Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Rothshild aldığı yenilginin hırsıyla şer ittifakını topladığı ve hepsine tek tek görevlerini dağıttığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Aldığı yenilginin hırsıylaAbdülhamid’i yenmek ve Osmanlı’yı bölmek için harekete geçen Rothshild'in şer ittifakını topladığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Payitaht’ı da Abdülhamid’i de zor günler beklemektedir. İşte Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri...

Payitaht Abdülhamid 73. Bölüm Fragmanı

Rothshild aldığı yenilginin hırsıyla şer ittifakını toplar. Hepsine tek tek görevlerini dağıtır. Abdülhamid’i yenmek ve Osmanlı’yı bölmek için harekete geçerler.  Payitaht’ın sokaklarında yakıp yıkan bir dalga oluşur. Rothshild Abdülhamid’in en zayıf yerini hedef alır. Payitaht’ı da Abdülhamid’i de zor günler beklemektedir.
 
Halil Halid ve ekibi sonunda Camgöz’ün intikamını almak için ellerine bir koz geçirir. Ama Joris’in elinde daha büyük bir koz vardır.
 
Şivenaz, Victorya’nın itirafı ile hapsedilir. Bunun karşılığında, kendini bir fare gibi kapana kıstıran Bidar’a hayatının en büyük acısını yaşatmak için plan yapar. Şivenaz’ın ölümcül planı gerçekleştiğinde Bidar bu acıya nasıl dayanacak?
 
Abdülhamid ve Halil Halid Düşmanın tertiplerini etmeyi başarabilecek mi? Hak yerini bulacak mı?

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm izle (Tıklayınız...)

Payitaht Abdülhamid 72. bölümde neler olmuştu?

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır.
 
Tatar, Nadir, Söğütlü ve Cezzar her yerde iz sürerek Joris’in yerini bulmayı başarır. Joris’le Halil Halid’in yüzleşmesi amansız olacaktır.
 
Bidar, Şivenaz’ın kendisini zehirlemek istediğinden emindir ancak Naime ve Seniha buna inanmamaktadırlar. Ta ki Victorya saraya gelip Şivenaz hakkındaki gerçeği haykırana dek! Victorya Şivenaz’ın gerçek yüzünü açıklayınca neler olacak? Halil Halid ve Joris hesaplaşmasında kim galip gelecek?
 
Abdülhamid ve Rotshshild Payitaht’ın dehlizlerinde birbirlerine sadece bir adım mesafede kalmışken,  neler olacak?  Rotshshild, Vembery ve Fuat,  Abdülhamid’in ve Devleti Aliye’nin gizli sırları peşinde koşarken Abdülhamid’in onlar için hazırladığı sürpriz ne olacak?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17