banner10

Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid’e muhalif olanların desteğini alan Sabahattin'in sahaya tekrar çıktığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid’e muhalif olanların desteğini alan Sabahattin'in  Rothshild'in de desteğiyle tekrar sahaya çıktığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Öte yandan Abülhamid'in Sabahattin'e para göndermek isteyen Rothshild'e bir sürprizi vardır. İşte Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri

Payitaht Abdülhamid 74. Bölüm Fragmanı

Abdülhamid’e muhalif olanların desteğini alan Sabahattin sahaya tekrar çıkar. Ama bu sefer arkasında Rothshild vardır. Rothshild Jön Türkleri kullanarak Abdülhamid’in üstüne gelir.  Askerlerini savaş alanına salan bir komutan edasıyla adamlarına görevlerini dağıtır. Sonra da ihtiyacı olan parayı Sabahattin’e götürmek üzere Patiyaht’tan ayrılır. Paraların gittiği yerde, Abdülhamid’in onlar için hazırladığı muazzam bir tertibi vardır.
 
Halil Halid nihayet Camgöz’ün intikamını alır. Joris de Payitahın altını üstüne getirip Abdülhamid’i yıkmak için keskin bıçağı Ozanyan ve acımasız eli Garo ile harekete geçer. Halil Halid ve adamları önlerindeki tek engeldir. Joris’in gözünü diktiği mahallede çalışan Zeynep, Joris’in alçak saldırısının kurbanı olmak üzeredir.
 
Naime’nin başına gelenler, Abdülhamid ve Bidar’ın yüreğine büyük bir ateş düşürür. Seniha, Şivenaz’a güvenmenin bedelini ağır öder;  Abdülhamid ve Mahmut’la karşı karşıya gelir… Seniha Payitaht’a veda ederken, Zeynep de hayata veda etmek üzedir. Şivenaz’ın hapsinden kurtulan dayısı, Bidar’a gerçekleri söyleyecek mi?  Rotschild Abdülhamid’in büyük tertibi karşısında ne yapacak?

Payitaht Abdülhamid 74. Bölüm 2. Fragman

Payitaht Abdülhamid 74. bölüm izle (Tıklayınız...)

Payitaht Abdülhamid 73. bölümde neler olmuştu?

Rothshild aldığı yenilginin hırsıyla şer ittifakını toplar. Hepsine tek tek görevlerini dağıtır. Abdülhamid’i yenmek ve Osmanlı’yı bölmek için harekete geçerler.  Payitaht’ın sokaklarında yakıp yıkan bir dalga oluşur. Rothshild Abdülhamid’in en zayıf yerini hedef alır. Payitaht’ı da Abdülhamid’i de zor günler beklemektedir.
 
Halil Halid ve ekibi sonunda Camgöz’ün intikamını almak için ellerine bir koz geçirir. Ama Joris’in elinde daha büyük bir koz vardır.
 
Şivenaz, Victorya’nın itirafı ile hapsedilir. Bunun karşılığında, kendini bir fare gibi kapana kıstıran Bidar’a hayatının en büyük acısını yaşatmak için plan yapar. Şivenaz’ın ölümcül planı gerçekleştiğinde Bidar bu acıya nasıl dayanacak?
 
Abdülhamid ve Halil Halid Düşmanın tertiplerini etmeyi başarabilecek mi? Hak yerini bulacak mı?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17