Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid’in hamleleri neticesinde Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak için Payitaht’a geldiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Sabahattin'in Abdülhamid'in saraya çağırdğı önemli misafiri Vembery’nin de yardımıyla kendi safına çekeceği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Abdülhamid’in hamleleri neticesinde Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak için Payitaht’a gelir.İşte Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri...

Payitaht Abdülhamid 79. Bölüm Fragmanı

Abdülhamid’in hamleleri neticesinde Ermeni çetelerinin desteğini alamayan Sabahattin, yeni planını devreye sokmak için Payitaht’a gelir. Bu arada Abdülhamid saraya önemli bir misafir davet etmiştir. Sabahattin Vembery’nin de yardımıyla Abdülhamid’in misafirini kendi safına çekecektir. Misafirin gerçek kimliği ve niyeti ise bambaşkadır. Abdülhamid’in canına kast edecek bir tertip içindedir.

Halil Halid Payitaht’ı Joris’in zulmünden korumak için uğraşırken adamları Joris’in tuzağına düşer. Halil Halid onları kurtarmak için gözünü budaktan sakınmayacaktır. Nihayet sonunda Joris’le karşı karşıya gelecektir.
 
Akif Abdülhamid hakkında bir haber yapar. Ancak Robina yazıya müdahale edip Akif’i zor durumda bırakır. Bidar Naime’yi babasına düşmanlık eden biriyle görüştüğü için suçlarken, Naime bu ilişkiye son vermek mecburiyetinde kalacaktır. Öte yandan Bidar, Seniha ve Şivenaz cephesinde neler olduğuyla ilgili şüpheler içindedir.
 
Bidar Şivenaz’ın Seniha’yı tehdit ettiğini anlayack mı? Halil Halid ve Jorris’in büyük karşılaşmasında kaybeden kim olacak? Abdülhamid suikastçısıyla yüz yüze kaldığında ne yapacak?

Payitaht Abdülhamid 79. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 79. bölüm izle (Tıklayınız...)

Payitaht Abdülhamid 78. bölümde neler olmuştu?

Abdülhamid Fuat’ın cezasını kesiyor.
 
Abdülhamid’in sonunda sabrı taşar ve Fuat’ın cezasını keser. Vembery ve Şivenaz sıranın kendilerine gelmesinden korkarken yeni bir plan yapmaktan geri durmayacaklardır.
 
Sabahattin ise Jön Türklere Ermeni çetecilerin desteğini almak için bir plan yapar.  Bu plan sayesinde Osmanlı topraklarından büyük bir parça da koparacaklardır. Düşmanın işbirliği ile Abdülhamid bir kez daha zor duruma düşer. Ama kimsenin hesap etmediği, Abdülhamid’in uzun zaman önce aldığı bir tedbir, şer ittifakının bütün planını bozar.
 
Halil Halid ve adamları Payitaht’ı Jorris’in dağıttığı heroinden temizlemek için uğraşmaktadır. Jorris işlerine engel olan Halil Halid’i önünden çekmek için bu sefer de okul çocuklarını hedef alır. Alçakça saldırır. Halil Halid şimdi çocukları korumak zorundadır.
 
Seniha Şivenaz’ın tehdidi altında sıkışmış, çıkış yolu aramaktadır. Bidar giderek ikilinin hallerinden şüphelenirken, Seniha bulaştığı bir tertipte suçüstü yakalanır. Her şeyi itiraf etmekten başka çaresi yoktur.
 
Seniha’nın itirafı sonrasında ne olacak?  Bidar, Naime’nin gizlice Akif’le görüştüğünü öğrenecek mi? Halil Halid içine düşeceği savaştan galip çıkabilecek mi? Abdülhamid şer ittifakını nasıl bir planla bozacak?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17