Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Muhteşem İkili 12. bölüm izle, Muhteşem İkili final izle bilgileri MKC'nin riskli bir ameliyata girdiği ve kurtulma ihtimaline karşı Profesör ölüm emrini verdiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Muhteşem İkili 12. bölüm izle, Muhteşem İkili final izle bilgilerini sizler için derledik.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Muhteşem İkili 12. bölüm izle, Muhteşem İkili final izle bilgileri Barca'nın Profesör'den intikam almak iin peşine düştüğü son bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Muhteşem İkili 12. bölüm izle, Muhteşem İkili final izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Profesör riskli bir ameliyata giren MKC'nin ölüm emrini vermiştir. İşte Muhteşem İkili 12. bölüm izle, Muhteşem İkili final izle bilgileri...

Muhteşem İkili 12. Bölüm Fragmanı - FİNAL

MKC, riskli bir ameliyata giriyor ve kurtulma ihtimaline karşı Profesör ölüm emrini veriyor!

MKC, omuriliğine saplanan kurşun için ameliyata alınıyor. Kanını zehirlemeye başlayan kurşun alınmazsa ölecektir; fakat, masada kalma ihtimali de yüksektir. MKC'nin hayatı doktorun ameliyat hüneri dışında narkozcunun vicdanına da emanettir. Çünkü Profesör, suç organizasyonuna darbe indiren ve Barca'yı kurtaran MKC'nin ölüm emrini çoktan vermiştir. Narkozcunun ailesi rehin alımıştır ve MKC için durum çok sıkıntılıdır!

Muhteşem İkili 12. Bölüm Final Fragmanı - 2

Barca, intikam peşinde!

Barca, Profesörün peşine düşer. Ona ve çevresine yaşattıkları yüzünden zor günler geçiren Barca, tüm bunların intikamını alacaktır. Fakat onu gene zorlu bir süreç beklemektedir. MKC ise Profesör'ün onun için planladığı şeylerden habersiz ameliyata girmek üzeredir. Barca, intikamını alıp MKC'yi kurtarabilecek mi? İkilinin akıbeti ne olacak?

Muhteşem İkili 12. bölüm izle (Tıklayınız...)

Muhteşem İkili dizisinin konusu

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Muhteşem İkili dizisinin oyuncuları

İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)

Mert Barca (İbrahim Çelikkol)

Mert Barca ya da emniyette tanındığı ismi ile Barca, Anadolu Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Oldukça yakışıklı ama bir o kadar da dış görünüşünü önemsemeyen bir adam. Geçmişte ona düzenlenen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş. Karısının ve çocuğunun katili bulunmamış. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi yok. İşi ve karısının intikamı her şeyi.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

İbrahim Çelikkol kimdir, nereli, kaç yaşında?

14 Şubat 1982 yılında Kocaeli İzmit'te dünyaya gelen İbrahim Çelikkol; oyunculuk kariyerinden bir süre önce modellikle de uğraşmıştır. Özel hayatında da önemli gelişmeler yaşanan Çelikkol, geçtiğimiz ay mimar Mihre Mutlu ile nişanlanmıştı. Daha sonra yakın bir tarihte İbrahim Çelikkol ve nişanlısı sürpriz bir şekilde evlendiler. 

Hayatının bir döneminde profesyonel anlamda basketbol oynayan Çelikkol, hatırı sayılır başarılar elde ederek; Genç Milli Basketbol takımına girdi ve lig maçlarında oynadı. Daha sonra kariyerini oyunculukta ilerletmek isteyen Çelikkol, oyunculuk derslerine ağırlık verdi.

İbrahim Çelikkol'un bugünlere gelmesinde büyük rolü olan Osman Sınav, oyunculuk kapılarını araladı. İlk oyunculuk deneyiminde başrolü oynadı. 2008 yılında Osman Sınav'ın çektiği "Pars Narkoterör" dizisinde "Baş komiser Şamil Baturay" rolüne hayat verdi. 

2009 yılında TRT1'de ekrana gelen "M.T.A." dizisinde rol aldı. 2010 yılına gelindiğinde Fox TV'de "Keskin Bıçak" ve Show TV'de "Karadağlar" dizilerinde oynadı. 2011 yılında İffet dizisinde "Cemil" karakterine hayat verdi. 

2012 senesinde büyük bir gişeye imza atan Fetih:1453 filminde oynadığı "Ulubatlı Hasan" rolüyle büyük yankı uyandırdı. 

2013 yılında başrollerini Özgü Namal, Burçin Terzioğlu ve Mustafa Üstündağ ile beraber paylaştığı "Merhamet" dizisinde rol aldı.

2014 yılında "Kod Adı Reaksiyon" dizisinde Erdal Beşikçioğlu, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur ile beraber oynadı. Yine aynı yıl 'Sadece Sen' adlı sinema filminde Belçim Bilgin ile başrolleri paylaştı.

2015 yılında "Kördüğüm" dizisiyle televizyon ekranlarına geri dönen İbrahim Çelikkol 2016 senesinde ise, TRT ekranlarının mini dizisi Seddülbahir 32 Saat'te "Mehmet" rolüne hayat verdi.

2017 yılına gelindiğinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan "Siyaz Beyaz Aşk" dizisinde Ferhat rolüne hayat verecek. Dizide başrolü paylaştığı oyuncu ise "Aslı" rolü ile başarılı oyuncu Birce Akalay olacak.

Rol Aldığı Yapımlar

Pars Narkoterör (2007)

M.T.A. (2009)

Karadağlar (2010)

Keskin Bıçak (2010)

İffet (2011)

Fetih 1453 (2012)

Merhamet (2013)

Sadece Sen (2014)

Kod Adı Reaksiyon (2014)

Kördüğüm (2015) 

Seddülbahir 32 Saat (2016)

Mustafa Kerim Can (Kerem Bürsin)

Mustafa Kerim Can, MKC olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube’nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur’a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can’a çok bağlı.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Kerem Bürsin kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2000 yılında babasının işleri dolayısıyla önce İskoçya’ya ardından 2002 yılında on beş yaşındayken ABD’ye taşınıp Teksas’a yerleşti. Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta birçok konser verdi. Liseyi Teksas'da bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston’a taşındı ve Emerson College'da oyunculuk eğimi aldı.

Üniversite bittikten sonra da Los Angeles’a taşındı oyunculuk yapmaya başladı. Her yıl yaz tatillerinde Türkiye'ye anneannesinin yanına geldi. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı.

Kerem Bürsin ilk olarak 2013 yılında yayınlanan “Güneşi Beklerken” isimli dizide başrolde yer aldı. Emre Kınay ve Hande Doğandemir ile oynadığı dizi oldukça ilgi çekti ve ardından 2014 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği “Unutursam Fısılda” adlı sinema filminde Mehmet Günsür, Hümeyra, Farah Zeynep Abdullah gibi isimler ile başrolü paylaştı.

2017 yılının başında ekranlara gelmeye başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi kadrosunda da Ali Smith karakteri ile yeniden başrol oynamamıştır.

Kerem Bürsin şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Muhteşem İkili adlı dizide Mustafa Kerim Can nam-i diğer MKC karakterine hayat vermektedir. Kerem Bürsin 1.79 metre boyunda, 72 kilo ve İkizler burcudur.

Rol aldığı diziler ve filmler

2006 – Rozar Man (Macalester) (Sinema Filmi)
2006 – Thursday (Grauss) (Sinema Filmi)
2007 – The Architec (Craig Belmont) (Sinema Filmi)
2008 – Killian (Lennox) (Sinema Filmi)
2010 – Sharktopus (Andy Flynn) (Sinema Filmi)
2010 – Kiss of Death (Sinema Filmi)
2013 – The Living Death (Sinema Filmi)
2013 – Palace of the Damned (Adam) (Sinema Filmi)
2013 /2014 – Güneşi Beklerken (Kerem) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Yiğit) (Sinema Filmi)
2014 – Unutursam Fısılda (Erhan) (Sinema Filmi)
2014 – Şeref Meselesi (Yiğit) (TV Dizisi)
2017 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali) (TV Dizisi)
2018 – Can Feda (Onur Keskin) (Sinema Filmi)
2018 – Yaşayamayanlar (İnternet Dizisi)

Nilüfer (Özge Gürel)

Nilüfer, MKC’nin kız kardeşi. Tam bir özgür ruh. MKC ile başa çıkabilen tek, ona laf yetiştirebilen son kişi. Güçlü, akıllı, güzel ve çekici bir kadın. Kendi işinin başında. Abisine eyvallahı yok. Küçük yaşta annesi ve babası boşanınca annesiyle yaşadığı için onun huylarına sahip. Annesi gibi bir İstanbul kızı. Baba eksikliğini ise her zaman içinde taşımış.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Özge Gürel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Özge Gürel, 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul, Silivri'de doğmuştur. İki kız kardeşi vardır. Liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşamıştır. Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümünden mezun olmuştur. Eskişehir'de İşletme okudu. Üniversite yıllarında o dönem kamera arkasıyla ilgilenmeye, önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri almaya başlamış. İki-üç ders olmuştu ki, "Kızım Nerede ?" dizisinin deneme çekimlerinde buldu kendini.
2010 yılında "Kızım Nerede?" adlı dizide Ece Uslu, Hüseyin Avni Danyal, Burak Hakkı, Özgül Kavruk ile birlikte ilk rolünü oynamıştır.
Bir işe başlayınca hep iyi olsun isteyen ve tesadüf eseri girdiği bu sektörde kalıcı olabilmek için Özge Gürel, "çok çalışıyorum, dans ve şan dersi alıyorum, diksiyon çalışıyorum. Çok çabalıyorum" diyor.

2014 yılında "Medcezir" dizisinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Aybüke Pusat, Şebnem Dönmez, Can Gürzap ile birlikte oynadı.

2014 yılında başrol oynadığı "Kiraz Mevsimi" adlı dizide; diğer rolleri Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya paylaşmıştır.

Filmleri ve Dizileri

2010 - Kızım Nerede? (dizi)
2012 - Huzur Sokağı (dizi)
2012 - 2014 - Muhteşem Yüzyıl (dizi)
2014 - Medcezir (dizi)
2014 - Bizum Hoca (sinema)
2014 - Kiraz Mevsimi (dizi)

Yağmur (Öykü Karayel)

MKC’nin eski karısı, oğlu Mehmet Kaan’ın annesi. Başarılı bir avukat. İnatçı, başarı azmi olan bir kadın. MKC nin aşırı kontrolcülüğüne boyun eğecek bir karakter değil. O yüzden boşanmışlar. İçten içe hala MKC‘yi sevse de MKC değişmediği sürece onu hayatına kabul etmeye niyeti yok.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Öykü Karayel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Öykü Karayel, 1990 yılında tek yumurta ikizi kardeşi Ezgi ile İstanbul'da doğmuştur. Çemberlitaş Kız Lisesi mezun oldu. Lise son sınıfta iken Kenter Tiyatrosu akademisinde kısa bir eğitim aldı ve daha sonra 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'ne girdi. Konservatuarda iken beş ay değişim programıyla birlikte Londra'ya tiyatro okumaya gitti.

Daha konservatuar öğrencisi iken Tiyatro Krek'de 2010 yılında oynamaya başlayan "Güzel Şeyler Bizim Tarafta" adlı oyunda Ayşe rolünü oynamaya başladı.

İlk profesyonel deneyimi olan, "Güzel Şeyler Bizim Tarafta" adlı tiyatro oyunundaki "Ayşe" rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nde, "Efes Özel Ödülü"nü ve "Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü"nü kazandı.

2011-2013 yılları arasında "Kuzey Güney" adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Bade İşçil, Merve Boluğur, Mustafa Avkıran, Zerrin Tekindor, Hale Soygazi, Kaan Taşaner ile birlikte rol aldı. Öykü Karayel, aynı zamanda sertifikalı bir su altı dalış uzmanıdır.

Ödülleri

2011 – 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri- Efes Özel Ödülü – Güzel Şeyler Bizim Tarafta
2011 – Tiyatro Eleştirmenleri Birliği – Genç Yetenek Ödülü- Güzel Şeyler Bizim Tarafta

Oynadığı Tiyatro Oyunları

2014 – Katil Joe, (yazan: Tracy Letts), tiyatro.iN
2010 – Güzel Şeyler Bizim Tarafta, (yazan: Berkun Oya), Tiyatro Krek

Filmleri ve Dizileri

2011-2013 – Kuzey Güney (Tv dizisi)
2017-2018 - Kalp Atışı (Tv dizisi)

Feridun Barca (Engin Şenkan)

Mert Barca’nın emekli emniyet amiri babası. Polislik yılları başarılı operasyonlarla geçmiş bir eski kurt. Oğlu için endişeli. Organize şubede çalışmanın ne demek olduğunu biliyor. Barca içini açsa, oğlunun yanında olmak istiyor ama mesafeli bir ilişkileri var.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Engin Şenkan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Engin Şenkan, 1944 yılında İstanbul'da Eyüp'de doğmuştur. Arnavut kökr'de geçti. Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde okumaya başladı. Lise son sınıftayken edebiyat hocasının 'Çürük Elma' diye bir oyunu sahnelerken, seyircilerin arasındaki tiyatrocu Zihni Küçümen ile Ergun Göknar'ın şehir tiyatrolarında oynamasının teklifi ile bir yandan da şehir tiyatrolarında sahneye çıkmaya başladı. onların önermesi ile Ankara'da sınava girerek Konservatuara girdi.

Ankara Cebeci Devlet Konservatuarı'ndan 1970 yılında mezun oldu. Aynı okulda yüksek lisansını da tamamladı. Uzun yıllar Alev Sezer'le birlikte sahneye çıktı.
1978 yılına kadar Ankara'da çalıştıktan sonra İstanbul'a geldi.

Uzun seneler Ankara Devlet Konservatuarı'nda ve İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra emekli oldu.

Engin Şenkan, Bizimkiler ve Yazlıkçılar adlı dizilerde eşi Sıdıka Şenkan ile birlikte oynadı. 2013 yılında yayına giren Yılmaz Erdoğan'ın çektiği "Kelebeğin Rüyası" adlı filmde yer almıştır. Kıvanç Tatlıtuğ, veremli bir genci canlandırmak için 20 kilo verdiği filmde Yılmaz Erdoğan da o dönem iki şairin hocalığını yapan ünlü şair Behçet Necatigil'i canlandırdı.

Engin Şenkan, 1970 yılından beri tiyatro oyuncusu Sıdıka Şenkan ile Evlidir. Derya (d.1977) ve Deniz (d.1984) adında İki kızı vardır.

Tiyatro Oyunları

2001 - İvan İvanoviç Varmıydı Yokmuydu : Nazım Hikmet - Bakırköy Belediye Tiyatroları
1994 - Tanrı : Woody Allen - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1991 - Fırtına : William Shakespeare - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1990 - Budala : Fyodor DostoyevskiSimon Gray - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1988 - Üç Kuruşluk Opera : Bertolt Brecht - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1988 - Damdaki Kemancı : Joseph Stein - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1987 - İnsan Maiere : Franz Xaver Roetz - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1986 - Söz Veriyorum : Aleksei Arbuzov - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1985 - İlk Yıllar "Roksolan" : Orhan Asena - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1984 - Düşüş (oyun) : Nahid Sırrı ÖrikKemal Bekir - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1983 - Mikado'nun Çöpleri : Melih Cevdet Anday - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1980 - Truva Savaşı Olmayacak : Jean Giraudoux - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1980 - Akümülatörlü Radyo : Tarık Buğra - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1978 - Ayyar Hamza : Ali Bey - Ankara Devlet Tiyatrosu
1978 - Söz Veriyorum : Aleksei Arbuzov - Ankara Devlet Tiyatrosu
1977 - Yelpaze (oyun) : Oscar Wilde- Ankara Devlet Tiyatrosu
1977 - İzin Günü : Otto Fischer - Ankara Devlet Tiyatrosu
1976 - Fazilet Eczanesi : Haldun Taner - Ankara Devlet Tiyatrosu
1976 - Koç Yiğit Köroğlu : Ahmet Kutsi Tecer - Ankara Devlet Tiyatrosu
1975 - Pas Pas (oyun : İon Baişeu - Ankara Devlet Tiyatrosu
1975 - Parkda Bir Sonbahar Günü : Recep Bilginer - Ankara Devlet Tiyatrosu
1974 - Suçsuzlar Çağı Suçlular Çağı : Siegfried Lenz - Ankara Devlet Tiyatrosu
1973 - Nalınlar : Necati Cumalı - Ankara Devlet Tiyatrosu
1973 - Bu Hesapta Yoktu : Nikolay Ostrovskiy - Ankara Devlet Tiyatrosu
1973 - Akın (oyun) : Faruk Nafiz Çamlıbel - Ankara Devlet Tiyatrosu
1971 - Katip Çıkmazı : Dinçer Sümer - Ankara Devlet Tiyatrosu -
1970 - Kaşıkçılar : Müsahipzade Celal - Ankara Devlet Tiyatrosu
1970 - Haydutlar : Friedrich Schiller - Ankara Devlet Tiyatrosu
1970 - Ali Baba ve Kırk Haramiler : Vadeha Atiyeh - Ankara Devlet Tiyatrosu
1969 - Midasın Altınları : Güngör Dilmen - Ankara Devlet Tiyatrosu
1967 - Amedee Yahut Nasıl Kurtulmalı : Eugène Ionesco - Ankara Devlet Tiyatrosu

Yönettiği Tiyatro Oyunları

1980 - Euridice'nin Elleri : Pedro Bloch - İstanbul Devlet Tiyatrosu

Film ve Dizileri

2013 - Kelebeğin Rüyası
2013 - Benim Hala Umudum Var
2013 - Firuze
2012 - Dila Hanım
2011 - Herşeye Rağmen (dizi)
2011 - Firar
2010 - Gönül Ferman Dinlemiyor
2009 - Nefes
2008 - Baba Ocağı
2008 - Güz Sancısı (sinema)
2006 - Son Osmanlı Yandım Ali (sinema)
2006 - Azap Yolu
2006 - 2007 - Hatırla Sevgili
2005 - Misi
2004 - Büyük Umutlar
2003 - Serseri
2002 - Abdülhamit Düşerken (Tarık Akan Seslendirmesi) (Sinema Filmi )
2002 - Kumsaldaki İzler
2002 - Kınalı Kar
2001 - Koltuk Sevdası
2000 - Bizim Çocuklar
2000 - Melek Karım
1999 - Ah Bir Zengin Olsam
1997 - Eltiler
1995 - Oğlum Adam Olacak
1993 - Yazlıkçılar
1989 - Bizimkiler
1987 - Kaçamak (sinema)
1984 - Yalnızlar
1987 - Yaprak Dökümü (Tarık Tarcan Seslendirmesi) TV Dizisi
1987 - Kızımın Kanı (Tarık Akan Seslendirmesi) Sinema Filmi
1987 - Kuruluş / Osmancık (Ahmet Mekin Seslendirmesi) TV Dizisi
1986 - Ses (Tarık Akan Seslendirmesi) Sinema Filmi
1986 - Acı Dünya (Tarık Akan Seslendirmesi) Sinema Filmi
1985 - MacGyver (Türkçe Seslendirmesi) TV Dizisi
1984 - Aliş ile Zeynep (Ahmet Özhan Seslendirmesi) TV Dizisi
1983 - Üç İstanbul (A.Uz Seslendirmesi) TV Dizisi
1983 - Ve Recep Ve Zehra Ve Ayşe (Mahmut Cevher Seslendirmesi) Sinema Filmi
1983 - Kartallar Yüksek Uçar (Selçuk Özer Seslendirmesi) TV Dizisi
1982 - Hacı Arif Bey (Ahmet Özhan Seslendirmesi) TV Dizisi
1979 - Zenginlerde Ağlar (Rogelio Guerra Seslendirmesi) Sinema Filmi
1978 - Denizin Kanı (B.Aras Seslendirmesi) TV Dizisi
1977 - Aşk Gemisi (Türkçe Seslendirme) TV Dizisi
1976 - Zenginler ve Yoksullar (Nick Nolte Seslendirmesi) TV Dizisi
1972 - Baba (Türkçe Seslendirme )Sinema Filmi
1956 - Çok Şey Bilen Adam (Türkçe Seslendirme) Sinema Filmi

Yüksel Amir (Zafer Algöz)

Yüksel, Barca ve MKC’nin bağlı olduğu organize şubenin amiri. Çok komik olmasının yanı sıra yeri geldiğinde de çok ciddi bir insan. Bütün organize şubeyi kontrol eden Yüksel, konu MKC ve Barca’ya geldiğinde tansiyon aletini yakınında tutmak ister. Buna rağmen onlardan ayrı kalamaz çünkü onları iyi tanıdığı için onlardan nasıl faydalanacağını en iyi o bilir. Yüksel, Barca ve MKC’nin zayıf noktalarının da farkında, güçlü yanlarının da.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Zafer Algöz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zafer Algöz (d. 30 Ağustos 1961, Kars), Türk oyuncu.

1975 sezonunda Bursa Devlet Tiyatrosu'nda açılan "Gençlik Kursları" ile tiyatro eğitimi alan sanatçı, 1980 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup, aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu'nda sanat yaşamına başladı.

1989 yılında İstanbul Devlet Tiyatroları'na tayin olan Algöz, birçok oyunda rol aldı, dizi ve sinema filmleri çevirdi. İstanbul Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olarak çalışmaktadır.Ayrıca League of Legends adlı MOBA oyununda Türkiye sunucusu açılışa özel Gangplank adlı şampiyonun Barbaros adlı kostümünü seslendirmiştir.

Sahip olduğu ödüller

10. Lions Tiyatro Ödülleri, 2010, En İyi Komedi Erkek Oyuncu, Vahşet Tanrısı

Rol aldığı oyunlar

Münasebetsiz : Francis Vebe - Donkişot Tiyatro - 2011
Vahşet Tanrısı : Yasmina Rezzan - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2009
Amadeus : Peter Shaffer - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2008
Çok Yaşa Komedi : Anton Çehov - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 2005
Arturo Ui'nin Önlenebilir Yükselişi : Bertolt Brecht - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1998
Ay Işığında Şamata : Haldun Taner - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1997
Babaannem Yüz Yaşında : Roberto Cossa - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1996
IV. Murat : Turan Oflazoğlu - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1995
Tanrı : Woody Allen - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1994
Karanlıkta Komedi : Peter Shaffer - İstanbul Devlet Tiyatrosu
Bina (oyun) : Behiç Ak - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1994
Hamlet  : William Shakespeare - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1993
Macbeth  : William Shakespeare - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1992
Sersem Kocanın Kurnaz Karısı : Haldun Taner - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1991
Dün Gece Yolda Giderken Çok Komik Bişey Oldu : Larry GelbertBert Shevelove - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1990
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz : Aziz Nesin - İstanbul Devlet Tiyatrosu- 1989
Ballar Balını Buldum (Yunus Emre) : Nezihe Araz - İstanbul Devlet Tiyatrosu - 1989
Kısmet (oyun) : Erhan Gökgücü - Bursa Devlet Tiyatrosu - 1986
Akıllı Tavşan : Nezihe Araz - Bursa Devlet Tiyatrosu - 1986

Filmografisi

Deli Aşk - 2017
Hayatımın Aşkı - 2016
Kaçma Birader - 2016
Ali Baba ve 7 Cüceler - 2015
Tut Sözünü - 2015
Küçük Ağa (dizi, 2014) - 2015
Pek Yakında - 2014
Beni Böyle Sev - 2014
Mihrap Yerinde - 2014
İntikam - 2013
Sultan 2012
Uzun Hikaye - 2012
İbreti Ailem - 2012
Mor Menekşeler - 2011
Dedemin İnsanları - 2011
Leyla ile Mecnun - 2011
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi - 2011
Mükemmel Çift - 2010
Yahşi Batı - 2010
Umut - 2009
A.R.O.G - 2008
Cumhur Cemaat - 2007
Kurtlar Vadisi Pusu - 2007
Hasret - 2006
Umut Adası - 2006
Sınav - 2006
Kapıları Açmak - 2005
O Şimdi Mahkum - 2005
Çınaraltı - 2003
Esir Şehrin İnsanları - 2003
Cesur Kuşku - 2001
Evdeki Hesap - 2000
Duruşma - 1999
Salkım Hanımın Taneleri - 1999
Utanmaz Adam - 1998
Komşu Komşu - 1997
Ağır Roman - 1997
Televizyon Çocuğu - 1996 (Konuk oyuncu)
Oğlum Adam Olacak - 1995
Saygılar Bizden - 1992

Ödülleri

21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu (Komedi) (Ali Baba ve 7 Cüceler)
22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu (Komedi) (Kaçma Birader)

Demiray Hazan (Eren Hacısalihoğlu)

Demiray Hazan, uluslararası bir yasa dışı kaçakçılık kartelinin Türkiye’deki hareketlerini yönetmektedir. Varlığı bilinmektedir ama kendi adamlarından ve bağlı olduğu kartelin üst düzey yöneticilerinden başka yüzünü gören kimse olmadığı gibi kayıtlarda ismi de geçmemektedir. Babası Bekir Hazan ise, MKC ve Barca sayesinde başarısızlıkla sonuçlanan bir uyuşturucu kaçakçılığı işinden sonra örgüt tarafından cezalandırılır.

Muhteşem İkili 12. bölüm izle - Muhteşem İkili final izle

Eren Hacısalihoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eren Hacısalihoğlu 5 Haziran 1979 da Trabzonun Akçaabat ilçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan beri tek hedefi oyunculuk olan karizmatik oyuncu bu hedefinden bir ara sapıp Ankara Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazanmış ve 2 yıl okumuştur ama daha sonra kendisinin olmak istediğinin bu olmadığının farkına varan oyuncu yine asıl istediği meslek olan oyunculuğa yönelmiştir. DiziOyunculari.Biz Daha sonra bunu gerçekleştirmek için Haliç Üniversitesinin Konservatuvar Bölümü sınavlarına girmiş ve başarılı olmuştur. Haliç Üniversitesine giriş kendisi için bir dönüm noktası olan genç oyuncu bundan sonraya bundan sonra şöhretin kapıları teker teker açılmıştır. TRT ekranlarının sevilen dizisi Mavi Kelebekler de ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu daha sonra İnsan Aldandı ve Benim İçin Üzüme gibi güçlü projelerde başrol oynayarak kendisini ispatladı.

Oynadığı Diziler

Muhteşem İkili
Aşk Yalanı Sever
Mavi Kelebekler 2011
İnsan Aldandı 2011
Benim İçin Üzüme (Harun Karakteri)
Kadim Dostum
Kalbim Egede Kaldı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42