banner10

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep kimdir? Sedef Avcı kimdir?

Güzel oyuncu Sedef Avcı, TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizine Hemşire Zeynep katıldı. Sultan Abdülhamid'in baş hafiyelerinden Halil Halid ile Hemşire Zeynep'in aşkı diziye renk katacak. Hemşire Zeynep'in sırlarının açığa çıkışıyla Halil Halid ile beraber ilişkinin seyri de değişerek. Sedef Avcı kimdir? Hemşire Zeynep kimdir? işte detaylar;

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep kimdir? Sedef Avcı kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisi 5 Ekim 2018 Cuma günü Saat: 20:00'da TRT 1'de başlayacak. Yeni sezona yine hareketli bölümlerle girecek Payitaht Abdülhamid dizisine yeni isimlerde katıldı. Güzelliği ve zarifliği ile ekranların sevilen oyuncularından olan Sedef Avcı, Payitaht Abdülhamid dizisinde iyilik meleği "Hemşire Zeynep"i canlandıracak. Hemşire Zeynep, güzel ve zeki bir kızdır. Ailesini kaybettikten sonra, hasta olan kız kardeşinin bakımı için hemşire olan ve bir şekilde Bidar Sultan'la (Özlem Conker) yolları kesişen Zeynep, Sarayda görev yapmaya başlayacaktır. Sarayın yanı sıra dışarıdaki hastalarını da ihmal etmeyecek olan Zeynep Hemşirenin yaşamındaki bazı sırları da ekrana gelecek. Hemşire Zeynep, Payitaht Abdülhamid dizisine bu sezon katılan ve Sultanın baş hafiyelerinden Halil Halid ile tanışacak. İki taraf da aşktan ne kadar kaçsa da birbirlerine tutulacaklar ve Zeynep'in sırlarının açığa çıkışıyla beraber ilişkinin seyri de değişerek, iki aşık kendilerini çıkmaz bir sokakta bulacaklar.

İlk iki sezonuyla TRT1 ekranlarında fenomen olan ES Film'in yapımcılığını üstlendiği dönem dizisi Payitaht Abdülhamid; 3. sezonunda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Berke Üzrek ve Suavi Eren gibi ekranların sevilen güçlü oyuncuları katıldı. 

Sedef Avcı kimdir?

Sedef Avcı, 22 Ocak 1982 tarihinde İstanbul'da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Dört yaşında baleye başladı, sekiz sene bale yaptı. 2001 yılında Üniversiteyi kazandı. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun oldu. Mahşeri Cümbüş topluluğundan oyunculuk dersleri aldı. Daha sonra da İpek Bilgin'den oyunculuk dersleri aldı. New York'taki Actors Studio'dan gelen Anthony Vincent Bova'nın work-shop'larına üç kez katıldı.

Gaye Sökmen Ajansı'na bağlı olarak mankenlik yaptı. 1997 yılında Elite Model Look Turkey birincisi oldu. 2001 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci oldu ve 2001 yılında Miss Universe Kainat Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil etti.
2007 yılında Menekşe ile Halil dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile başrol paylaşmıştı.

Kendisi gibi oyuncu ve model olan Kıvanç Kasabalı ile 2005 Temmuz ayında evlendi. Can (d.2013) adında bir oğlu var.

Yer Aldığı Projeler:
1997 - Böyle mi Olacaktı
2005 - Yanık Koza
2007 - Hayattan Korkma (sinema)
2007 - Menekşe ile Halil
2007, 2009 - Yaprak Dökümü
2009-2010 - Ezel
2009 - Romantik Komedi (sinema)
2010 - Umut Yolcuları
2010 - Arka Sokaklar
2011 - Mazi Kalbimde Yaradır
2012 - Esir Şehrin Gözyaşları - Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi
2013 - Romantik Komedi 2 (sinema)
2015 -Aşk Olsun

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17