaya çalışır. Yaptıkları işlerde kendini arka planda tutabilmeyi iyi becerir.  Özgür ise, şair ruhlu, sessiz, sakin birisidir. Aynı zamanda yeri geldiğinde bir o kadar da cani olabilecek bir yapıdadır. Örneğin birisini vursa, öldürdüğünden emin olabilmek için gidip bir de kafasına sıkabilir. Ama yaralı bir kediye yardım edebilmek için de herşeyi yapabilecek birisidir. Soygun ya da hırsızlık gibi işlerde, çoğunlukla parayı alan kişi olmak yerine işin başka bir tarafına yardım eder. 

Bu üç yakın arkadaşın, bir de yeri geldiğinde kendilerine yardım eden, onlarla suç ortaklığı yapan akrabaları ve arkadaşları vardır. Ama temel kadro çoğunlukla bu üç kişidir. Savaş'ın önderliğinde ve diğerlerinin desteğiyle... Türkiye'de işsizliğin en yüksek olduğu şehir olan Adana'nın Hürriyet Mahallesi gibi bir yerinde büyüyen bir çocuk için fazla seçenek yoktur. Hayatları bir şekilde yasadışı yollara girmiştir. Hırsızlık, gasp, yaralama gibi suçlardan farklı zamanlarda cezaevine girip çıkmışlardır.

Yaşadıkları mahallede yasadışı işlerle geçimini sağlayan bir çok grup vardır. Ve tabiki bunların aralarında da bir güç dengesi vardır. Bu denge de diğer herşey gibi değişime uğrar."

Sıfır 1 oyuncuları

Savaş Satış kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

1989 yılında İzmit'te dünyaya gelen Satış, aslen Urfalı olup çocukluğunu İstanbul, İzmir ve Ankara'da geçirmiştir. Çukurova Tekstil Mühendisliği mezunu ve aynı üniversitede Drama Topluluğu'nda beş yıl uygulamalı tiyatro eğitimi aldı. 2014 yılında İBB'nin düzenlediği 12. Üniversiteler Arası Tiyatro Festivali'nde, Keşanlı Ali Destanı adlı oyunda 'En iyi erkek oyuncu komedi ödülü'nü kazandı. Profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra reklam filmi, sinema oyunculuğu yaptı. Senaryo yazarlığı eğitimi de alan oyuncu en son Ertuğrul 1980 adlı sinema filminde oynadıktan sonra Sıfır Bir adlı dizide Savaş rolünü canlandırdı.

Cihangir Ceyhan (Cio) kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

Sıfır Bir adlı projede adını duyuran Ceyhan, Diyarbakırlı bir anne ve Elazığlı bir babanın en küçük çocuğu olarak 1989 yılında Adana'da doğdu. Açıköğretim işletme okuyan Ceyhan'ın hayalinde her zaman oyuncu olmak vardı. İki buçuk yıl İstanbul'da oyunculuk ve kamera önü eğitimi aldıktan sonra çocukluk arkadaşlarıyla birlikte Adana'ya dönüp hayalini gerçekleştirmek istedi. Adana'nın suç dünyasını anlatan bir filmde oynamak isteyen Ceyhan, arkadaşlarının da katılımıyla Sıfır Bir dizisinde Cio karakterini oynayarak hayalini gerçekleştirdi.

Özgür Meriç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

1992'de Adana'da dünyaya gelen Meriç, Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunudur. Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi almıştır. Sıfır Bir adlı internet dizisinde Özgür karakterini canlandırmaktadır.

Burak Şahin (Anafor) kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

Sıfır Bir adlı internet dizisinde Anafor karakterini canlandırıyor.

Kenan Ciniviz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sıfır 1 5. sezon 1. bölüm izle - Sıfır 1 son bölüm izle

Kenan Ciniviz Sıfır Bir, Bir Zamanlar Adana’da isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Kenan Doğan Ciniviz aslen Adıyaman‘lıdır.

Onur Akbay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Blutv üzerinden yayınlanmakta olan Sıfır Bir Adana dizisi oyuncularından Onur Akbay Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aslen Diyarbakır’lı olan oyuncu Diyarbakır’da yetişmiş ve üniversite eğitimi için Adana’ya gitmiştir. Ardından yaşantısını Adana’da sürdürmeye karar vermiş ve 10 seneden fazladır Adana’da yaşamaktadır.

Onur Akbay Sıfır Bir dizisinde Cihat Sarsılmaz karakterini canlandırmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 18:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail hasan
İsmail hasan - 6 ay Önce

Çok iyi

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17