banner10

Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir?

Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin yayın tarihinin belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir?

Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir? Sorusu Kuzgun'un hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin belli olması sonrası diziseverler tarafından merak edilen konular arasına girdi. Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. İşte Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir? Sorusunun yanıtı

Kuzgun’un Çocukluğu (Metehan Parıltı)

Metehan Parıltı, Barış Arduç’un canlandırdığı Kuzgun karakteri'nin çocukluğuna hayat vermektedir.

Kuzgun dizisindeki Kuzgun'un çocukluğu Metehan Parıltı kimdir?

Metehan Parıltı 2010 İstanbul doğumlu olan oyuncu şu anda 9 yaşındadır. İlkokul 3. sınıf öğrencisi olan Metehan Parıltı daha önce herhangi bir oyunculuk deneyimi olmamasına ragmen ailesinin Leyla Şirin ajansa yazdırması ile hayatı değişen Metehan Parıltı Kuzgun dizisi deneme çekimlerinde rolü kapmıştır. Metehan Parıltı bu üstün yeteneği ve tatlılığı ile daha bir çok dizi de karşımıza çıkacağının garantisini veriyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17