banner10

Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir?

Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir?

Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir? Sorusunun yanıtı

Şermin (İpek Erdem)

Şermin Dila’nın üvey annesidir.

Kuzgun dizisinin Şermin'i İpek Erdem kimdir?

İpek Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında?

2003 - 2006 yılları arasında oynadığı “Hayat Bilgisi” dizisinde Barbie Gamze karakteri ile tanındı.

İpek Erdem, 1984 yılında Bursa’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. Konservatuvardan arkadaşı olan Yıldız Asyalı onu Gani Müjde ile tanıştırdı. Ve bu sayede 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde Barbie Gamze rolünde oynamaya başlayarak oyunculuk hayatı başladı. 

2003 - 2006 yılları arasında aryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ'ın yaptığı “Hayat Bilgisi” adlı dizide Barbie Gamze karakterini canlandırırken Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan, Paşhan Yılmazel, Yıldız Asyalı, Kaan Yılmaz, Altan Gördüm, Ceren Soylu, Ayçe Abana, Hakan Altıner, Ulvi Alacakaptan, Atilla Olgaç, Sinan Çalışkanoğlu, Gökçe Bahadır, Çağkan Çulha, Belma Canciğer, Mahir İpek ile beraber oynamıştır.
İpek Erdem 2007 yılında Bertuğ Cemil’in Yağmur adlı şarkısının klibinde oynadı.

İpek Erdem, 2006 yılında Karınca Yuvası, 2007 yılında Aşk Kapıyı Çalınca gibi dizilerde rol aldıktan sonra 2007-2009 yılları arasında Elveda Rumeli adlı dizide Nevreste rolünü canlandırdı.

İpek Erdem, 2007 - 2009 yılları arasında yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı “Elveda Rumeli” adlı dizide Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Gülçin Santırcıoğlu, Tolgahan Sayışman, Luran Ahmeti, Hande Subaşı, Berrak Tüzünataç, Filiz Ahmet, Ertan Saban, Gökhan Mete, Mahir İpek, Salih Bademci, Yücel Erten, Kerem Kupacı, Demet Akbağ, Orhan Kılıç, Eyşan Özhim, Ayçe Abana ile birlikte rol aldı.

2015 yılında Ayşıl Akşehirli’nin yazdığı, yönetmenliğini Mine Çerçi’nin üstlendiği ve GalataPerform tiyatrosunda sahnelenen “Kabuk” adlı oyunda İpek Erdem, Burak Safa Çalış ile birlikte sahne aldı.

İpek Erdem, 2015 yılında “Eve Dönüş” adlı dizide Cansel Elçin, Tardu Flordun, Zeynep Özder, Dilşad Çelebi, Gürbey İleri, Merve Oflaz ile birlikte oynamıştır.

İpek Erdem, Kasım 2015 ayından itibaren Tardu Flordun ile birlikte olmaya başladı.

Tiyatro Oyunları

- 2015 - Kabuk : Yazarı: Ayşıl Akşehirli - GalataPerform 
- Kazım ile Havva - Bursa Devlet Tiyatrosu 
- Hansel ve Gratel - Osmaniye Kültür Merkezi 

Filmleri ve Dizileri

2017 - Semur Şeytanın Kabilesi (Merve) (Sinema Filmi) 
2015 - Eve Dönüş (Canan) (TV Dizisi) 
2013 - Böyle Bitmesin (TV Dizisi) 
2013 - Lale Devri 4. Sezon (TV Dizisi) 
2010 - 2012 - Yer Gök Aşk (Münevver) (TV Dizisi) 
2009 - Beş Şehir (Mehtap)(Sinema Filmi) 
2008 - Aman Annem Görmesin (Burcu) (TV Dizisi) 
2007 - 2009 - Elveda Rumeli (Nevreste) (TV Dizisi) 
2007 - Aşk Kapıyı Çalınca (Ela Yorgancıoğlu) (TV Dizisi) 
2006 - Karınca Yuvası (Mine) (TV Dizisi) 
2003 - 2006 - Hayat Bilgisi (Barbie Gamze ) (TV Dizisi) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17