banner10

Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı​​​​​​​ kimdir?

Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı​​​​​​​ kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı​​​​​​​ kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı​​​​​​​ kimdir?

Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı kimdirSorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı kimdir? Sorusunun yanıtı...

Füsun (Hande Dilan Hancı)

Kuzgun dizisinin Füsun'u Hande Dilan Hancı​​​​​​​ kimdir?

Hande Dilan Hancı kimdir, nereli, kaç yaşında?

1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yaylı Çalgılar ve Viyola bölümü mezunu olan Hancı, aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimi de almıştır. Oyuncu aynı zamanda Fransa'da 2007 yılında düzenlenen "ANSA Canetti Müzik Festivali'nde Yaylı Çalgılar Yarışması Solo Viyola birincisi olmuştur.

Mucize Müzikal , Two Turkish Tenors, Vişne Bahçesi adlı oyunlarda rol alan Hande Dilan Hancı, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Bu diziyle beraber ilk oyunculuk deneyimini yaşayan genç oyuncu başarılı performansı ile yapımcıların dikkatini çekmiştir. 

Son olarak Barış Arduç ve Burcu Biricik başrollerini oynadığı Kuzgun dizisinde 'Fusün' karakterini canlandırmaktadır.

Hande Dilan Hancı 1,70 boyundadır.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17