banner10

Savaşçı Rus Karon Kimdir? Savaşçı oyuncuları [Savaşçı yeni sezon]

Savaşçı yeni sezon oyuncu kadrosuna Rus terörist Karon katıldı. Savaşçı Karon Kimdir? Rus terörist Karon karekterini kim canlandırıyor? Murat Han kimdir? Savaşçı dizisi yeni karakterleri Rus terörist Karon [Murat Han] hakkında tüm merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz;

Savaşçı Rus Karon Kimdir? Savaşçı oyuncuları [Savaşçı yeni sezon]

FOX TV'de yayınlanan ve bu sene 3. sezonuna giren Savaşçı dizisi, yeni sezona yeni isimlerle girdi. Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar'ın paylaştığı Savaşçı dizisi kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan Savaşçı dizisine son olarak başarılı oyuncu Murat Han katıldı. Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu'nun üstlendiği "Savaşçı" dizisine katılan Murat Han, dizide üst düzey Rus terörist Karon karekterini canlandıracak. Peki Karon kimdir? Gerçek adı ne?

1975 Ankara doğumlu oyuncu Murat Han, Savaşçı dizisinde üst düzey Rus  terörist Karon olarak karşımıza çıkacak.

Bordo bereli askerlerin konu alındığı Savaşçı dizisinde Türk askerlerinin zorlu şartlarda nasıl savaştığını, vatan için ne zorluklara katlandığını ve ailelerinin bu meslek uğruna göstermiş olduğu fedakarlığı anlatılıyor.

Savaşçı Karon Kimdir? Murat Han kimdir? 

Savaşçı yeni sezonunda Rus terörist Karon karakterini başarılı oyuncu Murat Han canlandıracak. 1975 Ankara doğumlu olan Murat Han, eğitimini İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesinde tamamladı. 2007 yılında Uluslararası Antalya Film festivalinden ödül alan Murat Han, Amerika'ya giderek Los Angeles'ta Stella Adler oyunculuk akademisinde oyunculuk eğitimi aldı. 

Amerika'da "Fareler ve İnsanlar" isimli oyunda "Lenny" isimli karakteri canlandıran Murat Han, İtalyan mafya üyesi ve Ortadoğulu uyuşturucu kaçakçısı gibi rollerde oynadı. 3 yıl Amerika'da yaşayan Murat Han, 2006 yılında "Mutluluk" filmi için Türkiye'ye dönüş yaptı.

Murat Han'ın oynadığı bazı dizi ve sinema projeleri şunlardır;

2007 – Mutluluk (sinema),2007 – 2008 – Vazgeç Gönlüm (TV Dizisi),2008 – Vicdan (sinema),2009 – 2010 – Ömre Bedel (TV Dizisi),2009 – Hesaplaşma (TV Dizisi),2010 – Kardelen (sinema),2011 – Sensiz Olmaz (TV Dizisi),2011 – Karadedeler Olayı (sinema),2012 – Eve Düşen Yıldırım (TV Dizisi),2012 – Beyond the Trophy (sinema),2013-2014 – Sana Bir Sır Vereceğim (TV Dizisi),2014 – Hatasız Kul Olmaz (TV Dizisi)

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17