Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsıldığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri kadim dostuna sonuna kadar itimat etmek isteyen Abdülhamid'in Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsıldığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Halil Halid Joris’in attığı ağa düşer ve Payitahtı eroin illetinden korumak için harekete geçer. İşte Payitaht Abdülhamid 76. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri...

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm Fragmanı

Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Abdülhamid, kadim dostuna sonuna kadar itimat etmek isterken, Ahmet Paşa,  Tahsin Paşa’nın hain olduğunu hünkara kanıtlamaya kararlıdır. Abdülhamid bu ihanetin doğru olup olmadığını anlamaya çalışırken, Vembery şeytanın tertibini yapar. Hem Tahsin Paşa’nın ağzını kapatır, hem de şehzadenin elini bağlar. Sabahattin’le yaptıkları ittifak da meyvelerini vermeye başlar.

Halil Halid Joris’in attığı ağa düşer ve Payitahtı eroin illetinden korumak için harekete geçer. Jorris’i yakalamayı umut ederek açtıkları bir kapı onları bir çıkmazsa iter.

Şivenaz, Zeynep’in Mehmet Selim’le evlenmesi için, Halil Halid’den nefret etmesini sağlayacak büyük bir tertip hazırlar. Şivenaz zaferini kutlarken, kendisine kurulmuş başka bir oyundan habersizdir . Bu oyunun kaybedeni Şivenaz olacak ve nihayet maskesi düşecektir. Şivenaz gerçek yüzü ortaya çıkınca ne yapacaktır?

Bidar ve Naime’yi şok eden haber nedir?  Halil Halid Jorris savaşında kazanan bu defa kim olacak? Abdülhamid Tahsin Paşa’nın hangi hamlesiyle ona karşı itimadını kaybedecek?

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 75. bölümde neler olmuştu?

Abdülhamid haşin yüzünü nihayet ikili oyunların ustası Vembery’e gösterir. Vembery son oyununu oynar ve tarafını seçer. Rothshild’den sonra idareyi ele almaya hazırlanan Fuat, koltuğunda uzun süre oturamaz. Rothshild’in arkasında bıraktığı veliaht hepsini şaşırtır. 

Şer ittifakının ilk hamlesi paşalarıyla Abdülhamid’in bağını koparmaktır. Paşalarının arasında Jön Türklere destek veren birinin olması Abdülhamid’i istemediği bir karar almaya iter. Serhafiye Ahmet Celalettin Paşa’yı göreve çağırır. Sarayda işler artık eskisi gibi olmayacaktır. Ahmet Celalettin Paşa’nın ilk vazifesi ihanet eden paşayı bulmak olur. Araştırmaları sonucu bulduğu isim Abdülhamid’i yıkar.
Joris mahalleyi almak, Halil Halid’i saf dışı bırakmak için uğraşırken, Halil Halid de Joris’e kumarhaneyi kapattırmak için hamleler yapar. Kumarhanedeki büyük gününde Joris’i kendi silahıyla alt eder.
 
Mahmut Seniha’nın gidişiyle acı çekerken, Şivenaz’ın dayısı da Bidar’a her şeyi itiraf etmek niyetindedir… Şivenaz ne kadar uğraşsa da kendisiyle ilgili gerçeklerin Sultan’ın eline ulaşmasına mani olamayacaktır.
Şivenaz hakkındaki gerçekler açığa çıkınca ne olacak?   Jorris’in Halil Halid ve adamları için mahallede hazırladığı acımasız tertip ne? Abdülhamid’e ihanet eden paşa kim?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17