banner39

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Nöbet 3. bölüm izle, Nöbet son bölüm izle bilgileri Jennifer’ın Hatay’ı Türkiye’den ayırma planları yaptığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Nöbet 3. bölüm izle, Nöbet son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Nöbet 3. bölüm izle, Nöbet son bölüm izle bilgileri Hatay’ı Türkiye’den ayırma planları yapan Jennifer’ın, Ziya Cevran’a Hatay Cumhuriyeti’nin devlet başkanlığını teklif ettiği heyecan dolu yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Nöbet 3. bölüm izle, Nöbet son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Yiğit Yüzbaşı, eşini kaçıran teröristi affetmiyor. İşte Nöbet 3. bölüm izle, Nöbet son bölüm izle bilgileri...

Nöbet 3. Bölüm Fragmanı

Hatay’ı Türkiye’den ayırma planları yapan Jennifer’ın, Ziya Cevran’a Hatay Cumhuriyeti’nin devlet başkanlığını teklif ettiği heyecan dolu tanıtımda Yiğit Yüzbaşı, eşini kaçıran teröristi affetmiyor. Kaçırılan çocukları kurtarmak isteyen Jandarma Kuvvetleri tuzağa düşerken, Şahin Efendi torunu Seher için gözyaşı döküyor.

Nöbet 3. bölüm izle (Tıklayınız...)

Nöbet dizisinin konusu

'Gece vakti bu dağlarda ya kurt gezer ya jandarma' sloganıyla dikkatleri üzerine çeken Nöbet dizisi bir asker dizisi olacak. Antalya'da çekimleri yapılan, yönetmenliğini Gökhan Erkut'un üstlendiği 'Nöbet', çok yakında Show TV'de ekranlara gelecek.

Nöbet dizisinin oyuncuları

Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kürşat, Alnıaçık, Murat Kılıç, Tuncay Beyazıt, Nevzat Yılmaz, Yılmaz Meydaneri, Burak Sarımola, Sultan Elif Taş, Kaan Sevi, Bahadır Buyruk, Ziya Çiçek ve Orkun Ok gibi isimlerden oluşuyor.

Barış Kalender (Yurdaer Okur)

Jandarma Binbaşı Barış Kalender… Askerlik baba mesleği… Hatay’da artan terör faaliyetleri üzerine, tecrübeli bir komutan olarak, kritik noktadaki Söğüt Jandarma Karakoluna atanır. Duygularıyla hareket etmeyen aklıselim bir askerdir. Ondan beklenen halkla devlet arasındaki bağı güçlendirmekle görevlendirilir. Evli, sekiz yaşında bir oğlu vardır. Ankaralı…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Yurdaer Okur kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yurdaer Okur, 29 Ekim 1974 yılında doğdu. Şuan da aktif olarak dizi, tiyatro ve sinema oyunculuğu görevini yapmaktadır.

Yurdaer Okur liseyi, Samsun Bafra Süper Lisesi’nde okudu. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmiciliği bölümünde okudu fakat okulu bitirmedi.

Okulun 3.senesinde okuduğu bölümün kendisini yansıtmadığını düşündü ve okuldan ayrıldı. 1994 yılında hacettepe Üniversite Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazandı ve buradan mezun oldu. Bölümü bitirdikten sonra yüksek lisans yaptı. Yüksek lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde yaptı.

Yurdaer Okur, 1999 yılında Genco Erkal ile tanıştı. Dostlar Tiyatrosuna katıldı. Burada Yalınayak Sokrates adlı bir tiyatro oyunun rol aldı. 2000 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 2002 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosuna atandı. Bir çok alanda Diyarbakır’lı oyunculara dersler verdi. Bir çok tiyatro oyununda yer aldı.

2000 yılından beri dizi ve filmlerde yer aldı. Bunlardan en ünlüleri Karadayı, Sakarya Fırat, Kısık Ateşte 15 Dakika ve Köprü’dür.

Filmleri

Keşif – Volkan Kocatürk
Direniş Karatay – Selahattin Sancaklı
Türkan – Cemal Şan
Labirent – Tolga Örnek
Kısık Ateşte 15 Dakika – Neco Çelik
Gen – Togan Gökbakar
Sır Çocukları – Ümit Cin Güven, Aydın Sayman

Dizileri

Nöbet
Alija
Yeter
Reaksiyon 
Karadayı 
Kılıç Günü 
Sakarya Fırat 
Köprü 
Kabuslar Evi: Çarşamba Karısı 
Belalı Baldız 
Aşk Oyunu 
Aslı ile Kerem 
Çifte Bela 
Tatlı Hayat 
Üzgünüm Leyla 
Evdeki Yabancı 
Dadı 
Ferhunde Hanımlar

Tiyatroları

Ran, 
Ölümü Yaşamak, 
Yastık Adam, 
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, 
Beş Yıl Geçince, 
Hortlaklar, 
Dünyanın, 
Benerci Kendini Niçin Öldürdü, 
Ben Ruhi Bey Nasılım, 
Güzellik Kraliçesi, 
Ketçaplı Spagetti, 
Sokrates

Yiğit Alkan (Saygın Soysal)

Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Yiğit Alkan… Elazığlı… Komutanı olduğu Jandarma Özel Harekât timiyle beraber Sur da dâhil olmak üzere birçok tehlikeli görevde yer almış; üstlerinin takdirini kazanmış bir asker… Altı yıllık evli... Bu süreçte, yoğun görev temposu yüzünden eşine istediğince vakit ayıramamış; Evliliği zor bir dönemden geçmekte…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Saygın Soysal kimdir, nereli, kaç yaşında?

1982 yılında Ankara’da doğan Saygın Soysal, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. İlk olarak “Kırık Kanatlar” dizisiyle 2005 yılında kamera karşısına geçen Soysal, “Hatırla Sevgili”, “Asi”, “Bu Kalp Seni Unutur Mu?”, “Türkan”, “Al Yazmalım”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Kara Para Aşk”, “46-Yok Olan”, “Payitaht Abdülhamid” gibi uzun soluklu ve başarılı dizi projelerinde yer aldı. Türkiye’nin ilk Netflix dizisi olan “Hakan:Muhafız” isimli projede “Mergen” karakterine hayat veren Saygın Soysal, halen “Nöbet” dizisinde “Yiğit” karakterini canlandırmaktadır.

Dizileri

Hakan: Muhafız – Mergen 
Çukur (K.O.) – Elvis
Payitaht Abdülhamid – Theodor Herzl 
46 – Yok Olan – Doğan 
Kara Para Aşk – Metin 
Tatar Ramazan (K.O.) – Ferit 
Muhteşem Yüzyıl – Mercan Ağa 
Al Yazmalım – Tahir Oğuz 
Türkan – Ali 
Bu Kalp Seni Unutur Mu? – Kürşad 
Asi – Aslan 
Hatırla Sevgili – R. T. Erdoğan 
Kırık Kanatlar – Çavuş Yunus

Filmleri

Taş – Memur 
Kaygı – Muzaffer 
Koca Dünya (K.O.) – Taksici
Jin – Çavuş
Yurt 
Kosmos – İmza Karşıtı Genç

Zeynep Alkan (İpek Karapınar)

Yiğit Yüzbaşının eşi… Evlendikleri günden beri kocasını doğru dürüst göremediği için mutsuz… Öğretmen… Görev yaptığı memleketi İzmir’de yaşıyor. Elinden gelse kocasının görev yaptığı yere tayinini isteyecek ama Yiğit Yüzbaşı’nın görev yaptığı sabit bir yer olmadığı için eli kolu bağlı. Babası emekli paşa… 

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

İpek Karademir kimdir, nereli, kaç yaşında?

20 Mart 1984’te İstanbul’da dünyaya gelen İpek Karapınar, orta okul ve lise eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı’nda Müzik ana sanat dalı, Keman Bölümü’nde almıştır. Daha sonra Türker İnanoğlu Vakfı (Türvak) ’nda Sinema Televizyon / Oyunculuk Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.

Dizileri

Nöbet 
Kırgın Çiçekler 
Hayat Yolunda 
Adını Kalbime Yazdım
Ustura Kemal 
Zehirli Sarmaşık 
Küçük Sırlar
Doludizgin Yıllar
Kurtlar Vadisi Pusu
Talih Kuşu
Köprü
Hatırla Sevgili

Ayşe Kalender (Deniz Bolışık)

Tam anlamıyla cefakâr bir asker eşi… Senelerdir, devamlı kötü bir haber alacağı endişesiyle yiyip tüketmiş kendisini… Bu endişelerin, korkuların izi; bakışlarındaki ürkeklikten belli oluyor. Yine de her durumda, her gittikleri yerde, her aldığı görevde kocasına destek olmaktan geri durmuyor.

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Deniz Bolışık kimdir, nereli, kaç yaşında?

1982 yılında Ankara ‘da dünyaya gelen Deniz Bolışık, 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Filmleri

2014 Göl Zamanı – Cafer Özgül
2009 Kelebek – Cihan Taşkın

Dizileri

Nöbet
Kanatsız Kuşlar
Kırlangıç Fırtınası
Aşkın Bedeli 
Kurt Kanunu
Canan
Eşref Saati
Nazlı Yarim
Ayrılık
Kırık Kanatlar

Tiyatroları

Ay Ecesi
Beğendiğiniz Gibi
Tahterevallide Aşk
Kral Dairesi

Ziya Cevran (Küşrat Alnıaçık)

Bölgenin en zengin adamı… Söğüt’teki kırılgan yapıyı, kendisine avantaj sağlamak ve devletten çıkar elde etmek için kullanıyor. Bir yandan devlet terör örgütlerini, yapılanmaları gizlice destekliyor, bir yandan da devletle pazarlık yaparak akil adam rolü oynuyor.

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Kürşat Alnıaçık kimdir, nereli, kaç yaşında?

1962 yılında Ankara‘da doğmuştur, babası Profesör Raik Alnıaçık’dır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldu. Konservatuar eğitimi sırasında Geyvan McMillen ile tanıştı ve 1983–1984 yılları arasında ondan modern dans eğitimi aldı. Okul sonrası İngiltere‘ye British Council bursu ile gitti orada London Academy Music and Dramatic Art School’da tiyatro eğitiminin yanı sıra London Content Dance School’da devam etti. Kürşat Alnıaçık, 1986 yılında Türkiye‘ye döndüğünde Bursa Devlet Tiyatrosu’nda stajyer olarak göreve başladı. Bursa’daki stajyerlik döneminde Uludağ Üniversitesi’nde modern dans dersleri verdi. 1996 yılından itibaren Özel Eyüboğlu Eğitim Kurumları’nda modern dans hocalığı yapmaktadır.

Filmleri

Beni Sen Anlat
Uzun Hikaye 
Can

Dizileri

İsimsizler
Diriliş Ertuğrul
Kara Sevda
Medcezir
Kayıp
Sakarya Fırat
Kuzey Rüzgarı
İki Aile
Deli Yürek
Süper Baba

Tiyatroları

Üç Kız Kardeş
Kendi Kendine Konuşmaktır Aşk
Harputta Bir Amerikalı
Benerci Kendini Niçin Öldürdü?
Atçalı Kel Mehmet
Ayışığında Şamata
Kadı
Don Juan
Damdaki Kemancı
Bebek Uykusu

Kerem Gezgin (İbrahim Kendirci)

Jandarma Tabip Asteğmen Kerem Gezgin… 27 yaşında, Söğüt Jandarma Karakolu revirinde görevli. Aydınlı, varlıklı bir ailenin oğludur. Doktorluk, aile mesleği…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

İbrahim Kendirci kimdir, nereli, kaç yaşında?

1986 doğumlu İbrahim Kendirci, lise eğitimini Antalya’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu.

Dizileri

Kavak Yelleri - Deniz 
İki Yaka Bir İsmail - Üstün
Yol Ayrımı - Selim 
Sevdaluk - Orhan
Rengarenk / Kaçın Kurası - Yiğit 
Payitaht Abdülhamid - Yusuf 
Darısı Başımıza - Merter

İnternet dizisi

Can Bedenden Çıkmayınca

Filmleri

Pars Kiraz Operasyonu - Volkan 
Arkadaşlar Arasında - Cenk
Bizim Hikaye - Necip 
Kervan 1915 - Ahmet

Zühtü Balaban (Tuncay Beyazıt)

Söğüt’ün tek hamamının sahibi: Balaban Hamam… Sıcakkanlı, dost canlısı, heyecanlı, devletini seven bir adam… Kızı Şirin, hayatındaki en önemli varlığı; her an gözünün önünde olsun istiyor. Zühtü’nün en büyük korkusu, kızının gurbete gelin gitmesi…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Tuncay Beyazıt kimdir, nereli, kaç yaşında?

1964 Ağrı doğumlu olan oyuncu Tuncay Beyazıt, 1996 yılına kadar halk evlerinde ve bazı amatör gruplarda tiyatro yaptıktan sonra 1994 yılında Komşular dizisiyle Tgrt’de televizyon oyunculuğu hayatına başladı.1996 yılında ise Haldun Dormen Tiyatrosu'nda "Kare As" adlı oyunla ise profesyonel tiyatro hayatına giriş yaptı.2003 yılında ise İnşaat filmi ile uzun metraj film dünyasına giriş yapan oyuncu daha sonra birçok filmde rol aldı. Dormen Tiyatrosu'nun kapanmasının ardından, Zakoğlu Tiyatrosu'nda Metin Zakoğlu ile beraber ev tiyatrosu ve kafe tiyatro yapmaya başladı. 

Dizileri

Nöbet / Zühtü Balaban / 2019
Kardeş Payı / Çilingir Turgut / 2013
Ramazan Güzeldir / Hayri / 2009
Kayıp Aranıyor / Komiser Halis / 2011
Aşk Yakar / Berber / 2008
Nizama Adanmış Ruhlar / Müdür Selim Fırat / 2013
Sırlar Dünyası
Arka Sokaklar
İstanbul Şahidimdir
Yanık Koza
Beşinci Boyut
Kunduracı
Adada Bir Sonbahar
Ruhsar
Üvey Baba
Küçük Besleme
Çarli
Kılıbıklar Mahallesi
Komşular

Filmleri

Arif v 2016 / Kemal Hoca / 2018
Türk İşi Frakeştayn / Baş Komiser / 2018
Kurtlar Vadisi Vatan / Muhtar / 2017
Sen Benim Her Şeyimsin / 2016
Saftirikler / 2016
İnşaat 2 / 2014
Anadolu Kartalları / 2011
İnşaat / 2003
Kelebek 
Gönül Yarası
Kabadayı
O Şimdi Mahkum
Kaç Para Kaç

Şirin Balaban (Sultan Elif Taş)

Hamamcı Zühtü’nün tek çocuğu, gözünün nuru kızı… Yirmili yaşlarda, güzel ve babası gibi sıcakkanlı bir kız…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Sultan Elif Taş kimdir, nereli, kaç yaşında?

1992, İstanbul doğumlu olan Sultan Elif Taş ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik bölümünden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülbahar karakterini canlandırarak başladı. Paşa gönlüm, Kaderimin yazıldığı gün, Adını sen koy gibi dizilerde izleyicinin beğenisini kazandı.

Dizileri

Adını sen koy
Kaderimin yazıldığı gün
Paşa gönlüm

Filmleri

4N1K
Aşk Kırmızı

Melik Nizamoğlu (Nevzat Yılmaz)

Bölgenin en kalabalık ailelerinden Nizamoğlu aşiretinin büyüğü… Sözüne hürmet edilen, saygın, devletine sadık bir adam…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Nevzat Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

1960 doğumlu olan Nevzat Yılmaz, birçok tiyatro oyununda rol almıştır. 
Ekranlarda Çukur, Kurtlar Vadisi Pusu, Payitaht Abdülhamid, Diriliş Ertuğrul, Yasak, Kaderimin Yazıldığı Gün, Arka Sokaklar gibi birçok dizi projesinde yer alan usta oyuncu, aynı zamanda Batlır ve Kervan 1915 adlı sinema filmlerinde de rol almıştır.

Dizileri

Arka Sokaklar - Haldun
Çukur (Ayhan)
Payitaht Abdülhamid (Sultan Murat)
Diriliş Ertuğrul (İhtiyar)
Kurtlar Vadisi Pusu (Zaharyas)
Kaderimin Yazıldığı Gün (Haydar)
Yasak (Rıza Efendi)
Kaçak (Komiser Hasan)
20 Dakika
Yol Ayrımı (Yüzbaşı Hakkı)
Esir Şehrin Gözyaşları

Filmleri

Batlır
Kervan 1915

Şahin Çelebi (Yılmaz Meydaneri)

Gıyabında herkes tarafından “Çelebi” diye anılır. Adı gibidir. Hem Şahin’dir, hem de Çelebi…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Yılmaz Meydaneri kimdir, nereli, kaç yaşında?

1959 Ankara doğumlu oyuncunun tiyatro serüveni orta öğrenim yıllarında Ankara Devlet Tiyatrosu Opera ve Balesi’nde yardımcı oyuncu olarak başlamış, 1975-77 arasında çeşitli oyunlarda görev almıştır. 

1977’de Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitime başlayan oyuncu, 1978 yılında bu eğitimine son vermek zorunda kalmıştır. 
1980 yılında İstanbul Belediyesi Konservatuvarı (İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı) Tiyatro Bölümünde eğitime başlamış, 1985 yılında mezun olmuştur. 
1980-88 yılları arasında; Çevre Tiyatrosu, Nokta Virgül Tiyatrosu, İnselel Tiyatrosu, Yeni Genar Tiyatrosu ve Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda çalışan oyuncu yaklaşık 16 oyunda rol almıştır. Üsküdar Amerikan Kız Lisesi’nde Kireçli Bahçe adlı oyunu yönetmiştir. Yine bu yıllarda çeşitli özel kurslarda tiyatro eğitmenliği yapmış ve halen yapmaktadır. 
1988-89 Sezonunda Buzlar Çözülmeden adlı oyun ile İstanbul Şehir Tiyatrosu ailesine katılmıştır. Bu tarihten sonra birçok oyunda rol alan oyuncu, Tiyatronun yanı sıra çeşitli TV dizisi-TV Filmi ve sinema filminde rol almıştır. Ayrıca seslendirme, dublaj ve dublaj yönetmenliği yapmaktadır.

Tiyatroları

Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, 
Fermanlı Deli Hazretleri, 
Koca Sinan, 
Oyuncaktaki Sır 
Aşk Hastası, 
Buzlar Çözülmeden, 
Barışa Şans Verin, 
Fareli Köyün Kavalcısı
Bir Adam Yaratmak, 
Beş Katlı Binanın Altıncı Katı, 
Suçlu mu Suçsuz mu, Barış Kervanı 
Deli Eder İnsanı Bu Dünya, 
Baba, Bizans Düştü, Bozuk Düzen, 
Balıkesir Muhasebecisi, 
Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe, 
Nekrasov, 
Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, 
Büyülü Göl
Yavru Kimin
Köprüden Görünüş 
Tosca,
Rigoletta Saraydan Kız Kaçırma 
Çılgın Yenge
Keloğlan
Tahir ile Zühre
Boing Boing, 
Çiçekçi Dükkânı, 
Talihsiz Cafer
Ayaktakımı Arasında

Filmleri

Yaban, 
Bir Yudum Sevgi, 
Misafir

Dizileri

Küçük İbo, 
İz Peşinde, 
İstanbul’da Bir Malatyalı, 
Hadi Gel Bar, 
Yıkılmadım, 
Deli Balta, 
Katil Kim,
İnce İnce Yasemince,
Hayvanlara Dokunduk, 
Aynı Çatı Altında, 
Sırlar Dünyası, Şefkat Tepe, 
Farklı Dünyalar, 
Ekip 1, 
Mahallenin Muhtarları, 
Kurtlar Vadisi Pusu 
Direniş Karatay

TV filmleri

İstanbul’un Fethi
Kurtlar Sofrası

Vedat Leblebici (Burak Sarımola)

Jandarma Başçavuş Vedat Leblebici… Otuzlu yaşlarında, Jandarma Özel Harekât timinde görevli… Evli, üç çocuk babası… Çorumlu…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Burak Sarımola kimdir, nereli, kaç yaşında?

İstanbul’da dünyaya gelen Burak Sarımola, lise eğitiminden sonra Lale Oraloğlu Tiyatrosu’nda sahneye çıkmaya başladı. Daha sonra ise BKM Mutfak oyuncuları arasında yer almaya başladı. Kamera karşısına ilk kez Allahım Sen Bilirsin isimli film ile geçti. 

Dizileri ve Filmleri

Savaşçı - 2018
Suç Unsurü - 2018
Terkedilmiş-2015
Karışık Kase-2014
Karaman'ın Koyunu-2014
Azazil: Düğüm-2014
Küçük Kıyamet-2013
Ammar: Cin Tarikatı-2013
Her şeye Rağmen-2011
Bir Katilin Anatomisi-2010
Papatyam -2009
Öldür Beni-2008
Babam Adam Olacak-2008
Son Ders: Aşk ve Üniversite-2007
Hepsi1-2007
Gönül Salıncağı-2007
Cemile-2006
Arka Sokaklar 9-2011
Nefes Nefese-2005
Ne Gezer Aşk Dağlarda-2005
Emret Komutanım-2005
Hayalet-2004
Ağa Kızı-2004
Gülbeyaz-2003
Bekarlık Sultanlık mı?-1994
Çaylar Şirketten-1989
Allahım Sen Bilirsin-1989

Oğuz Berhudar (Gökhan Gencebay)

Jandarma Üsteğmen Oğuz Berhudar… Otuzuna merdiven dayamış Jandarma Özel Harekât timinde görevli… İzmirli… Çapkın…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Gökhan Gencebay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin oğlu olan Gökhan Gencebay, 14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. Çocuk yaşlarda Londra da dünyaca tanınmış Harrow School da İngilizce eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım mezunu olup, yüksek lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi’nde işletme üzerine yapmaktadır. 1996'dan beri grafiti ile ilgilenen ve sokaklarda birçok grafitiye imzasını atan Gökhan Gencebay Amerika ve Avrupa ülkelerinde Grafiti üzerine çalışmalarda bulunmuştur. Pera müzesi başta olmak üzere Türkiye de ve Avrupa’nın birçok şehrinde sergilere katılmıştır.

Sanat hayatında bir çok başarıya imza atan ve halen genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan’ dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır.
Ayrıca farklı dönemlerde Mark Levitas, Erol Babaoğlu ve Burak Sarımola’dan da oyunculuk ve kamera önü dersleri almıştır.

Koray Yıldız (Kaan Sevi)

Jandarma Onbaşı Koray Yıldız… Komutan habercisi… Etliye sütlüye bulaşmasın, sıcacık komutan katından dışarı çıkmasın, askerliği böylece kolayca bitsin, onun için tek önemli şey bu… İstanbullu…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Kaan Sevi kimdir, nereli, kaç yaşında?

1994 yılında İzmir’de doğan Kaan Sevi İzmir Amerikan Koleji mezunudur ve şu anda Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk olarak 2017 yılında “Adı Efsane” dizisinde canlandırdığı Ali Akıncı karakteriyle geçmiştir. 2018 yazında “İyi Oyun” filminde ‘Samper’  karakterini canlandırmıştır.  Çekimleri Aralık ayında tamamlanan ve 2019’da vizyona girecek olan “Dijital Esaret” filminde Burak karakterine hayat verdi. Kaan Sevi, çekimlerine Antalya Elmalı’da 2019 Ocak ayında başlanan ve Şubat ayında ekranlarda olması planlanan “Nöbet” isimli dizide Koray Yıldız isimli askeri canlandırmaya başlamıştır.

Dizileri

Nöbet/Koray Yıldız 
Adı Efsane/Ali Akıncı

Filmleri

Dijital Esaret Burak 
İyi Oyun Samper

Zılfo (Çetin Yeltekin)

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Çetin Yeltekin kimdir, nereli, kaç yaşında?

İşçi bir baba ve ev hanımı bir annenin oluşturduğu 6 çocuklu bir ailenin 6. çocuğu. 3 ağabey ve 2 ablası, çok sayıda da yeğeni var. TV & sinema dışında senaryo ve yapım konularında da çalışmaları oldu, halen de devam ettiği sektör dışında başka bir işle uğraşmıyor.

Necmi Koçak (Bahadır Buyruk)

Jandarma Uzman Çavuş Necmi Koçak… Söğüt Karakolunda görevli… 25 yaşlarında, Denizlili, fakir bir köylü ailenin çocuğu…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Bahadır Buyruk kimdir, nereli, kaç yaşında?

1991 yılında Elazığ'da dogan Bahadır Buyruk, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakultesi Tiyatro Bolumu Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan 2015 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda "#Cehennem" ve DasDas Sahne'de "Yakaranlar" adlı oyunlarda sahne almıştır. 

Filmleri

Dönüş / TURN (Kısa Film) / Teo / 2016
2016: The Woman İn Purple (Kısa Film) /Yarkın / 2016

Dizileri

Avlu / Gazeteci / 2018
Vatanım Sensin / Yunan Askeri / 2018
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz / Hakan / 2016
Kanıt: Ateş Üstünde / Bilim Adamı / 2016

Yunus Tut (Ziya Çiçek)

Jandarma Er Yunus Tut… On bir çocuklu bir ailenin en ufağı, on tane abisi var. Çok konuşuyor, çok merak ediyor; insanı boğuyor. Öte yandan eğlenceli, komik bir karakter… Rizeli…

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

Ziya Çiçek kimdir, nereli, kaç yaşında?

1986 yılında Adapazarı’nda doğan Ziya Çiçek Kocaeli Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde Vahide Gördüm ’den oyunculuk eğitim almıştır.

2009 yılında tiyatro ile sahneye adım atmış, birçok markanın reklam filminde oynayarak ekran yolculuğu başlamıştır. İlk dizisi 2015 yılında ‘Beş Kardeş’ olmuştur. 2017 yılında Diriliş Ertuğrul dizinde rol almış, ardından beyaz perdede Poyraz Karayel Küresel Sermaye, Cingöz Recai ve Eski sevgili sinema filmlerinde rol aldı.
Son olarak 2018 yılında İstanbul Muhafızları sinema filminde animasyon karakterlerle oynadığı Coşkun rolünü canlandırmıştır.
Ziya Çiçek, ‘’Nöbet’’ dizisinde 'Yunus Tut' karakterine hayat verecektir.

Dizileri

Diriliş Ertuğrul 2017
Beş Kardeş 2015

Filmleri

2018 İstanbul Muhafızları
2017 Cingöz Recai
2017 Poyraz Karayel Küresel Sermaye 
2017 Eski Sevgili

Caner Topçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nöbet 3. bölüm izle - Nöbet son bölüm izle

1997 İstanbul doğumlu, Samandıra EML'de okumaktadır. İnançtan Zafere, Sarıkamış , Beyaz Cehennem ve Dikkat İnternet Var adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır. İlk oynadığı Bilinçsizler filminde Recep karakteridir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43

banner46