Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulduğu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle - Payitaht Abdülhamid son bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulduğu, hainlerin kendi kurdukları tuzağa düştükleri yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Abdülhamid Jorris'in ince ince işlediği planın kurbanı olan Halil Halid'İn kurtuluşu için yeni bir kapı açmıştır. Payitaht Abdülhamid 72. bölüm izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle bilgileri...

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm Fragmanı

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır.
 
Tatar, Nadir, Söğütlü ve Cezzar her yerde iz sürerek Joris’in yerini bulmayı başarır. Joris’le Halil Halid’in yüzleşmesi amansız olacaktır.
 
Bidar, Şivenaz’ın kendisini zehirlemek istediğinden emindir ancak Naime ve Seniha buna inanmamaktadırlar. Ta ki Victorya saraya gelip Şivenaz hakkındaki gerçeği haykırana dek! Victorya Şivenaz’ın gerçek yüzünü açıklayınca neler olacak? Halil Halid ve Joris hesaplaşmasında kim galip gelecek?
 
Abdülhamid ve Rotshshild Payitaht’ın dehlizlerinde birbirlerine sadece bir adım mesafede kalmışken,  neler olacak?  Rotshshild, Vembery ve Fuat,  Abdülhamid’in ve Devleti Aliye’nin gizli sırları peşinde koşarken Abdülhamid’in onlar için hazırladığı sürpriz ne olacak? Hepsi ve daha fazlası Payitaht Abdülhamid’in 72. Bölümünde!

Payitaht Abdülhamid 72. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 71. bölümde neler olmuştu?

Rothshild’in anlaşma için koyduğu şart, Abdülhamid’in elini kolunu bağlar.

Halil Halid ve ekibi Camgöz’ün acısını yaşarken, Camgöz’den kalan bir sandıktan çıkanlar, hepsini alt üst eder ve dönülmez bir yola iter.  
 
Vembery, Rothshild’in tehdidiyle yine Abdülhamid aleyhine çalışmak mecburiyetinde kalır. Abdülhamid Hafaya-i esrara ulaşmaya çalışırken Vembery de peşlerine düşer. Abdülhamid’in hayır için açmaya niyetlendiği Darulhayr-ı Ali, Rothshild ve Jorris için hain bir tuzağın kapanı olur.

Abdülhamid’e açılışta bir suikast olabileceğini düşünen Bidar, açılışa gitmesine mani olmaya çalışır. Bu arada Abdülhamid’le eş zamanlı, Şivenaz’ın kendisini öldürmek amaçlı giriştiği teşebbüsten habersizdir.
 
Şivenaz, amacına ulaşıp Bidar’ı öldürebilecek mi? Kendisine suikast yapılacağı istihbaratını alan Abdülhamid ne yapacak? Ona inananları, milletini hayal kırıklığına uğratmamak için tuzağı görüp bile bile bu kapana girecek mi?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17