Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir?

Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir? Sorusu TRT1'de yayınlanan diziye yeni bir karakterin eklenmesi ile birlikte merak konusu oldu. Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir?

Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir? Sorusu Her cumartesi saat 20.00'de TRT1'de yayınlanan diziye yeni karakterin katılması sonrası diziseverler tarafından merak konusu oldu. Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Nehir büyük bir aşk hikayesinin kahramanı olacak. İşte Kalk Gidelim dizisinin Nehir'i Nilay Deniz kimdir? Sorusunun yanıtı...

Her cumartesi saat 20.00'de TRT1'de yayınlanan, Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği, başrolleri Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaştığı Kalk gidelim dizisinde  büyük bir aşk hikâyesinin kahramanı olacak Nehir, bütün köy ve köydeki ilişkileri derinden etkileyecek. Dizide Nehir karakterini Nilay Deniz canlandıracak.

Nilay Deniz kimdir, nereli, kaç yaşında?

3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın'da dünyaya gelen Nilay Deniz, oyunculuk kariyerine Behzat Ç. dizisinde Rüya karakteri ile başlamıştır. Bu diziyle birlikte yakaladığı başarıyı Hayata Beş Kala dizisiyle sürdüren Deniz, Mor Menekşeler dizisinde ise Zafer Alagöz ve Sarp Levendoğlu ile birlikte oynamıştır.

Güneşi Beklerken ve Ah Neriman isimli yapıtlarda yardımcı karakter olarak boy gösteren Nilay Deniz, 2015 yılından sonra Aşk Yeniden, Dayan Yüreğim ve Ateşböceği dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

Nilay Deniz, 2017 yılının Eylül ayında Erçin Karabulut ile dünyaevine girmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17