banner10

Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir?

Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir?

Kuzgun dizisinin KartalCaner Şahin kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir? Sorusunun yanıtı

Kartal (Caner Şahin)

Kartal Kuzgun’un kardeşidir. Asi ruhlu bir gençtir.

Kuzgun dizisinin Kartal'ı Caner Şahin kimdir?

Caner Şahin kimdir, nereli kaç yaşında?

Caner Şahin kimdir, 2016 yılında “Babam ve Ailesi” dizisinde Kadir karakterini canlandırdı.

Caner Şahin, 1992 yılında Eskişehir‘de doğmuştur. Anne ve babası emekli öğretmen olan Caner Şahin’in 2 erkek kardeşi vardır. Eskişehir’de Fen lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni kazandı. Bir sene hazırlık sınıfını okuduktan sonra birinci sınıfta İstanbul Teknik Üniversitesinde bir tiyatro topluluğuna girdi. İlgisi oyunculuğa kaymaya başlayınca Konservatuvar imtihanlarına girip kazandı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Caner Şahin, eğitimine devam ederken bir yandan da arkadaşları ile beraber Tiyatro Lahza‘yı kurdu. Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

2016 yılında yönetmenliğini Nihat Durak‘ın yaptığı “Babam ve Ailesi” dizisinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sinan Tuzcu birlikte rol almışlardır.

Filmleri ve Dizileri

2016 – Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17