banner10

Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir?

Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir?

Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir? Sorusunun yanıtı

Rıfat’ın Gençliği (Emre Kentmenoğlu)

Rıfat Bilgin’in gençliği olarak karşımıza çıkacak.

Kuzgun dizisindeki Rıfat'ın gençliği Emre Kentmenoğlu kimdir?

987 yılında dünyaya gelen Emre Kentmenoğlu’nun sevgilisinin ismi Gülcan Sarı’dır. 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Emre Kentmenoğlu dizide Emre karakterini canlandırmaktadır.

Bugüne kada Aşk-ı Suzan, Kod Adı K.O.Z, Şafakla Dönenler, Babaların Babası, Fatmagül’ün Suçu Ne, Av Mevsimi, Herşeye Rağmen, Hatasız Kul Olmaz, Kızıl Elma, Payitaht Abdülhamid gibi projelerde rol almıştır.

Eğridir Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunudur. Emre Kentmenoğlu’nun doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17