banner10

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanı: "Benim hayallerimi nefessiz bırakma Nefes..."

Sen Anlat Karadeniz son bölüm ATV ekranlarında izleyici ile buluşmuştu. Tahir'in Mustafa'yı katil olmasına engel olduğu Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm izleyici tarafından ilgi ile izlenirken gözler 17 Ekim Çarşamba günü ATV'de yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz 26. bölüme çevrildi. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 26 bölüm fragmanı ve son bölüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 25. bölümü geçtiğimiz akşam ATV'de yayınlandı. Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisi ATV'de izlenme rekorları kırıyor. Tahir ile Nesef arasındaki aşkın konu alındığı Sen Anlat Karadeniz son bölüm geçtiğimiz akşam ATV'de izleyicisi ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz son bölüm olan 25. bölümde Tahir, Mustafa'yı katil olmaktan kurtardı. Vedat ile hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir, Sen Anlat Karadeniz'in son bölümünde dikkat çeken anlara imza attı. Sen Anlat Karadeniz son bölüm Nazar içinde zor anlara sahne oldu. Sen Anlat Karadeniz 25. bölümde neler yaşandı. Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

SEN ANLAT KARADENİZ 25. BÖLÜMDE YAŞANANLAR?

Sen Anlat Karadeniz son bölüm de neler yaşandı: "Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?"

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm şimdiden en çok araştırılan dizi konusu oldu. Peki, Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları

Ulaş Tuna Astepe: Tahir Kaleli

Ulaş Tuna Astepe, Sen Anlat Karadeniz dizisinde namıdiğer Deli Tahir'i Tahir Kaleli'yi canlandırıyor.  Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı olan Tahir Kaleli, Sen Anlat Karadeniz dizisinin en önemli karekteridir. Ulaş Tuna Astepe tarafından canlandırılan Tahir Kaleli, ailesinin sahip olduğu kum gemilerinde çalışmaktadır. Aile şirketinin işlerinden hoşlanmayan Tahir Kaleli, haksızlığa tahammül edeyen, öfkelendi mi gözü kimseyi görmeyen sert bir Karadeniz delikanlısıdır. 

İrem Helvacıoğlu: Nefes Zorlu

Nefes Zorlu Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir Kaleli ile büyük aşk yaşayan genç kızdır. Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu tarafından canlandırılan Nefes Zorlu, dizide 24 yaşında çileli bir hayatta ayakta kalmaya çalışan dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadındır. 

Mehmet Ali Nuroğlu: Vedat Sayar

Mehmet Ali Nuroğlu tarafından canlandırılan Vedat Sayar, Sen Anlat Karadeniz dizisinin en kötü adamıdır. 35 yaşındaki Vedat Sayar (Mehmet Ali Nuroğlu), ilk görüşte aşık olduğu Nefes'in ona bir türlü teslim olmamasından dolayı her geçen gün daha da psikopatlaşan bir adamdır. 

Sinan Tuzcu: Mustafa Kaleli

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Mustafa Kaleli karekterini ünlü oyuncu Sinan Tuzcu canlandırıyor. Mustafa Kaleli (Sinan Tuzcu) ağır abi, sert, muhafazakar, sabit fikirli, sorumluluk sahibi bir adam. Ailenin bekasına ve itibarına fazla düşkün olan Mustafa Kaleli (Sinan Tuzcu) ailesi için dünyayı yakar.

Öykü Gürman: Asiye Kaleli

Öykü Gürman tarafından canlandırılan Asiye Kaleli, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa Kaleli'nin "Oy Asiyem" dediği karısıdır. Tam bir Karadeniz kadını olan Asiye Kaleli (Öykü Gürman) Mustafa'sına çok aşıktır.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17