Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle bilgileri sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes'in adamları alt etmeyi başardığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle bilgileri sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes'in adamları alt etmeyi başardığı, Tahir'inse peşindeki polislerle yüz yüze geldiği  yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Vedat uyanıp Nefes'in kaçtığını öğrenince serumları söker atarak Nefes'in peşinden gidecek Vedat, Fikret tarafından acımasız bir hamleyle karşılaşır. İşte Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle bilgileri...

Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm Fragmanı

Kaçmak değil bu, kovalamak... Yakalamak için kovalamak... Karımı da oğlumu da huzurumu da...

Sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes adamları alt etmeyi başarırken, Tahir peşindeki polislerle yüz yüze gelmiştir. Vedat uyanıp Nefes'in kaçtığını öğrenince serumları söker atar. Nefes'in peşinden gidecek gücü olmayan Vedat, Fikret'i ikna etmek için bu defa acımasız bir yöntem deneyecektir. Tahir, Yiğit'in bıraktığı izlerin peşinde onlara adım adım yaklaşırken, Nefes oğlunun kucağına yığılır. Yiğit annesini kaybetme korkusuyla karşı karşıya gelmiştir.

Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm 2. Fragmanı

"Senden kaçan birini bulmak zordur..."

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle (Tıklayınız...)

Sen Anlat Karadeniz konusu

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor.

Tahir Kaleli (Ulaş Tuna Astepe)

Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, öyle fevri, öyle inat, duygularıyla yaşıyor. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa tahammül edemez, öfkelendi mi gözü kimseyi görmez. Çok kolay yakar yıkar, destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Ulaş Tuna Astepe kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ulaş Tuna Astepe, 1 Ocak 1988 yılında İzmit'te dünyaya gelmiştir. 1999 yılında yaşanan acı deprem felaketine şahit olmuş olan Ulaş Tuna Astepe bu olaydan 1-2 sene sonra babasını kaybetmiştir. Bu olayın üzerine İstanbul'a yerleşmiştir. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuarında Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 

Ulaş Tuna Astepe, oyunculuk kariyerine ilk adımı 2012 yılında yayınlanan Karadayı adlı dizi ile atmıştır. Bu dizide Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Koreli ile birlikte rol alarak Orhan Kara karakterini canlandırmıştır. Başarılı performansı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Astepe, ikinci dizi için teklifler almaya başlamıştı. Astepe'nin ikinci iddialı dizisi Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler dizisi oldu. Oyunculuk alanında hızla ilerleyen oyuncu, bir çok dizi, film, tiyatro ve kısa film kadrosunda izleyici ile buluştu.

Ulaş Tuna Astepe en son Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya adlı dizide başrol karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin final yapmasının ardından ekranlara ara veren Astepe, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz, Tahir karakteri ile izleyici ile buluşuyor. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe, dün akşam yayınlanan ilk bölümde izleyicinin beğenisini kazandı.

Dizileri ve filmleri

Üniversiteli - 2010 (kısa film)
Bayrak - 2011 (tiyatro)
Cam Yapraklar - 2012 (tiyatro)
Karadayı - 2012
Babamın Cesetleri - 2013 (tiyatro)
Meşakkat ve Karısı - 2013 (kısa film)
Zayiat - 2013 (kısa film)
Analar ve Anneler - 2015
Balık Havuzu - 2015 (kısa film)
Körfez - 2016 (sinema filmi)
Rüya - 2017
Sen Anlat Karadeniz - 2018

Nefes Zorlu (İrem Helvacıoğlu)

24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmış. On yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

İrem Helvacıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı’dır. Uzun yıllar Almanya’da kalmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.İlk olarak Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile izleyici karşısına çıktı. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No:309 dizisinde Pelin Su karakteriyle ekranlara gelen sinema ve dizi oyuncusu İrem Helvacıoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi önemli isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinde, para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla Karadeniz’e sığınan, inatçı ve acısını içinde yaşayan Nefes karakterini canlandırıyor. İrem Helvacıoğlu, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.

Dizileri ve filmleri

Kızım ve Ben (Sinema Filmi) – 2018
Sen Anlat Karadeniz (Nefes Zorlu) (TV Dizisi) – 2018
Babası (Aslı) (TV Filmi) – 2017
Organik Aşk Hikayeleri (Sinema Filmi) – 2016
No: 309 (Pelinsu) (TV Dizisi) – 2016-2017
Güneşin Kızları (Tuğçe) (TV Dizisi) – 2015
Aşkın Dili (Sinema Filmi) – 2014
Muhteşem Yüzyıl (3. Sezon) (Clara- Nurbahar Hatun) (TV Dizisi) – 2012
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi 1. Sezon (TV Dizisi) – 2010
Kurtlar Vadisi Pusu (7. ve 9. Sezon) (Esra Türkmen) TV Dizisi – 2013-2015

Yönetmeni Olduğu Yapım: Kurtlar Vadisi Pusu (7. Sezon) (TV Dizisi) – 2013

Vedat Sayar (Mehmet Ali Nuroğlu)

35 yaşında. Sayar Beton'un sahibi. İlk görüşte aşık olduğu Nefes'in ona bir türlü teslim olmamasından dolayı her geçen gün daha da psikopatlaşan bir adam. Ağır kişilik bozukluğundan muzdarip, yolda direğe çarpsa "niye yolumda duruyorsun" diye kinlenir. Her zaman başkalarını suçlar, asla yaptıklarının sorumluluklarını almaz. Bütün bu kişilik bozukluğunu neşeli, coşkulu, sevimli maskesinin altında saklar. Nefes'i döver, pişman olmuş gibi görünür, özür diler, ama beş dakika sonra yine onu suçlar. Sekiz yıldır dövdüğü, tecavüz ettiği, eve kapattığı karısına aşırı saplantılı bir şekilde aşık. Bir de oğlunu çok sevdiğini iddia ediyor.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Mehmet Ali Nuroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Nuroğlu'nun babası subay olduğu için tayinlerle, kızkardeşi ve annesiyle Patnos, Kıbrıs, İstanbul, Tekirdağ, Ankara gibi yerlerde hayatını geçirmiştir. 

(ODTÜ) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünde 3 yıl devam eder. Sonrasında kendini lise yıllarından bu yana yakın hissettiği tiyatroya verir. Okuldan ayrılır ve Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girer. Devlet Tiyatrolarında çalışan Nuroğlu, bir dönem Semih Sergen'in asistanlığını üstlenir. 

Televizyon ekranlarında ilk kez TRT'deki "Yuvadan Bir Kuş Uçtu" dizisinde minik bir rol ile görünür. Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizisinde Özge Özberk ile başrol oynaması hayatının dönüm noktası olur. Çemberimde Gül Oya ile büyük başarı yakalar ve sonra devamı hızla gelir.

Mehmet Ali Nuroğlu 2009 yılında evlendiği Selin Şekerci'den 25 Nisan 2011 tarihinde ayrılır. 28.10.2011 tarihinde Çiçek Gülsen ile tekrar nikah masasına oturur. 

2014 yılında yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan'ın yaptığı "Kış Uykusu" adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Melisa Sözen, Ayberk Pekcan, Nejat İşler, Serhat Kılıç ile beraber oynamıştır.  Ayırca 2014 yılında "Güzel Köylü" adı dizide Gizem Karaca ve Berk Cankat ile başrolü paylaşmıştır.

2018 yılına gelindiğinde başrolü İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Aslantepe ile paylaştığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat rolünü canlandırmaktadır.

Dizileri ve filmleri

2014 - Güzel Köylü (dizi)
2014 - Kış Uykusu (film)
2012 - Kusursuzlar (film)
2012 - Uçurum(dizi)
2011 - Bizim Büyük Çaresizliğimiz (film)
2009 - Ömre Bedel (dizi)
2008 - Vurgun(dizi)
2008 - Sonsuz(film)
2008 - Başka Semtin Çocukları (film)
2008 - Nokta(film)
2008 - Pazar: Bir Ticaret Masalı (film)
2007 - Peri tozu(film)
2007 - Zincirbozan (film)
2006 - Cenneti Beklerken (film)
2006 - Umut Adası (film)
2006 - Kırık Kanatlar (dizi)
2005 - Başka Yerde Yok (dizi)
2005 - An Eye for a Tooth (film)
2004 - Çemberimde Gül Oya (dizi)
2004 - Yuvadan Bir Kuş Uçtu (dizi)

Mustafa Kaleli (Sinan Tuzcu)

35 yaşında. Kaleli ailesinin hem büyük oğlu, hem de ailenin başı. Hem Kaleli Kum'u, hem de Kaleli ailesini yönetiyor. Ağır abi. Sert, muhafazakar, sabit fikirli, sorumluluk sahibi, değerlerine aşırı bağlı bir adam. Son sözü söyler, lafının üstüne laf söyletmez. Otoritesinin sorgulanmasına katlanamaz. Asla özür dilemez. Ailenin bekasına ve itibarına fazla düşkün. Ailesi için dünyayı yakar. Onlara zarar gelmesin diye başkalarını bile yakmayı göze alır, haklı haksız dinlemez, insanları aileden ya da dışardan diye ayırır. Karısına büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı. Bir tek o yanındayken yumuşar, muzipleşir, genç bir delikanlıya döner. Bir de kızını çok sever.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Sinan Tuzcu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinan Tuzcu, 10 Temmuz 1977 tarihinde Gaziantep'de doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği ön lisans eğitiminden sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalından 2004 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Londra'da "Arcola Theatre" bünyesinde bir sene sahne amirliği, elektrikçilik, ışıkçı vs. işlerde çalıştı.
Konservatuar öncesi Ankara Devlet Tiyatrosu'nda yardımcı oyuncu olarak ilk profesyonel deneyimini yaşadı. 1998 yılında Ankara Sanat Atölyesi'ni kurdu. Beş sene profesyonel olarak orada çalıştı.

Televizyonda 2006 yılında oynayan "Ihlamurlar Altında" dizisi ile tanındı. Yine 2006 yılında Engin Cezzar- Gülriz Sururi Tiyatrosunda Ayşe Opereti adlı oyunda oynadı.

Sinan Tuzcu, 2007 yılında, ABC kanalında yayınlanacak Türk ABD ortak yapımı 3 bölümlük, The Treasure Of Ugarit, yani Ugarit Hazinesi adlı dizide Mustapha rolünü canlandırmıştır.

31 Mart - 15 Nisan 2007 tarihleri arasında düzenlenen 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin açılış töreni sunuculuğunu eşi Dolunay Soysert ile yapmıştır.

2008 yılında Bosch'un reklam filminde eşi Dolunay Soysert ile birlikte oynadı.

Sinan Tuzcu, 9 Temmuz 2006 tarihinde oyuncu Dolunay Soysert ile evlendi.

Filmleri

2003 - İnşaat
2003 - Çapraz Mantık
2005 - Net 2.0
2006 - Ihlamurlar Altında (dizi)
2006 - Kabuslar Evi Seni Beklerken
2007 - Jack Hunter The tresures of Ugarit
2007 - Mavi Gözlü Dev : Nazım Hikmet
2007 - The Market
2007 - 2008 - Elveda Rumeli 2. Sezon
2007 - Pazar - Bir Ticaret Masalı
2008 - Adanalı (dizi) (Konuk Oyuncu)
2008 - Çemberin Dışında (dizi)
2008 - Jack Hunter And the quest for Akhenaten Tomb
2008 - Pazar: Bir Ticaret Masalı
2008 - Mevlana - Aşkın Dansı
2008 - 2009 - Yol Arkadaşım
2009 - Altın Kızlar
2009 - Avatar (Türkçe Seslendirme)
2009 - Nefes
2009 - Orada
2009 - Yol Arkadaşım (dizi)
2009 - Altın Kızlar (I) (dizi)
2009 - Nefes (dizi)
2010 - Veda
2011 - Aşk ve Ceza (dizi)
2011 - Mor Menekşeler (dizi)
2012 - Babalar Ve Evlatlar
2013 - Aşk Ekmek Hayaller
2013 - Görüş Günü Kadınları
2013 - Yarım Kalan Mucize
2014 - Tanıklar
2014 - Aşk Ekmek Hayaller (dizi)

Tiyatro

2007 - Hamlet / Duru Tiyatro
2005 - Ayşe Opereti / MKM
2003 - Haldun Taner Kabere / Mimar Sinan Oyuncuları
2002 - Release The Beat / Arcola Theatre
2002 - İstanbul 90 Derece / Eminönü Halk Eğitim Merkezi
2002 - Kırık Testi / Mimar Sinan Oyuncuları
2001 - Sevdalı Bulut / İstanbul Gölge Oyuncuları

Asiye Kaleli (Öykü Gürman)

29 yaşında. Mustafa'nın "Oy Asiyem" karısı, Kalelilerin şimdilik tek gelini. Köyün en güzel kızıymış, hala daha havası pek yerinde. Tam bir Karadeniz kadını. Kimi zaman Karadeniz'in dalgaları kadar hırçın, kimi zaman Karadeniz'in yeşil dağları kadar anaç. Kızdı mı kaplan gibi hırlar, sevdi mi kedi gibi mırlar. Etrafa dimdik durur, ayağını sert basar, kocasına geldi mi cilveler yapar, yumuşar. Aynı zamanda müsrif, dırdırcı, patavatsız, samimi, kıskanç, merhametli, özgüveni çok yüksek. Kindar, kendisine yapılan yanlışı affetmez. Kolay gaza gelir, yanlış yaptığını kolay kolay kabul etmez. Mustafa'sına çok aşık, onların mutluluğuna ve kızlarına nazar değmesin, kaynanası ve düşmanları çatlasın.

Sen Anlat Karadeniz 40. bölüm izle - Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle

Öykü Gürman kimdir, nereli, kaç yaşında?

Müzisyen, sinema ve dizi oyuncusu. 4 Ağustos 1982, İstanbul doğumlu. 4 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Berk Gürman adında erkek ikiz kardeşi vardır. Müzik eğitimine küçük yaşta başladı. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda tamamlayan Öykü Gürman, ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesi’nde bitirdi.

2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Bu süre içinde gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif roller aldı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti. Cihat Aşkın’dan özel keman dersleri aldı. Çeşitli flamenco topluluklarında, okul orkestralarında solist olarak birçok performanslar sergiledi.

2007 yılında İkiz kardeşi ile birlikte kendilerinin seslendirdikleri "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısının videosu YouTube'da yüklediklerinde milyonlarca insan tarafından tıklandı.

2007 yılında ikiz kardeşi Berk ile kurduğu Öykü ve Berk adlı grup, 2010 yılında dağıldı. Müzik kariyerine yalnız olarak devam eden şarkıcı, televizyon projelerinde oyuncu olarak başlamıştır.

Şimdiye dek 4 film ve dizide yer alan Öykü Gürman, son oynadığı ve müziğinide yaptığı dizilerden  Sen Anlat Karadeniz’de Asiye Kaleli karakterini canlandırdı. 29 yaşında, Mustafa'nın "Oy Asiyem" karısı, Kalelilerin şimdilik tek gelinidir. Tam bir Karadeniz kadını. Kimi zaman Karadeniz'in dalgaları kadar hırçın, kimi zaman Karadeniz'in yeşil dağları kadar anaçtır.

Filmleri

Panzehir (Zeynep Korkut, 2014)

Dizileri

Sen Anlat Karadeniz (Asiye Kaleli, 2018)
Urfalıyam Ezelden (Ceylan, 2014)
Türkü Filmi (2004)

Müzik Ekibinde Yer Aldığı Diziler

Sen Anlat Karadeniz  (Jenerik Müziği ve Türküler, 2018)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17