banner38

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Kuzgun 7. bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle bilgileri Kuzgun ve Dila'nın karşı karşıya geldiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Kuzgun 7. bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Tv Dünyası 27.03.2019, 11:52
Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Kuzgun 7. bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle bilgileri Kuzgun ile Dila arasında, Rıfat’ı hapse attırmak ile kurtarmak üzerine kurulu akıl oyunları ve hukuk savaşının başladığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Kuzgun 7. bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Bora, Rıfat’ı tutuklatanın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Bora bulduğu isim sayesinde Dila’yla arasındaki mesafeyi ustaca eritmeye çalışır. İşte Kuzgun 7. bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle bilgileri...

Kuzgun 7. Bölüm Fragman

Kuzgun ve Dila karşı karşıya geliyor!

Dila, Rıfat’ın gözaltına alınmasıyla büyük bir acı yaşar ve şoke olur. Kuzgun ise, içten içe kazandığı zaferin mutluluğunu yaşamaktadır. Ancak Kuzgun için asıl mücadele şimdi başlayacaktır. Zira, önemli olan Rıfat’ı gözaltına aldırmak değil, yargılanmasını sağlayabilmektir ve Kuzgun, bu gerçeğin farkındadır. Çok geçmeden Kuzgun ile Dila arasında, Rıfat’ı hapse attırmak ile kurtarmak üzerine kurulu akıl oyunları ve hukuk savaşı başlar. Mahkeme günü gelir çatar. Meryem’in elleri kelepçeli gördüğü Rıfat’a söyleyecekleri, Kuzgun’un da Kartal ve Kumru’ya çok özel ve anlamlı bir jesti vardır. Tüm bunlar olurken Bora, Rıfat’ı tutuklatanın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Bora bulduğu isim sayesinde Dila’yla arasındaki mesafeyi ustaca eritmeye çalışır. Kuzgun’dan her ne kadar şüphelense de, yanılmış olmayı gönülden arzu eden Dila, yaşadıklarını ve gördüklerini birleştirdiğinde her şeyi Kuzgun’un yaptığını anlar. Dila ile Kuzgun arasında geçmişin ve bugünün dobra dobra bir yüzleşmesi yaşanır. Kuzgun hiçbir lafını esirgemez ve her şeyi kendisinin yaptığını da Dila’nın yüzüne itiraf eder. Dila, Ali’nin de hışmına uğrar. Kuzgun’dan ve Ali’den duyduklarıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Dila, önemli bir karar alır. Öte yandan Kuzgun, girdiği bu yeni dünyada en tepeye yükselme hırsıyla dopdoludur. Ancak bu hiç de kolay değildir ve Kuzgun’u, yeni ve dişe diş bir dönem daha beklemektedir. Kuzgun’un Bilgin Ailesi’ne açtığı savaş giderek büyür. Dila ve Kuzgun iki düşman olarak artık karşı karşıyadır.

Kuzgun 7. Bölüm 2. Fragman

Kuzgun 7. Bölüm 3. Fragman

Kuzgun 7. bölüm izle (Tıklayınız...)

Kuzgun dizisinin konusu

Kuzgun hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alacak.

Kuzgun dizisinin oyuncuları

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Barış Arduç’un ‘Kuzgun’, Burcu Biricik’in de ‘Dila’ karakterlerini canlandırdığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Kuzgun (Barış Arduç)

Kuzgun Yusuf Cebeci isimli bir polisin şehit çocuğudur. Çocuk yaşlarda ailesinden koparıldıktan sonra Akça ismiyle başka bir kimlikle yaşamıştır. Pusuya düşürülerek şehit olan polis babasının intikamını almak isteyen Kuzgun 20 yıl beklemiş ve intikamını her geçen gün büyütmüştür. Kuzgun yıllar sonra babasının intikamını almak için düşmanının kızıyla aşk yaşayacak. İstanbul’a gelen Kuzgun hainlere cezasını vermeden durmayacaktır. Bu büyük mücadelesinde Kuzgun’un en büyük engeli ise çocukluk aşkı Avukat Dila olacaktır.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Barış Arduç kimdir, nereli kaç yaşında?

İsviçre'nin Scherzingen şehrinde 9 Ekim 1987 tarihinde doğup büyümüş daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapmışlardır. İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük'te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu'da okuyan Arduç; ise son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi'ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul'a geri dönmüştür. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşmıştır.

Türkiye Sualtı Sporları federasyonuna bağlı olan Şile'deki sahilde 8 yıl cankurtaranlık yapmıştır; sonrasında İlk kez dizilerde oynamadan önce bir klipte oynamıştır daha sonra dizilerde oyunculuğa başladı. Paramparça isimli klipte başarılı bir çizgi çizdi. Ayla Algan ile tanışan Barış Arduç Ekol Drama da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa adım atmıştır. Sadri Alışık tiyatrosunda transfer eğitimi almasından sonra; sonra 2011 yılında Dinle Sevgili ve Küçük Hanımefendi gibi dizilerde rol almıştır.

Benim İçin Üzülme dizisi ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de rol alarak oyunculuk yönünü geliştirmiştir. 2014 Kasımda vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan Barış Arduç şu sıralar Star TV'de yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile başrol oyuncusu olarak devam etmektedir. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının da reklam yüzü olarak; reklam hayatına adım atmıştır. Barış Arduç 1.82 cm , boyunda 82 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu oldukça çekici özelliklerini terazinin özelliklerinden almış.

Oyunculuğunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine duyduğu hassasiyetle de tanınan Barış Arduç, bu sebeple birçok sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir.

Filmleri ve dizileri

Sadece Sen - Emin
Deliha - Cemal
Küçük Hanımefendi - Cenk
Dinle Sebgili - Hakan
Pis Yedili - Sinan
Benim İçin Üzülme - Ahmet Avcıoğlu
Bugünün Saraylısı - Selim Bayraktar
Racon; Ailem İçin - Tekin Atan
Kiralık Aşk - Ömer İplikçi
Derimod (Reklam)
Garanti Bankası (Reklam)

Dila (Burcu Biricik)

Dila Kuzgun’un çocukluk arkadaşı ve çocukluk aşkıdır. Şimdilerde iyi bir avukat olan Dila hala Kuzgun’a deliler gibi aşıktır; ama kavuşması bir ömür sürecektir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Burcu Biricik kimdir, nereli kaç yaşında?

4 Mayıs 1989 yılında Antalya, Elmalı’da doğmuştur. Annesi babasından boşanmıştır. Bir abisi vardır. Annesi çalıştığı için anneannesinin yanında büyüdü. Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldı. İzmir’e üniversite okumaya geldi.

Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde okurken bir yandan Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda ve kısa filmlerde rol aldı.

2006 yılında Antalya'da düzenlenen güzellik yarışmasında "Akdeniz Kraliçesi" seçildi. 2011 yılında "Artiz Mektebi" adlı Osmantan Erkır'ın sunuculuğunu üstlendiği yarışmaya katıldı. Yarışmada Nurgül Yeşilçay, Sinan Çetin ve Müjde Ar'dan oluşan jüri karşısında yarıştıktan sonra Burcu Biricik birinci oldu. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl (2011) ve Ustura Kemal (2012) dizilerinde küçük roller aldı.
Burcu Biricik, 2012 yılında "Düşman Kardeşler" adlı dizide Tarık Papuççuoğlu, Murat Eken, Kaan Urgancıoğlu, Oya Aydoğan, Hande Subaşı, ile rol aldı.

2013 yılında "Beni Böyle Sev" adlı dizide Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Eda Ece, Ozan Osmanpaşaoğlu, Mert Turak, Yusuf Akgün, Selen Uçer ile beraber oynadı.
2014 yılında başrollerinde Uğur Polat, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu'nun oynadığı "Ulan İstanbul" adlı dizide oynadı.

2014 yılında başrollerini Kerem Bursin, Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı ve Yasemin Allen'in paylaştığı "Şeref Meselesi" adlı dizide Kübra Güngör karakterini canlandırdı.

Filmleri ve Dizileri

2014 – Şeref Meselesi (Kübra Güngör) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (TV Dizisi)
2014 – Bana Masal Anlatma (Sinema Filmi)
2013 – Kedi Özledi (Sinema Filmi)
2013 – Beni Böyle Sev (Seda) (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (Derya) (TV Dizisi)

Reklamları

2013 – n11.com
2013 – Molped
2013 – Tudors Gömlek
2012 – Biskrem
2011 – Zen Profilo

Kartal (Caner Şahin)

Kartal Kuzgun’un kardeşidir. Asi ruhlu bir gençtir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Caner Şahin kimdir, nereli kaç yaşında?

Caner Şahin kimdir, 2016 yılında “Babam ve Ailesi” dizisinde Kadir karakterini canlandırdı.

Caner Şahin, 1992 yılında Eskişehir‘de doğmuştur. Anne ve babası emekli öğretmen olan Caner Şahin’in 2 erkek kardeşi vardır. Eskişehir’de Fen lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni kazandı. Bir sene hazırlık sınıfını okuduktan sonra birinci sınıfta İstanbul Teknik Üniversitesinde bir tiyatro topluluğuna girdi. İlgisi oyunculuğa kaymaya başlayınca Konservatuvar imtihanlarına girip kazandı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Caner Şahin, eğitimine devam ederken bir yandan da arkadaşları ile beraber Tiyatro Lahza‘yı kurdu. Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

2016 yılında yönetmenliğini Nihat Durak‘ın yaptığı “Babam ve Ailesi” dizisinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sinan Tuzcu birlikte rol almışlardır.

Filmleri ve Dizileri

2016 – Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)

Kumru (Ahsen Eroğlu)

Kuzgun ve Kartal’ın kız kardeşi. Akıllı ve güzel bir kızdır Kumru

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Ahsen Eroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ahsen Eroğlu, 26 Mayıs 1993 tarihinde Tekirdağ Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Spora son derece meraklı olan ve bu anlamda küçük yaşlarından itibaren spor eğitimleri alan Eroğlu, zaman içerisinde ailesinin de yönlendirmesi ile birlikte okul yıllarında tiyatro anlamında aktif bir şekilde kendisini geliştirme yoluna gitmiştir.

Başarılar ile devam eğitim hayatında lise yıllarının noktalanması ile birlikte Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'nu kazanmıştır ve buradan başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra kendisini çok daha fazla oyunculuk üzerine yönlendirme yoluna gitmiştir. Genç isim, güzelliği ile de kısa bir zaman dilimi içerisinde ön plana çıkmıştır.

REKLAMLAR İLE BAŞLAYAN KARİYER

Ahsen Eroğlu, üniversiteyi tamamladıktan sonra zaman içerisinde oyunculuk eğitimleri almış ve kendi çabaları ile birlikte sektörde kendisini gösterme yoluna girmiştir. Kısa zaman içerisinde fark yaratan Ahsen Eroğlu, profesyonel anlamda ki kariyerine ilk olarak Yedigün ve Tadım markalarına ait reklam filmlerinde oynayarak başlamıştır ve halkın aklında kalan bir isim olma başarısını göstermiştir.

İLK DİZİ PROJESİ BİR MODERN HABİL KABİL HİKAYESİ

Kariyerine reklamlar ile başlayan Ahsen Eroğlu, zaman içerisinde dizi yapımcıları tarafından da keşfedilmiştir. İlk olarak profesyonel televizyon kariyerine Bir Modern Habil Kabil Hikayesi dizisi kadrosunda ve orta metrajlı bir proje ile start vermiştir.2015

Bu projede kendisi ile birlikte Gürkan Günal, Merve Çeltek ve Sercan Dede gibi isimler yer almıştır ancak çok uzun süren bir dizi projesi olmamıştır.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM KAPILARI AÇILDI

İlk dizi projesinin ardından güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile çok ciddi anlamda fark yaratan Eroğlu, sonrasında ise 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosuna dahil olarak bir anda çok büyük bir sıçrama yapmıştır. Dizide Meleki Hatun karakterine hayat vermiştir ve çok sevilmiştir.

Dizi projesinde başrollerde Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Aslı Tandoğan, Nurgül Yeşilçay gibi isimler yer almaktadır.

2016 YILINDA ANNE PROJESİNDE YÜKSELDİ

2016 yılında başlayan ve kısa zaman içerisinde izlenme rekorları kıran Anne dizisi kadrosuna davet edilen Ahsen Eroğlu, bu dizide Duru karakterine hayat vererek izleyici karşısına çıkmış ve çok ciddi anlamda fark yaratmıştır.

Dram projesi olarak dikkat çeken bu dizide kendisi ile birlikte Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslaterive Alize Gördüm gibi isimler yer almıştır.

Terzi Derviş (Settar Tanrıöğen)

Terzi Derviş dizinin kilit karakteridir. Kuzgun’un babasının yakın dostudur.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Settar Tanrıöğen kimdir, nereli, kaç yaşında?

Bir Demet Tiyatronun Saldıray abisi, İkinci baharın Vakkası, Eşkıya filminin kız Nacisi, Alaca Karanlık dizisinin Karate Feyzosudur. 

Settar Tanrıöğen, 15 Temmuz 1962 tarihinde Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde doğmuştur. 22 yaşına kadar Denizli’de yaşadı. 22 yaşından sonra tahsiline devam etmek isteyip sınavını kazandığı Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümünden mezun oldu.
Tiyatroya Denizli’de iken halk eğitim merkezinde başladı. Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümünde okurken de sanat evinde Tiyatroya devam etti.

1995 yılında Settar Tanrıöğen “Bir Demet Tiyatro” adlı dizide Saldıray Abi karakterini canlandırırken Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Zerrin Sümer, Serhat Özcan, Erdal Tosun, Deniz Özerman, Altan Erkekli, Volkan Saraçoğlu, Şebnem Sönmez, Sinan Bengier, Olgun Şimşek ile birlikte rol aldı.

1996 yılında yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Turgul’un yaptığı başrollerini Şener Şen ve Uğur Yücel'in paylaştığı “Eşkıya” adlı sinema filminde Settar Tanrıöğen Kız Naci rolünü canlandırırken diğer rollerde Kamran Usluer, Sermin Hürmeriç, Yeşim Salkım, Özkan Uğur, Necdet Mahfî Ayral, Kayhan Yıldızoğlu, Güven Hokna, Ümit Çırak gibi oyuncular oynadı.

1998 - 2001 yılları arasında yayınlan, senaryosunu Sulhi Dölek’in yazdığı, yönetmenliğini Uğur Yücel, Orhan Oğuz ve Türkan Derya’nın yaptığı, Türkan Şoray ve Şener Şen’in başrolde olduğu “İkinci Bahar” adlı dizide Güven Hokna, Nedim Saban, Özkan Uğur, Nurgül Yeşilçay, Ozan Güven, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Yasemin Çonka, Devin Özgür Çınar, Tan Sağtürk, Meral Okay, Cezmi Baskın ile birlikte oynarken ilk 8 bölüm Vakkas Resuloğlu karakterini canlandırdı.

1999 yılında metinlerini Vedat Özdemiroğlu’nun yazdığı tek kişilik gösteri yaptı.

2005 yılında Serdar Erener ile Sinan Çetin’in çektiği Digitürk reklâmlarının zengin ama görgüsüz bir o kadar da komik TV patronu oldu.

2010 yılında yönetmenliğini ve senaristliğini Derviş Zaim’in yaptığı “Gölgeler ve Suretler” adlı sinema Filminde Buğra Gülsoy ile birlikte oynadı ve Settar Tanrıöğen 22. Ankara Uluslararası Film Festivalinde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.

2014 yılı Ekim ayında Kanal D ekranlarında başlayan senaryosunu Sinan Tuzcu’nun yazdığı "Urfalıyım Ezelden" dizisinde başrol oyunculuğunu Bülent İnal, Öykü Gürman, Settar Tanrıöğen ve Dolunay Soysert, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar paylaşmaktadır

Settar Tanrıöğen, 2014 Aralık ayında “Yağmur-Kıyamet Çiçeği” adlı sinema filminde Altan Erkekli, Engin Hepileri, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Kolçak Köstendil, Sevtap Özaltun ile beraber rol aldı.

Tayfun Güneyer'in senaryosunu yazdığı, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın yaptığı, Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı “Baba Candır” adlı dizide Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Tolga Pancaroğlu, Ertunç Tuncer, Selda Özbek, Mehmet Ulay, Dila Akbaş Bayrak ile beraber oynamıştır.

Ödülleri

2014 - 21. Altın Koza Film Festivali Jüri Özel Ödülü (Yağmur-Kıyamet Çiçeği) 
2011 - 22. Ankara Uluslararası Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü (Gölgeler ve Suretler & Çoğunluk) 
2011 - 43. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Performansı (Çoğunluk) 
2010 - 42. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Performansı (Vavien) 

Tiyatro Oyunları

Bir Kış Öyküsü 
Yedi Kocalı Hürmüz 
Üç Kurşunluk Opera 

Filmleri ve Dizileri

2015 - Saklı (Ali Bey)(Sinema Filmi) 
2015 - Hayalet Dayı (Hayalet Dayı)(Sinema Filmi) 
2015 - 2016 - Baba Candır (Salih) (TV Dizisi) 
2014 - Yağmur-Kıyamet Çiçeği (Erkan) (Sinema Filmi) 
2014 - Urfalıyam Ezelden (Mehmet Bozoğlu) (TV Dizisi) 
2014 - Toz Ruhu (Fahrettin) (Sinema Filmi) 
2013 - İki Kafadar Chinese Connection (Sinema Filmi) 
2013 - Nergis Hanım (Sinema Filmi) 
2012 - Sultan (Aziz) (TV Dizisi) 
2011 - Yangın Var (Sinema Filmi) 
2011 - Do Not Forget Me Istanbul (Sinema Filmi) 
2011 - Babam Sağolsun (Ali Usta) (TV Dizisi) 
2010 - Çınar Ağacı (İhsan) (Sinema Filmi) 
2010 - Çoğunluk (Kemal) (Sinema Filmi) 
2010 - Gölgeler ve Suretler (Cevdet) (Sinema Filmi) 
2010 - Ayrılık (Kader) (Sinema Filmi) 
2009 - Vavien (Cemal) (Sinema Filmi) 
2008 - Nokta (Mümin) (Sinema Filmi) 
2008 - Kolay Gelsin (Settar) (TV Dizisi) 
2008 - Gece Gündüz (Kemal Atakan) (TV Dizisi) 
2007 - Kutsal Damacana (Üfürükçü hoca) (Sinema Filmi) 
2007 - Ayda (Macit) (TV Dizisi) 
2006 - Polis (Hayri) (Sinema Filmi) 
2006 - Karınca Yuvası (Şeref) (TV Dizisi) 
2006 - Kader (Bekir'in Babası) (Sinema Filmi) 
2006 - Hayatımın Kadınısın (Sadi) (Sinema Filmi) 
2005 - Ödünç Hayat (Nusret) (TV Dizisi) 
2005 - Takva (Ali Bey) (Sinema Filmi) 
2005 - Akad Sineması (Sunucu) (Sinema Filmi) 
2005 - 2 Süper Film Birden (Hakan) (Sinema Filmi) 
2003 - Yazı Tura (Zeyyat) (Sinema Filmi) 
2003 - Hadi Uç Bakalım (Balamir) (TV Dizisi) 
2003 - Alacakaranlık (Feyzo) (TV Dizisi) 
2002 - İki Oda Bir Sinan (Ali Cengiz) (TV Dizisi) 
2002 - Hızma (Cabbar Ağa) (TV Dizisi) 
2000 - Şarkıcı (Gazinocu Sabri) (Sinema Filmi) 
2000 - Güneş Yanıkları (Şefik) (TV Dizisi) 
1998 - İkinci Bahar (Vakkas Resuloğlu ) (TV Dizisi) 
1998 - Yara (Sinema Filmi) 
1996 - Eşkıya (Kız Naci) (Sinema Filmi) 
1995 - Çiçek Taksi (Cabbar) (TV Dizisi) 
1995 - 2002 - Bir Demet Tiyatro (Saldıray) (TV Dizisi) 
1994 - Aziz Ahmet (Travesti Kuaför) (TV Dizisi) 
1993 - İnce Hasan (Ağa) (TV Filmi) 
1993 - Hoş Memo (Gazinocu) (TV Filmi) 

Rıfat Bilgin (Levent Ülgen)

Rıfat emekli bir polistir. Kızı Dila’yı zorluklarla okutmuş ve avukat yapmıştır.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Levent Ülgen kimdir, nereli, kaç yaşında?

Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen'dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya'da doğdu.Anne taraba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır. Babası Yaşar Bey İş Bankası'nda müdürlük yapmış. Bir kız kardeşi vardır.

Ankara İnönü Lisesi'ni, ODTÜ Fizik Bölümü'nü bitirdi. ve Ankara Halk Tiyatrosu'nda görev aldı, daha sonra Ankara Sanat Tiyatrosu'na katıldı. Bu tiyatroda çeşitli oyunlarda sahne alırken, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğı. Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Atçalı Kel Mehmet oyununda figüranlıkla başlayan tiyatro yaşantısına hem çocuklar hem de büyükler için sergilenen çeşitli oyunlarda çok farklı rollerle devam etti. Mezuniyetinin ardından Devlet Tiyatroları bünyesinde oyuncu ve yönetmen olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde yüksek lisansını tamamladı.

2002'de yayınlanmaya başlayan "En Son Babalar Duyar" isimli televizyon dizisindeki "üçkağıtçı hayırsız damat Kadir" rolüyle tanındı. Bu karakter ve özellikle ağzından düşürmediği "Hallederiz" repliği o kadar çok tuttu ki, hem karakterin hem de Ülgen'in adı bir süre sonra "Hallederiz Kadir"e çıktı.

Ayrıca TRT'de yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem programını sundu.

Sivil Toplum Kuruluşları'nın çalışmalarında aktif olarak görev alan Ülgen, Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nin geleneksel Nazım Günleri'nde de, Yılmaz Onay tarafından, okuma tiyatrosu olarak sahnelenen Nazım Hikmet oyunlarında, 2007 yılından bu yana her yıl gönüllü olarak rol almaktadır.

Kanal D'de yayınlanan "Akasya Durağı" adlı dizide de oynadı.

Evlilikleri : Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Tülay Bursa ile bir süre evli kaldı.

Levent Ülgen, 4 Haziran 2014 tarihinde 4 yıldır birlikte olduğu danışmanı Ziynet Şafak ile İzmir Fuar Evlendirme Dairesi'nde evlendi.

2014 yılı Kasım ayında Show TV'de yayınlanmaya başlayan, Türker İnanoğlu yapımcılığında Erler Filmin yaptığı "Roman Havası" adlı dizide başrolü Oya Başar, Levent Ülgen, Cezmi Baskın, Petek Dinçöz, Erkan Şahin ve Günay Karacaoğlu paylaşmaktadır. Dizide ayrıca İlhan Daner, Lalizer Kemaloğlu, Boğaç Aksoy, Gökhan Şahin, Gülay Baltacı, Mehtap Ar, Hakan Dülger, Çiğdem Aygün, Galip Erdal, Goncagül Narlı ve Mesut İzgi gibi usta isimler yer alıyor.

Tiyatro oyunları

2013 - Kafkas Tebeşir Dairesi : Bertolt Brecht - Sadri Alışık Tiyatrosu
2013 - Yatak Odası Diyalogları : Birol Güven - Sadri Alışık Tiyatrosu
2010 - İnsanlık Ölmedi Ya : (Nazım Hikmet) - 2010 Nazım Günleri - Okuma Tiyatrosu "Nazım Hikmet 108 Yaşında"
2009 - Yusuf ile Menofis (Nazım Hikmet) - 2009 Nazım Günleri - Okuma Tiyatrosu "Nazım Hikmet 107 Yaşında"
2008 - İvan İvanoviç Var mıydı? Yok muydu? : (Nazım Hikmet) 2008 Nazım Günleri - Okuma Tiyatrosu "Nazım Hikmet 106 Yaşında"
2007 - Yalancı Tanık : (Nazım Hikmet) - 2007 Nazım Günleri - Okuma Tiyatrosu "Nazım Hikmet 105 Yaşında"
2008 - Dalga : (Reinhold Tritt) - Donkişot Prodükdiy Tiyatrosu
2005 - Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım : (Haldun Taner) - Ankara Devlet Tiyatrosu
2004 - Altona Mahpusları : (Jean-Paul Sartre) - Ankara Devlet Tiyatrosu
2003 - Aykırı İkili : Neil Simon - Ankara Devlet Tiyatrosu
2002 - Ayrılık : (Behiç Ak) - Ankara Sanat Tiyatrosu
2001 - Suç ve Ceza :(Fyodor Dostoyevski) - Ankara Devlet Tiyatrosu
2000 - III. Richard : (William Shakespeare) - Ankara Devlet Tiyatrosu
1999 - III. Selim : Celal Esad ArsevenSalah Cimcoz - Ankara Devlet Tiyatrosu
1997 - Kanlı Düğün : Federico Garcia Lorca - Ankara Devlet Tiyatrosu
1996 - IV. Murat : Turan Oflazoğlu - Ankara Devlet Tiyatrosu
1994 - Asiye Nasıl Kurtulur : Vasıf Öngören - Ankara Devlet Tiyatrosu
1993 - Yılın Kadını : Peter Stone - Ankara Devlet Tiyatrosu
1991 - Salpa : (Yılmaz Güney) - Ankara Sanat Tiyatrosu
1991 - Kuş (oyun) : Ülker Köksal - Trabzon Devlet Tiyatrosu
1989 - Kamuoyu : Aurel Baranga - Trabzon Devlet Tiyatrosu
1987 - Yolcu : (Nazım Hikmet) - Ankara Sanat Tiyatrosu
1985 - Bir Halk Düşmanı : (Henrik İbsen - Ankara Sanat Tiyatrosu
1984 - Bir Ceza Avukatının Anıları : (Faruk Eren) - Ankara Sanat Tiyatrosu
1984 - Bir Şehnaz Oyun : Turgut Özakman - Ankara Sanat Tiyatrosu
1983 - Taziye : Murathan Mungan - Ankara Sanat Tiyatrosu
1983 - Bahar Noktası: (William Shakespeare)
1982 - Giardano Bruno
1982 - Atçalı Kel Mehmet

Film ve Dizileri

2015 - Terkedilmiş (Zengin) (Sinema Filmi)
2015 - Niyazi Gül Dörtnala (Rıza) (Sinema Filmi)
2015 - Kiralık Aşk (Necmi) (TV Dizisi)
2015 - Kasap Havası (Sinema Filmi)
2014 - Yengen Ve Şengen (Sinema Filmi)
2014 - Roman Havası (TV Dizisi)
2014 - Mihrap Yerinde (Ahmet) (TV Dizisi)
2014 - Bizum Hoca (Sinema Filmi)
2013 - İnadına Yaşamak (Kıbrıslı) (TV Dizisi)
2013 - Salih Kuşu (Bahtiyar, Salih Bey ) (TV Dizisi)2013
2013 - Bizim Okul (Ziya) (TV Dizisi)
2011 - Devrimden Sonra (Sosyalist Polis) (Sinema Filmi)
2010 - Nene Hatun (Yavuz Hoca) (Sinema Filmi)
2010 - Kukuriku - Kadın Krallığı (Kaldıray) (Sinema Filmi)
2009 - Türkler Çıldırmış Olmalı - Afr... (Konuk Oyuncu) (Sinema Filmi)
2009 - Hayatın Tuzu (Şehsuvar) (Sinema Filmi)
2008 - Görgüsüzler (Vakkas) (TV Dizisi)
2008 - 2011 - Akasya Durağı (Sinan Kaya) (TV Dizisi)
2008 - Arka Sokaklar 3. Sezon (TV Dizisi)
2007 - Mahşer (TV Dizisi)
2007 - Hayat Apartmanı (Sadık) (TV Dizisi)
2007 - Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayac... (Tuncer) (Sinema Filmi)
2003 - Yuvadan Bir Kuş Uçtu (İbrahim) (TV Dizisi)
2003 - Gelin (Veyis) (TV Dizisi)
2002 - Çocuklar Duymasın (Behçet) (TV Dizisi)
2002 - Keje (Otobüs Şoförü) (TV Dizisi)
2002 - Havada Bulut (Kabzımal Bayram) (TV Dizisi)
2002 - En Son Babalar Duyar (Hallederiz Kadir) (TV Dizisi)
2000 - Tutku Çemberi (TV Dizisi)
2000 - Bizim Evin Halleri (Nusret) (TV Dizisi)
1999 - 2001 - Yılan Hikayesi (Mürekkep Kadir ) (TV Dizisi)
1999 - Köstebek (2) (Cüneyt Verel) (TV Dizisi)
1996 - Kurtuluş (Albay Kenan Bey) (TV Dizisi)
1996 - 80. Adım (Korkut Laçin) (Sinema Filmi)
1993 - Mavi Sürgün (Cevat'ı Bodruma götüren Jandarma Eri 1-) (Sinema Filmi)
1993 - Gelincik Tarlası (Sinema Filmi)
1992 - Kurşun Adres Sormaz (Sinema Filmi)

Rıfat’ın Gençliği (Emre Kentmenoğlu)

Rıfat Bilgin’in gençliği olarak karşımıza çıkacak.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

987 yılında dünyaya gelen Emre Kentmenoğlu’nun sevgilisinin ismi Gülcan Sarı’dır. 2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Dolunay dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Emre Kentmenoğlu dizide Emre karakterini canlandırmaktadır.

Bugüne kada Aşk-ı Suzan, Kod Adı K.O.Z, Şafakla Dönenler, Babaların Babası, Fatmagül’ün Suçu Ne, Av Mevsimi, Herşeye Rağmen, Hatasız Kul Olmaz, Kızıl Elma, Payitaht Abdülhamid gibi projelerde rol almıştır.

Eğridir Turizm Meslek Yüksek Okulu mezunudur. Emre Kentmenoğlu’nun doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Sultan (Bahar Kerimoğlu)

Sultan’ın Dila’nın annesi Rıfat’ın ise eşidir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Bahar Kerimoğlu, 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Anne ve babası psikiyatrist, ablası psikologdur. Bahar Kerimoğlu, babasını çok küçük yaşta kaybetti. Bilkent Üniversitesi Tiyatro- Oyunculuk Bölümünü 1999 yılında birincilikle bitirmiş, New York, Actors Studio Drama Okulu'nda mastır yapmıştır. 

 Metot oyunculuğu, psikodrama tenikleri, Suzuki ve Viewpoints oyunculuk teknikleri üzerine yurt dışında çeşitli eğitimlere katıldı. 2003 yılında New York’ta bulunan New Stage Theatre Company’nin iki yapımında rol aldı.
2004 yılında İstanbul’a döndü ve oyunculuk ve oyuncu koçluğu yapmaya başladı. 2011 yılında Ankara Devlet tiyatroları tarafından sahnelenen yönetmen Coen Kardeşler’den Ethan Coen tarafından yazılmış olan “Bekleyiş” adlı tiyatro oyununun yönetmenliğini yapmıştır.

Bahar Kerimoğlu, 29 Ağustos 2005'te, oyuncu Fikret Kuşkan ile evlendi. 4 yıl sonra 2009 yılında boşandılar. Gün Kuzgun (d.2008) adında bir oğlu vardır.

Bahar Kerimoğlu, 2008 yılında yapımcı, senaristi ve yönetmeni Tolga Örnek olan"Devrim Arabaları" sinema filminde; Haluk Bilginer, Taner Birsel, Ali Düşenkalkar, Halit Ergenç, Altan Gördüm, Onur Ünsal, Selçuk Yöntem, Serhat Tutumluer, Vahide Gördüm, Uğur Polat, Sait Genay, Murat Serezli ile beraber rol aldı.

Bahar Kerimoğlu, 2011 yılından beri Berkun Oya ve Ali Atay tarafından Bilgi Üniversitesi Santral istanbul'da kurulan Krek Tiyatronun atölye çalışmalarında Berkun Oya, Celal Kadri Kınoğlu, Levent Kazak, Levent Erden gibi isimlerle birlikte tiyatro eğitimi vermektedir.

2012 yılında, Kemal Tahir'in eserinden uyarlanan “Kurt Kanunu” adlı dizide başrollerde Ümit Acar, Ali Başar, Pelin Akil, İlker Kızmaz ve Ahmet Somers ile beraber oynadı.

2015 yılında Türk yönetmen Deniz Gamze Ergüven’in yönetmenliğini yaptığı ve Fransa tarafından Oscar ve Golden Globe’da Yabancı Dilde En İyi Film Ödüllerine aday gösterilen “Mustang” adlı filmde oynadı.

Ödülleri 

2011 - TEB Anadolu Genç Yetenek Ödülünü kazandı. (Bekleyiş oyunu ile) 

Filmleri ve Dizileri

2015 - Mustang (Dilek) (Sinema Filmi) 
2012 - Kurt Kanunu (Perihan) (TV Dizisi) 
2010 - Keskin Bıçak (TV Dizisi) 
2009 - Yapma Diyorum (Kırlangıç) (TV Dizisi) 
2008 - Devrim Arabaları (Mine) (Sinema Filmi) 
2007 - Sessiz Fırtına (Rana Keskin) (TV Dizisi) 
2006 - Cemile (Demet) (TV Dizisi) 
2005 - Yolculuk (Sevda) (Kısa Film) 
2005 - Asla Unutma (İpek - Gülfem) (TV Dizisi) 
2005 - Asla Unutma (İpek) (TV Dizisi) 
2004 - İyi Saatte Olsunlar (Hayal) (TV Dizisi) 
2004 - Kırlangıç (TV Filmi) 
2004 - Apartman (Canan) (Kısa Film) 

Meryem (Hatice Aslan)

Meryem Kuzgun’un annesidir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Hatice Aslan kimdir, nereli- kaç yaşında?

Hatice Aslan, 20 Şubat 1962 tarihinde Sivas’da doğmuştur. Çocukluğu Sivas Merkez’deki Kadı Burhanettin Mahallesi’nde geçmiştir. 9 kardeşden altıncısıdır. Sivas Lisesi’nde okudu. Babası Halife Aslan Devlet Demiryollarında görevliydi. Babası aslen Malatya’nın Kuluncak kazasına bağlı Darılı (Çörmü) köyündendir. Annesi Rahime Aslan ise Sivas Kangal sınırları içerisindeki Hamal Köyü’nden. Ağabeyi Hüseyin Aslan’ın (kurmay binbaşılıktan emekli) görevi nedeniyle Elazığ ve Muş Malazgirt’de de kaldı. 

Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatç�ıdır. 1979–1983 yılları arasında Cebeci’deki Ankara Devlet Konservatuarı’nda okudu. 1983 yılında Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun oldu. Aynı yıl Devlet Tiyatrosu'na girdi. 1986 yılında İzmir Devlet Tiyatrosu'na tayin edildi. 1986–1992 yılları arasında İzmir Devlet tiyatrosu kadrosunda oldu. Çocuk oyunları ve müzikallerde görev aldı sonra tekrar Ankara'ya döndü. Bu dönemde Ankara'da çekilen ve çoğunlukla kendisi gibi Devlet Tiyatroları oyuncularının rol aldığı Ferhunde Hanımlar dizisinde, ailenin ortanca kızı Nejla'yı tam 7 yıl canlandırdı.
Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu'na geçen Aslan, Hürrem Sultan ve Kınalı Kar dizilerinin ardından beş sezon En Son Babalar Duyar dizisinde oynadı.

Ankara, İzmir ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda çok sayoyunda rol aldı. 2000 yılında Ankara’dan İstanbul’a taşındı. 2000 yılından beri de İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda yer almaktadır. Ardından tam 5 yıl süreyle “Azizname 95” adlı oyunda oynadı.

İlk sinema filmi olan Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği “Üç Maymun” ile yurt içi ve yurt dışında çeşitli festivallerde ödüller aldı.

2015 yılının Ekim ayında başlayan ve Yapımcılığını Birol Güven’in yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği "Mayıs Kraliçesi" adlı dizide başrolde oynayan Yağmur Tanrısevsin'den başka dizide Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen da oyuncu kadrosundadır.

Evlilikleri

1.evliliği: ilk evliliğini tiyatro ve dublaj sanatçısı Hakkı Ergök ile yaptı, 12 yıl evli kaldıktan sonra boşandılar. Ekin Ergök (d.1984) adında bir oğlu var.
2.evliliği: İkinci evliliğini 1992 yılında ressam Renan Kaleli ile yaptı. 2000 yılında boşandı. Onunla da 8 yıl evli kaldı.
17 Ağustos 1999 Marmara depreminde ailesini yitirdikten sonra ailesine kattığı 23 yaşında Ece Dizdar (d.1983) adında bir de manevi kızı var.

Ödülleri

2009 - 2. Yeşilçam Ödülleri En İyi Kadın Oyuülü (Üç Maymun) 
2009 - 41. SİYAD Türk Sineması Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Üç Maymun) 
2011 - 7. River Run Uluslararası Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Üç Maymun) 
2011 - 18. Altın Koza Film Festivali En İyi Kadın Oyuncu Ödülü (Vücut) 

Tiyatro Oyunları

2015 - Hepimizin Öyküsü Aynı (oyun) : Dario Fo - Craft Tiyatro
2009 - Pornografi (oyun) : Simon Stephens - Tiyatro Dot
2005 - Ölümsüzler : Melih Cevdet Anday - İstanbul Devlet Tiyatrosu
2002 - Kaygusuz Abdal : Sevgi Soysal - İstanbul Devlet Tiyatrosu
2000 - Küçük Adam Ne Oldu Sana : Hans Fallada - İstanbul Devlet Tiyatrosu
1999 - Gergedan (oyun) - Eugene İonesco - Ankara Devlet Tiyatrosu
1995 - Azizname : Aziz Nesin - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1994 - Savaş Baba : Yakovos Kambanellis - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1992 - Hüzün Coşkusu Altındağ : Yaşar Seymen - Adem Atar - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1991 - Çamaşırhane : D.DurvinH.Prevest - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1990 - Vatan Diye Diye : Necati Cumalı - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1990 - Barbaros Hayrettin (oyun) : Fazıl Hayati Çobanlıoğlu - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1989 - Pof'la Paf : Ergun Sav - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1989 - Bir Yaz Gecesi Dönümü Rüyası : William Shakespeare - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1988 - Sersem Kocanın Kurnaz Karısı : Haldun Taner - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1988 - İki Kova Su : A.E. Gredianus - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1987 - Kıskanç (oyun) : Recep Bilginer - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1987 - Erkek Arkadaş : Sandy Wilson - İzmir Devlet Tiyatrosu 
1985 - Yaşasın Tiyatro : Sönmez Atasoy - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1984 - Osmancık (oyun) : Tarık Buğra - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1983 - Karacaoğlan : Dinçer Sümer - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1983 - Bozkır Güzellemesi : Nezihe Araz - Ankara Devlet Tiyatrosu 

Filmleri ve Dizileri

2017 - İçimdeki Fırtına (Perihan)(TV Dizisi) 
2017 - Kot Farkı (Kısa Film) 
2016 - Dr. Dilara (Acil Doktoru) (Sinema Filmi) 
2015 - Mayıs Kraliçesi (Nehir’in annesi Asu)(TV Dizisi) 
2015 - Kiralık Aşk (TV Dizisi) 
2015 - Ayrılsak da Beraberiz (TV Dizisi) 
2014 - Bugünün Saraylısı (TV Dizisi) 
2014 - 9on (Nermin) (Sinema Filmi) 
2011 - Vücut (Leyla) (Sinema Filmi) 
2011 - Firar (TV Dizisi) 
2010 - Samanyolu (Belkıs) (TV Dizisi) 
2010 - 2013 - Lale Devri (Zümrüt Taşkıran) (TV Dizisi) 
2009 - Şark Oyunları (Sinema Filmi) 
2009 - Üç Maymun (Hacer) (Sinema Filmi) 
2009 - Masumlar (Nejla) (TV Dizisi) 
2009 - Kıskanmak (Feriha) (Sinema Filmi) 
2008 - Düğün Şarkıcısı (Şükran) (TV Dizisi) 
2007 - Güzel Günler (Feride) (TV Dizisi) 
2007 - Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım(Hatice) (Sinema Filmi) 
2003 - Hırçın Menekşe (Pelin) (TV Dizisi) 
2003 - Hürrem Sultan (Mahidevran) (TV Dizisi) 
2003 - A.G.A (TV Dizisi) 
2002 - Kınalı Kar (Leyla) (TV Dizisi) 
2002 - 2007 - En Son Babalar Duyar (Hülya) (TV Dizisi) 
1993 - 1999 - Ferhunde Hanımlar (Necla) (TV Dizisi) 
1993 - Deli Balta (Rosa) (TV Dizisi) 
1992 - Elifin Rüyaları (TV Dizisi)

Kuzgun’un Çocukluğu (Metehan Parıltı)

Metehan Parıltı, Barış Arduç’un canlandırdığı Kuzgun karakteri'nin çocukluğuna hayat vermektedir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Metehan Parıltı 2010 İstanbul doğumlu olan oyuncu şu anda 9 yaşındadır. İlkokul 3. sınıf öğrencisi olan Metehan Parıltı daha önce herhangi bir oyunculuk deneyimi olmamasına ragmen ailesinin Leyla Şirin ajansa yazdırması ile hayatı değişen Metehan Parıltı Kuzgun dizisi deneme çekimlerinde rolü kapmıştır. Metehan Parıltı bu üstün yeteneği ve tatlılığı ile daha bir çok dizi de karşımıza çıkacağının garantisini veriyor.

Dila’nın Çocukluğu (Nisa Sofiya Aksongur)

Nisa Sofiya Aksongur Kuzgun dizisinde Burcu Biricik’in çocukluğunu canlandıracak.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Nisa Sofiya Aksongur kimdir, nereli, kaç yaşında?

30.03.2011 doğumlu olan Nisa Sofiya Aksongur 6 yaşındadır Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hanzade karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Samsung ve 2014 yılında Fiat reklamında oynamıştır.  Leyla Şirin Ajans’ın oyuncusudur. Nako dergisi çekimlerinde de yer almıştır.

Kesik (Burak Uyanık)

Kuzgun’un en büyük destekçilerinden biri de yakın arkadaşı Kesik olacak. Babası Yusuf Cebeci’nin intikamını almak için yola çıkacak Kuzgun’a destek Kesik’ten gelecek. Kesik sadece lakabı tabi ki.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Burak Uyanık kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ekim 1995’de Karadeniz’in turistik bölgesi Karabük’te doğan Burak Uyanık 24 yaşındadır. Burak Uyanık lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. Yakışıklılığı ve üstün oyunculuk yetenekleri ile zaten kısa sürede fark edilen Burak Uyanık reklam filmlerinin son dönemde ki değişilmez isimlerinden olmuştur.

Bir çok reklam filminde oynasa da Burak Uyanık’ı izleyiciye tanıtacak önemli bir proje gelmemişken Kuzgun dizisi yapımcısı bu fırsatı Burak Uyanık’a altın tepsi de sunmuştur.
 
Arkadaşlar İyidir dizisi ile dizilerde oyunculuk kariyerine başlayan Burak Uyanık dizi tutmayınca beklediğini bulamamıştır. Daha sonra  Vatanım Sensin dizisinde bir kaç bölüm yer alan Burak Uyanık Vatanım Sensin dizisinde ki rolünden sonra tiyatroya ve reklam oyunculuğuna ağırlık vermiştir. Burak Uyanık sadece 2018 de Eti Canca, Migros, Odeabank, Dominos Piiza ve  Türk Telekom gibi reklam filmlerinde de yer almıştır. Tiyatroyu da bırakmayan Burak Uyanık İki Efendinin Uşağı Alaturka oyununda da sahnede yerini almıştır. ArzuGamze Menajerlik’in oyuncusudur. 

Şermin (İpek Erdem)

Şermin Dila’nın üvey annesidir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

İpek Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında?

2003 - 2006 yılları arasında oynadığı “Hayat Bilgisi” dizisinde Barbie Gamze karakteri ile tanındı.

İpek Erdem, 1984 yılında Bursa’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. Konservatuvardan arkadaşı olan Yıldız Asyalı onu Gani Müjde ile tanıştırdı. Ve bu sayede 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde Barbie Gamze rolünde oynamaya başlayarak oyunculuk hayatı başladı. 

2003 - 2006 yılları arasında aryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ'ın yaptığı “Hayat Bilgisi” adlı dizide Barbie Gamze karakterini canlandırırken Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan, Paşhan Yılmazel, Yıldız Asyalı, Kaan Yılmaz, Altan Gördüm, Ceren Soylu, Ayçe Abana, Hakan Altıner, Ulvi Alacakaptan, Atilla Olgaç, Sinan Çalışkanoğlu, Gökçe Bahadır, Çağkan Çulha, Belma Canciğer, Mahir İpek ile beraber oynamıştır.
İpek Erdem 2007 yılında Bertuğ Cemil’in Yağmur adlı şarkısının klibinde oynadı.

İpek Erdem, 2006 yılında Karınca Yuvası, 2007 yılında Aşk Kapıyı Çalınca gibi dizilerde rol aldıktan sonra 2007-2009 yılları arasında Elveda Rumeli adlı dizide Nevreste rolünü canlandırdı.

İpek Erdem, 2007 - 2009 yılları arasında yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı “Elveda Rumeli” adlı dizide Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Gülçin Santırcıoğlu, Tolgahan Sayışman, Luran Ahmeti, Hande Subaşı, Berrak Tüzünataç, Filiz Ahmet, Ertan Saban, Gökhan Mete, Mahir İpek, Salih Bademci, Yücel Erten, Kerem Kupacı, Demet Akbağ, Orhan Kılıç, Eyşan Özhim, Ayçe Abana ile birlikte rol aldı.

2015 yılında Ayşıl Akşehirli’nin yazdığı, yönetmenliğini Mine Çerçi’nin üstlendiği ve GalataPerform tiyatrosunda sahnelenen “Kabuk” adlı oyunda İpek Erdem, Burak Safa Çalış ile birlikte sahne aldı.

İpek Erdem, 2015 yılında “Eve Dönüş” adlı dizide Cansel Elçin, Tardu Flordun, Zeynep Özder, Dilşad Çelebi, Gürbey İleri, Merve Oflaz ile birlikte oynamıştır.

İpek Erdem, Kasım 2015 ayından itibaren Tardu Flordun ile birlikte olmaya başladı.

Tiyatro Oyunları

- 2015 - Kabuk : Yazarı: Ayşıl Akşehirli - GalataPerform 
- Kazım ile Havva - Bursa Devlet Tiyatrosu 
- Hansel ve Gratel - Osmaniye Kültür Merkezi 

Filmleri ve Dizileri

2017 - Semur Şeytanın Kabilesi (Merve) (Sinema Filmi) 
2015 - Eve Dönüş (Canan) (TV Dizisi) 
2013 - Böyle Bitmesin (TV Dizisi) 
2013 - Lale Devri 4. Sezon (TV Dizisi) 
2010 - 2012 - Yer Gök Aşk (Münevver) (TV Dizisi) 
2009 - Beş Şehir (Mehtap)(Sinema Filmi) 
2008 - Aman Annem Görmesin (Burcu) (TV Dizisi) 
2007 - 2009 - Elveda Rumeli (Nevreste) (TV Dizisi) 
2007 - Aşk Kapıyı Çalınca (Ela Yorgancıoğlu) (TV Dizisi) 
2006 - Karınca Yuvası (Mine) (TV Dizisi) 
2003 - 2006 - Hayat Bilgisi (Barbie Gamze ) (TV Dizisi) 

Füsun (Hande Dilan Hancı)

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Hande Dilan Hancı kimdir, nereli, kaç yaşında?

1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yaylı Çalgılar ve Viyola bölümü mezunu olan Hancı, aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimi de almıştır. Oyuncu aynı zamanda Fransa'da 2007 yılında düzenlenen "ANSA Canetti Müzik Festivali'nde Yaylı Çalgılar Yarışması Solo Viyola birincisi olmuştur.

Mucize Müzikal , Two Turkish Tenors, Vişne Bahçesi adlı oyunlarda rol alan Hande Dilan Hancı, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Bu diziyle beraber ilk oyunculuk deneyimini yaşayan genç oyuncu başarılı performansı ile yapımcıların dikkatini çekmiştir. 

Son olarak Barış Arduç ve Burcu Biricik başrollerini oynadığı Kuzgun dizisinde 'Fusün' karakterini canlandırmaktadır.

Hande Dilan Hancı 1,70 boyundadır.

Ali (Aytek Şayan)

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Aytek Şayan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aytek Şayan 1985 İzmir doğumludur. Veteriner fakültesinde aldığı eğitimi yarıda bırakarak Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümüne geçiş yaptı ve 2013 yılında mezun oldu.Tiyatrocu yönü ile  tanınan Aytek Şayan 2017 yılında rol aldığı, İsimsizler dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiş  ve dizide 11 bölüm rol almıştır.

2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna 122. bölümde dahil olmuş  ve 7 bölüm Lais karakterine hayat vermiştir.Şubat 2019’da Star TV’de yayın hayatına başlayacak Kuzgun dizisinin ana kadrosunda Ali karekterini canlandıracaktır. Aytek Şayan, Melisa Berberoğlu ile sevgilidir. Aytek Şayan yeni dizi Kuzgu'un oyuncu kadrosunda Ali karakterina can verecektir

Seda (Derya Beşerler)

Seda Dila’nın yengesidir.

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Derya Beşerler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Derya Beşerler Namoğlu (d. 23 Nisan 1985, İzmir), Türk aktris.

İzmirli olan Derya Beşerler aynı şehirde 1985 yılında dünyaya geldi. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra üniversite okumak için  geldiği İstanbul’da burslu kazandığı Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirdi. İki yılı aşkın bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden bir hocayla oyunculuk çalıştı.

İlk dizi tecrübesi olan Canım Ailem‘de hem reji tarafında çalışıp, hem de dizide göründü. Üç sene kadar hem reji yapmaya hem de küçük rollerde yer almaya devam eden Beşerler, Aşk Emek İster (2013) adlı diziyle, kariyerini kamera önünde sürdürmeye karar verdi. Kariyerini birçok dizi ve sinema rolüyle sürdüren Beşerler, BKM Mutfak’ta No Name (2015) adlı oyunda sahne alarak tecrübelerine tiyatroyu ekledi. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerle rol almaktadır.

Derya Beşerler 2015 yılından bu yana Gripin Grubu’nun solisti Birol Namoğlu ile evlidir. Beşerler’in ablası Zeynep Beşerler de oyuncudur.

Filmler ve Dizileri

2008           Canım Ailem – Duru
2011            Bir Çocuk Sevdim – Narin
2013            Aşk Emek İster – Derya
2013-2014       Gurbette Aşk
2016            Gecenin Kraliçesi – Elif
2017 –          Ufak Tefek Cinayetler – Esra

2013            N’apcaz Şimdi? – Hale
2015            Nadide Hayat
2015            Merdiven Baba

Yusuf (Baran Akbulut)

Kuzgun’un çocuk yaşlarda ayrıldığı babası

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Baran Akbulut kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sinema ve dizi oyuncusu. 12 Nisan 1984, İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu.

İlk kez Halid Ziya Uşakligil`in aynı isimdeki romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Şoför Beşir rolünde oynadı.

Şimdiye kadar on beş civarında dizi ve sinema filminde rol alan Baran Akbulut, son olarak Aşk ve Mavi dizisinde “Ömer” karakterini canlandırmaktadır.

Filmleri ve Dizileri

Sahipli (TV Filmi, 2016)
Aşk ve Mavi (Ömer, TV Dizisi, 2016-2018)
Yunus Emre Aşkın Yolculuğu (Molla Kasım, TV Dizisi, 2015)
Yedi Güzel Adam (Cahid Zarifoğlu, TV Dizisi, 2014)
Çanakkale 1915 (Veli, Sinema Filmi, 2012)
Son (Nihat, TV Dizisi, 2012)
El Yazısı (Celal, Sinema Filmi, 2012)
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi, 3. Sezon 2012)
Usta (Sanayi Esnafı, Sinema Filmi, 2008)
Aşk-ı Memnu (TV Dizisi, 2 Sezon, Beşir Elçi, 2008-2009)
Doktorlar (TV Dizisi, 4. Sezon 2010)
Şeref (Erdal Küçükkömürcü)
Eşref’in Gençliği (Raci Durak)

Haydar Köyel kimdir, nereli kaç yaşında?

Kuzgun 7. bölüm izle - Kuzgun son bölüm izle

Haydar Köyel Kabataş Erkek Lise ve İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. City Literary Institute Performans Sanatları Bölümü’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Mezuniyetin ardından tiyatro oyunlarında sahne almaya başlamıştır. İstanbul doğumludur ancak henüz doğum tarihi ve yaş bilgilerine ulaşılamamıştır.

İsimsizler dizisinde Saver karakterini canlandırmıştır. 2017 senesinde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Sevdanın Bahçesi adlı dizide Nuri karakterini canlandırmaktadır.

Yorumlar (0)
banner35
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yerli veya yabancı aşılardan hangisini kullanmayı tercih ederdiniz?
Yerli veya yabancı aşılardan hangisini kullanmayı tercih ederdiniz?
banner21
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
banner23