banner10

Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir?

Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir?

Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir? Sorusunun yanıtı

Kesik (Burak Uyanık)

Kuzgun’un en büyük destekçilerinden biri de yakın arkadaşı Kesik olacak. Babası Yusuf Cebeci’nin intikamını almak için yola çıkacak Kuzgun’a destek Kesik’ten gelecek. Kesik sadece lakabı tabi ki.

Kuzgun dizisinin Kesik'i Burak Uyanık kimdir?

Burak Uyanık kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ekim 1995’de Karadeniz’in turistik bölgesi Karabük’te doğan Burak Uyanık 24 yaşındadır. Burak Uyanık lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. Yakışıklılığı ve üstün oyunculuk yetenekleri ile zaten kısa sürede fark edilen Burak Uyanık reklam filmlerinin son dönemde ki değişilmez isimlerinden olmuştur.

Bir çok reklam filminde oynasa da Burak Uyanık’ı izleyiciye tanıtacak önemli bir proje gelmemişken Kuzgun dizisi yapımcısı bu fırsatı Burak Uyanık’a altın tepsi de sunmuştur.
 
Arkadaşlar İyidir dizisi ile dizilerde oyunculuk kariyerine başlayan Burak Uyanık dizi tutmayınca beklediğini bulamamıştır. Daha sonra  Vatanım Sensin dizisinde bir kaç bölüm yer alan Burak Uyanık Vatanım Sensin dizisinde ki rolünden sonra tiyatroya ve reklam oyunculuğuna ağırlık vermiştir. Burak Uyanık sadece 2018 de Eti Canca, Migros, Odeabank, Dominos Piiza ve  Türk Telekom gibi reklam filmlerinde de yer almıştır. Tiyatroyu da bırakmayan Burak Uyanık İki Efendinin Uşağı Alaturka oyununda da sahnede yerini almıştır. ArzuGamze Menajerlik’in oyuncusudur. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17