banner38

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle, Jet Sosyete son bölüm izle bilgileri ekranların kahkaha tufanı dizisinin yeni bölümünün yayınlanması ile birlikte merak konusu oldu. Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle, Jet Sosyete son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Tv Dünyası 30.01.2019, 11:18
Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle, Jet Sosyete son bölüm izle bilgileri Gizem’e televizyonda kadın programı sunuculuğu teklifi geldiği bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Bir önceki bölümde Gizem, Safiye'yi de programa davet etmiş, Safiye de Şennur'la birlikte programa katılınca ortalık karışmıştı. İşte Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle, Jet Sosyete son bölüm izle bilgileri...

Jet Sosyete - 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete - 2.Sezon 13.Bölüm Fragmanı

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle (Tıklayınız...)

Jet Sosyete Konusu

Özpamuk Tekstil'in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul'un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan'ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar'ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları'ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem'in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar'ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Jet Sosyete Oyuncuları

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Yaemin Sakallıoğlu'nun oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından çekiliyor.

Yaşar Yüksel (Çağlar Çorumlu)

Özpamuk Tekstil'in getir-götür sorumlusu Yaşar Usta karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul'un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babası. Rutin ve küçük dünyası beklenmedik şekilde şirketin genel müdürü olarak atanmasıyla tamamen değişecek.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Çağlar Çorumlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

4 Aralık 1977'de Merzifon'da dünyaya gelen Çağlar Çorumlu, 1994 yılında, Merzifon Lisesi'nden mezun olur. 2000 yılında ise Anadolu Üniversitesi ‘Turizm ve Otel İşletmeciliği' bölümünü bitirir. Eskişehir'de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin ‘tiyatro kulübü'ne katılır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, tiyatro eğitimi almak ve tiyatro hayatına profesyonel olarak devam etmek için 2000 yılında İstanbul'a yerleşir ve bir yıl boyunca ‘MSM ACTOR STUDIO‘da tiyatro eğitimi alır. 

Profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim'e katılır Ardından, ilk büyük projesi olan 7 Numara dizisinde ‘Yusuf Güdük' karakterini canlandırır. Kabare Taksim'den sonra ‘Komedi Kılçık' adlı grupta kabare oyunculuğu yapmaya devam eder.

2007 yılında İstanbul Efendisi adlı oyun ile İstanbul Şehir Tiyatroları'na katılır. 2013 yılında, altı yıl oyuncu olarak çalıştığı bu kurumdan istifa eder ve aynı yıl kendi tiyatrosu TiyatrOPS'u kurar. Yazar Koffi Kwahulé'nin ‘Big Shoot' adlı oyunu TiyatrOPS tarafından 18 Ocak 2014 tarihinde sahneye koymayı başarır. 

Başarılı bir tiyatro oyuncusu olan Çorumlu, aynı zamanda 2001 yılından bu yana pek çok dizide ve sinema filminde rol almaktadır. Ayrıca, animasyon ve reklam dublaj çalışması da yapmaktadır. Çağan Irmak'ın 2010 yılı yapımı ‘Prensesin Uykusu' adlı filmindeki ‘Aziz' karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve övgüye layık görülmüştür.

2012 yılında 16. Yapı Kredi Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde, ‘Şark Dişçisi' adlı oyunda Taparnigos rolü ile ‘Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu' ödülüne layık görüldü.

Show TV ekranlarının beğeniyle izlenen Güldür Güldür Show adlı komedi programının kadrosunda yer alan Çorumlu, Şevket Hoca tiplemesi ile büyük ses getirmiştir. Son olarak 2018 yılı Ocak ayında vizyona giren Cem Yılmaz imzalı Arif V 216 filminde rol almıştır. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında olacak olan Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete dizisinin kadrosunda yer alacaktır. 

Çağlar Çorumlu, 2012 yılında Gaye Çorumlu ile dünya evine girmiştir.

Tiyatro oyunları

Big Shoot: Koffi Kwahulé - TiyatrOPS - 2014
Şark Dişçisi: Hagop Baronyan - İstanbul Şehir Tiyatrosu - 2011
Marat-Sade: Peter Weiss - İstanbul Şehir Tiyatrosu -2010
Tarla Kuşuydu Juliet: Ephraim Kishon - İstanbul Şehir Tiyatrosu - 2009
Karagöz Geri Döndü: Cemal Ünlü - İstanbul Şehir Tiyatrosu - 2009
İstanbul Efendisi: Musahipzade Celal - İstanbul Şehir Tiyatrosu - 2008
Ayşegül Sıkıntıda: Tiyatro Kılçık - 2008
Ayşegül Hindistanda: Tiyatro Kılçık - 2007
Kadınlarda Savaşı Yitirdi: Curzio Malaparte - Kabare Taksim - 2006
Havadan Sudan: Oya Yüce - Kabare Taksim - 2002
Bir Şahnaz Oyun: Turgut Özakman - TKM - 2001
Kızgın Damdaki Kedi: Tennessee Williams - MSM Actor Studıo mezuniyet oyunu - 2001
Mezopotamya Üçlemesi: Taziye: Murathan Mungan - Yön: Ünsal Şaşkın 1999 - 2000

Dizileri ve filmleri

Kolonya Cumhuriyeti: Peker - 2017
Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk 2017
Kor: Aslan - 2016
Bulantı: Beşir - 2015
Yok Artık!: Semih 2015
Pek Yakında: Zeki - 2014
Daire: Necip - 2014
Aldırma Gönül: Levent - 2013
Cesur Hemşire: Babür - 2013
Güldür Güldür: Şevket - 2013
İbret-i Ailem: Kenan - 2012
Koyu Kırmızı: Galip - 2012
Prensesin Uykusu: -Aziz 2010
Rina: Umut - 2009
Teyzanne: Şaşkın Bakkal - 2009
Haneler: Çağlar - 2009
Osmanlı Cumhuriyeti: Piştici 2008
Üvey Aile: Feyyaz - 2008
Derman: Güven - 2008
Avrupa Yakası: 2007
Ezo Gelin 1. Sezon: Zeki - 2006
Kader (film): Kamil - 2006
Hayat Türküsü: Sezgin - 2006
Ah Polis Olsam: 2006
Yanılgılar: Mehmet - 2006
Ters Köşe: Sinan - 2005
Gece Yürüyüşü: Hakan - 2005
Yedi Numara: Yusuf 2000

Safiye Yüksel (Derya Karadaş)

Yaşar Usta'nın meraklı, fıkır fıkır, herşeye hakim, uyanık, herkesin nabzına göre şerbet vermeyi bilen eşi Safiye kocasının genel müdürlüğü ile jet hızıyla sosyeteye giriş yapacak; özellikle patronun eşi Gizem ile kuracağı yakınlık ile cemiyet hayatına hızla uyum sağlayacak.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Derya Karadaş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul'da İşçi emeklisi bir babayla, ev hanımı bir annenin ortanca kızı olarak doğmuştur. Aslen Bingöllüdür. 3 kız kardeştir. Ailesi 1980 yılında İstanbul'a taşınana kadar Bingöl'de yaşamıştır. Halk Eğitim Merkezi'nde tiyatro kurslarına devam etti.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarından 2007yılında mezun oldu ve orada eğitmenlik yapmaktadır.
2007 yılında "Gemilerde Talim Var" adlı dizi ile oyunculuğa başlamış ve Bana Bunlarla Gel, Kurtlar Vadisi Terör ve Şen Yuva isimli dizi ve sinema filmlerinde rol oynamıştır.

2012 - 2014 yılları arasında senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide konsomatris Zerrin'i canlandırırken Altan Erkekli, Füsun Demirel,Olgun Şimşek, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Rutkay Aziz ile birlikte oynadı.

18 Mart 2015 tarihinde Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp yönetmenliğini yaptığı Tv8ekranlarında başlayan ve skeçlerini Gülse Birsel ve Gani Müjde'nin yazdığı "Komedi Türkiye" adlı yarışma programında Bartu Küçükçağlayan ile birlikteÖmür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu gibi oyuncular yarışmacı koçluğu yaparken Haluk Bilginer, Gani Müjde ve Gülse Birsel de jüri üyeliği yapacaktır.

Ödülleri

2013 - 4. Antalya Televizyon Ödülleri - En iyi Komedi Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu (Yalan Dünya)
2013 - İstanbul Aydın Üniversitesi 9.İletişim Ödülleri - Yılın En İyi Kadın Komedi Oyuncusu – (Yalan Dünya)

Tiyatro Oyunları

2012 - Dur Bi Dakka – Paso tiyatro

Filmleri ve Dizileri

2015 - Komedi Türkiye (Kendisi)(TV Programı)
2012 - 2014 - Yalan Dünya (Zerrin) (Tv. Dizisi)
2010 - Şen Yuva (Tv. Dizisi)
2009 - Bana Bunlarla Gel (Tv. Dizisi)
2008 - Fırtına (Sinema)
2007 - Kurtlar Vadisi Terör (Tv. Dizisi)
2007 - Gemilerde Talim Var (Tv. Dizisi)

Cengiz Özpamuk (Cengiz Bozkurt)

80'lerde pasajlarda kaçak kot satarak başladığı ticaret hayatını Özpamuk Tekstil'i kurarak taçlandıran Cengiz Bey, annesi Zahide Hanım, ilk eşinden olan oğlu Ozan ve eski bir manken olan ikinci eşi Gizem ile Jetset Konaklarında yaşamakta.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Cengiz Bozkurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cengiz Bozkurt, 1965 yılında Nevşehir’e bağlı Gülşehir’de doğmuştur. Bir ablası var. Babası Ziraat bankası müdürü idi. 9 yaşına kadar Nevşehir’de, 15 yaşına kadar Adapazarı’nda yaşadı, daha sonra Ankara. Liseyi Ankara Atatürk Lisesinde okudu. Sonra ODTÜ Fizik bölümüne girdi. 1984 - 1990 arasında burada okurken ODTÜ’de kampüsde gördüğü bir ilanla tiyatro topluluğuna katıldı. 1990 yılında İkinci sınıftayken tiyatrocu olmaya karar verip okuldan ayrıldı ve okulda tanıştığı bir İngilizce öğretmeni ile evlenip İngiltere’ye gittiler.14 yılık İngiltere serüveninde işportacılık, taksi şoförlüğü, bulaşıkçılık, garsonluk, tezgahtarlık, mahkeme tercümanlığı gibi işlerde çalıştı. İyi derecede ingilizce bilmesi nedeni ile, Londra'da ki gurbetçi derneklerinde temsilcilik yaptı. Son dönemlerde orada faaliyet gösteren bir eğitim kurumu bünyesinde Türkçe tiyatro yapmaya başladı. Türkçe tiyatronun yanı sıra 40 kişilik bir korosu vardı, konserlere gidip şarkılar söylerlerdi.

Sonra, İngiltere’de tekrar üniversiteye girdi. Londra Üniversitesi’ne bağlı Goldsmiths, University of London'da "BA Media and Communications" bölümünden (Goldsmiths Güzel Sanatlar Fakültesi’nden) 1996 da mezun oldu. Bu bölümde, Televizyon, Sinema ve İletişim okudu.

2000 yılında Londra'da kurucuları arasında olduğu, Arcola Theatre'ın Genel Sanat Yönetmenidir.

2003 yılında Türkiye’ye döndü ama oradaki evini de kapatmadı İngiltere ve Türkiye arasında mekik dokuyor.

Tiyatro oyunları yönetti. Tiyatro'da yaptığı işlerin başarısından sonra, televizyonda ve sinemada da çalışmalar yapmaya başladı. Kamera önünde yaptığı işlerde de tiyatroda oldugu gibi önemli etkiler elde etti. Oynadığı dizilerdeki roller ile fenomenler oluşturdu.

2008 yılında çekilen Parmaklıklar Ardında dizisinin hain gardiyanı Ekrem rolüyle tanınan Cengiz Bozkurt, Leyla ile Mecnun dizisindeki Erdal Bakkal karakteriyle de son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

2010 yılında 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde “Kavşak” filmindeki rolü ile "En iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü" kazanmıştır.

Cengiz Bozkurt, 2014 yılında Yönetmenliği ve senaryosu Cem Yılmaz'a ait olan “Pek Yakında” sinema filminde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Tülin Özen, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Şirincan Çakıroğlu, Ayşen Gruda ve Ülkü Duru gibi oyuncularla birlikte oynadı.

2016 yılında başrollerinde Selen Soyder, Can Yaman, Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Gül Onat, Bülent Şakrak, Mehtap Bayri, Deniz Oral ve Veysel Diker'in yer aldığı “Hangimiz Sevmedik” adlı dizide (Şener) karakterini canlandırdı.

Evlilikleri : 1. evliliği : 1990 yılında bir İngilizce öğretmeni ile evlendi. Çağlayan (d.1991 ) adında bir kız çocuğu var. 2. evliliği : İngiltere’de tanıştığı Moda tasarımcısı Hatice Kavak hanım ile 2008 yılında evlendi. Kasım 2012 de Sena adında bir kız çocukları oldu.

Rol aldığı tiyatro oyunları

2011 - Bulanık (oyun) : Simon Stephens - ikincikat
2007 - Anna Karenina: Tolstoy / Helen Edmundson - Kent Oyuncuları 
2005 - Küller Küllere - Birde Yolluk : Harold Pinter - Aksanat "Yeni Kuşak Tiyatro" 
2004 - Aşk Delisi : Sam Shepard - Aksanat "Yeni Kuşak Tiyatro" 
2003 - Inishmore'lu Yüzbaşı 
Yönettiği tiyatro oyunları :
2006 - Kumarbazın Seçimi : Patrick Marber - Kent Oyuncuları 

Filmleri ve Dizileri

Oyuncu

2017 - Mutluluk Zamanı (Tarık) (Sinema Filmi) 
2017 - Görünen Adam (TV Dizisi) 
2016 - Sen Benim Herşeyimsin (Birol) (Sinema Filmi) 
2016 - Küçük Esnaf (Sinema Filmi) 
2016 - Hangimiz Sevmedik (Şener) (TV Dizisi) 
2016 - Görünen Adam (TV Dizisi) 
2016 - Dr. Dilara (Sinema Filmi) 
2016 - Deli Dumrul (Sinema Filmi) 
2016 - 50 Metrekare (TV Dizisi) 
2015 - Kara Bela (Kudret) (Sinema Filmi) 
2014 - İyi Biri (Sinema Filmi) 
2014 - Pek Yakında (Suat Güneş) (Sinema Filmi) 
2014 - 2015 - Kocamın Ailesi (Dilaver) (TV Dizisi) 
2014 - Home Ofis (TV Dizisi) 
2014 - Eyyvah Eyvah 3 (Organizatör) (Sinema Filmi) 
2014 - Bana Masal Anlatma (Nafi) (Sinema Filmi) 
2013 - Sevdaluk (Muhtar Ali) (TV Dizisi) 
2013 - Sen Aydınlatırsın Geceyi (Nazım) (Sinema Filmi) 
2013 - Ben de Özledim (Cengiz) (TV Dizisi) 
2013 - 2014 - Aramızda Kalsın (Halil) (TV Dizisi) 
2012 - Uzun Hikaye (Müstahdem) (Sinema Filmi) 
2012 - Takip: İstanbul (Sınır Görevlisi) (Sinema Filmi) 
2012 - Kod Adı Venüs (Adamos) (Sinema Filmi) 
2012 - Berlin Kaplanı (Emlakçı Tayyar) (Sinema Filmi) 
2011 - Öz Hakiki Karakol (Hasan) (Sinema Filmi) 
2011 - Vücut (Yılmaz) (Sinema Filmi) 
2011 - 2012 - Leyla ile Mecnun (Erdal Bakkal) (TV Dizisi) 
2011 - Celal Tan ve Ailesinin Aşırı A... (Hakkı) (Sinema Filmi) 
2011 - Can (Fevzi) (Sinema Filmi) 
2010 - Unutma Beni İstanbul (Sinema Filmi) 
2010 - Kaybedenler Kulübü (Taksici) (Sinema Filmi) 
2010 - Kavşak (Vedat) (Sinema Filmi) 
2010 - Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Erdal) (TV Dizisi) 
2009 - Ay Lav Yu (Saido) (Sinema Filmi) 
2008 - Hüküm (Kısa Film) 
2008 - Gökten Üç Elma Düştü (Mafya) (Sinema Filmi) 
2008 - Gitmek: Benim Marlon And Brand... (Azad) (Sinema Filmi) 
2008 - For a Moment, Freedom (Otel Şefi) (Sinema Filmi) 
2008 - Devrim Arabaları (Ender) (Sinema Filmi) 
2007 - Yumurta (Birahane Sahibi) (Sinema Filmi) 
2007 - Taş Yastık (Sinema Filmi) 
2007 - Sevgili Dünürüm (Osman) (TV Dizisi) 
2007 - Pazar- Bir Ticaret Masalı (Hasan (Taraftar)) (Sinema Filmi) 
2007 - 2009 - Parmaklıklar Ardında (Gardiyan Ekrem) (TV Dizisi) 
2006 - Karagümrük Yanıyor (Sıtkı) (TV Dizisi) 
2006 - Ezo Gelin (Duran) (TV Dizisi) 
2005 - Seni Çok Özledim (Serhan Ertunç) (TV Dizisi) 
2005 - Kırık Kanatlar (Eşkiya Şeref) (TV Dizisi) 
2005 - Körfez Ateşi (Seslendirme) (TV Dizisi) 
2003 - Kurtlar Vadisi Adnan Erdoğan Seslendirmesi) (TV Dizisi) 

Gizem Özpamuk (Gülse Birsel)

Kendisini bir “moda ikonası” olarak gören 90'ların magazinel mankeni Gizem Hanım cemiyet hayatının hep şık, hep modaya uygun, ama hep süslü, hep abartılı simalarından biri. Eşine ve ama özellikle de üvey oğlu Ozan'a düşkünlüğü pek meşhur.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Gülse Birsel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gülse Şener (Birsel) 11 Mart 1971, İstanbul doğumlu, Türk gazeteci, yazar, oyuncu, sunucu, senarist ve yapımcıdır. 

Gülse (Şener) Birsel 11 Mart 1971 tarihinde İstanbul'da doğdu. Beyoğlu Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, Boğaziçi Üniversitesi'nde Ekonomi okumaya başladı. Üniversitenin ikinci yılında Aktüel dergisine muhabir olarak girdi. 1994'de Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu ve ABD''ye gitti. New York'ta Columbia Üniversitesi Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı. 

1996'da Türkiye'ye dönen Gülse Birsel, üç ay boyunca Atv'de kahvaltı bülteninin dış haberlerini yazdı. Ardından Esquire dergisinin yayın yönetmeni oldu. Bir yıl bu görevi sürdürdükten sonra Harper's Bazaar dergisinin yayın yönetmenliğine geçti. Bu arada Bazaar Gelin ve Orange dergilerini çıkarttı. 2001 ve 2002 yıllarında Harper's Bazaar, FHM, House Beautiful ve Gezi dergilerinin yayın danışmanlığını yürüttü. 

ATV'de yayımlanan Avrupa Yakası adlı dizinin yazarı ve oyuncusudur. Bu dizide kendi oyunculuğunu göstermektedir. İzlenme rekorları kıran Avrupa Yakası bir çok hedef kitleye yayılmıştır. Cumartesi ve pazar günleri Sabah Gazetesi'nde yazmaktadır. 

Bir dönem g.a.g. adlı TV programının metin yazarlığı ve sunuculuğunu yapmıştır. Mart 2003'de gazete yazıları ve bazı g.a.g. metinlerinden oluşan Gayet Ciddiyim adlı kitabı yayımlandı. 2004'de Hala Ciddiyim, 2005 yılında ise "Yolculuk Nereye Hemşerim?" adlı kitapları yayımlandı. Yazdığı üç kitap da Çok Satanlar arasında yer almıştır. 

Ayrıca "Hırsız Var" adlı sinema filminde de oynamıştır. 

Gazeteci ve televizyoncu Murat Birsel ile evlidir. 

2015 yılında Memleketi ben Kurtaracağım kitabı büyük ilgi gören Birsel,verdiği bir röportajda 2017 yılının sonuna doğru bir dizi ve sinema yapacağının müjdesini verdi. 

Gülse Birsel, halen Hürriyet gazetesinde köşe yazıları yazmaktadır. 

2017 yılının eylül ayında yazdığı film senaryosu vizyona girecektir. Başrolünde Engin Günaydın'ın olduğu bilinmektedir. 

Kitapları

Gayet Ciddiyim (Mart 2003) 
Hâlâ Ciddiyim (Mayıs 2004) 
Yolculuk Nereye Hemşerim? (Ağustos 2005) 
Velev ki Ciddiyim! (Aralık 2009) 
Yazlık (Haziran 2011) 
Memleketi Ben Kurtaracağım! (Kasım 2015) 

Filmografi

2004 Hırsız Var! 
2009 7 Kocalı Hürmüz 
Televizyon Yıl Başlık 
2002-04 g.a.g. 
2003 Eyvah! Eski Kocam 
2004-09 Avrupa Yakası 
2012-14 Yalan Dünya 
2015 Komedi Türkiye

Gündüz Şahin (Bartu Küçükçağlayan)

Yaşar'ın kayınbiraderi Gündüz; isminin aksine biraz agresif, sinirli, tekinsiz ama delikanlılık raconu olan bir genç. Hiçbir işte dikiş tutturamıyor; sakat işlere girme potansiyeli olan biri olmasına rağmen kendi içinde bir ahlak ve delikanlılık anlayışı var. Mafya ile başı dertte olan Gündüz için jet sosyete tamamen yabancısı olduğu bir ortam.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Bartu Küçükçağlayan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eskişehir’de yaşadığı yılnce “ııaa” adlı bir müzik grubunda sonra “Üç Korner Bir Penaltı” adlı bir müzik grubunda solist ve gitarist olarak yer aldı. İstanbul'a geldikten sonra da müzik çalışmalarını devam ettirdi. Çalışmalarını, 365/24 ile Bonadrag isimli başka bir grubun birleşmesiyle kurulan “Yerden Yüksek” isimli grubun vokali olarak sürdürdü. 2006 yılında dağılan Yerden Yüksek'ten müzik yaşamını “Büyük Ev Ablukada” isimli grupta "Canavar Banavar" takma ismi ile solist ve gitarist olarak yer almaktadır.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazandı. 2002 yılında da Yıldız Kenter’in Kenter Tiyatrosu’nda oynamaya başladı.

2010 yılında yönetmen Seren Yüce’nin Çoğunluk filmindeki rolüyle 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü dahil olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında pek çok ödüle layık görüldü. Bu filmde Settar Tanrıöğen, Esme Madra, Nihal Koldaş, Erkan Can ile rolleri paylaştı.

2012 yılında başlayıp 2014 yılında biten, senaryosu Gülse Birsel tarafından yazılan “Yalan Dünya” adlı dizide Altan Erkekli, Olgun Şimşek, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Gonca Vuslateri, Gupse Özay, Sarp Apak, Füsun Demirel, ile beraber oynadı.

18 Mart 2015 tarihinde Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp yönetmenliğini yaptığı Tv8 ekranlarında başlayan ve skeçlerini Gülse Birsel ve Gani Müjde'nin yazdığı "Komedi Türkiye" adlı yarışma programında Bartu Küçükçağlayan ile birlikte Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu gibi oyuncular yarışmacı koçluğu yaparken Haluk Bilginer, Gani Müjde ve Gülse Birsel de jüri üyeliği yapacaktır.

Ödülleri

2012 - 18. Altın Objektif Ödülleri - Yılın En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu- Yalan Dünya
2012 - 39. Altın Kelebek Ödülleri - En iyi erkek komedi oyuncusu 
2012 - 3. Antalya Televizyon Ödülleri - Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu 
2011 - 11. Direklerarası Seyirci Ödülleri "En iyi Erkek Oyuncu (Küçük Salon) " (Hoop gitti kafa) - Berkun Oya - Tiyatro Krek 
2011 - 5. Andrei Tarkovsky International Film Festival “Zerkalo” "Best Actor" (Çoğunluk) 
2011 - 16. Sadri Alışık Ödülleri "umut veren oyuncu" Çoğunluk 
2011 - 43. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri "En İyi Erkek Oyuncu Performansı" (Çoğunluk) 
2010 - 22. Ankara Uluslararası Film Festivali "Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu" (Çoğunluk) 
2010 - 47. Antalya Altın Portakal Film Festivali "En İyi Erkek Oyuncu" (Çoğunluk) 
2010 - 13. Mumbai Film Festival "En İyi Erkek Oyuncu" (Çoğunluk) 
2006 - 14. TEB Ödülleri "Genç Yetenek Ödülü" Kumarbazın Seçimi - Kent Oyuncuları 
2006 - 11. Sadri Alışık Ödülleri - "Tiyatro Gençlik Özel Ödülü" Kumarbazın Seçimi - Kent Oyuncuları 
2006 - 10. Afife Tiyatro Ödülleri - "Tiyatroda Yeni Kuşak Özel Ödülü" Kumarbazın Seçimi - Kent Oyuncuları 
2006 - 6. Lions Tiyatro Ödülleri - En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" Kumarbazın Seçimi - Kent Oyuncuları 

Tiyatro Oyunları

2011 - Güzel Şeyler Bizim Tarafta : Berkun Oya Tiyatro Krek 
2010 - Hoop gitti kafa : Berkun Oya Tiyatro Krek 
2009 - Ben Patronum : Barış Toraz Akbank Yeni Kuşak Tiyatro 
2009 - Bomba : Berkun Oya Tiyatro Krek 
2008 - Bayrak : Berkun Oya Tiyatro Krek 
2007 - Şeylerin Şekli : Neil LaBute Akbank Yeni Kuşak Tiyatro 
2005 - Kumarbazın Seçimi : Patric Marber - Kent Oyuncuları 
2003 - Inishmore'lu Yüzbaşı : Martin McDonagh - Kent Oyuncuları 
Filmleri ve Dizileri :
2015 - Komedi Türkiye (Kendisi)(TV Programı)
2014 - Kesik (Mehmet) (Sinema Filmi) 
2011 - 2014 - Yalan Dünya (Orçun) (TVDizisi)
2010 - Çoğunluk (Mertkan) (Sinema Filmi) 
2010 - Av Mevsimi (Kamuran) (Sinema Filmi) 
2006 - 2008 - BinbirGece (Gani) (TV Dizisi)
2005 - Çapkın (Kösük) (TV Dizisi) 
2004 - Kırlangıç (Semiz)(TV Filmi) 
2004 - HaziranGecesi (Ali)(TV Dizisi) 

Ozan Özpamuk (Sarp Apak)

Cengiz Bey'in çapkın, neşeli, enerjik, kendini beğenmiş, sorumsuz oğlu Ozan aynı zamanda şirketin genel müdürü. Ünlü tekstil imparatoru Çıkrıkçıoğlu ailesinin büyük kızı İlayda ile nişanlı olmasına rağmen hızlı hayatına dur demeyen Ozan babası tarafından bir anda genel müdürlükten alınıp; üstelik bir de baba evindeki ergen odasına taşınmak zorunda bırakılacak.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Sarp Apak kimdir, nereli, kaç yaşında?

11.11.1981 Diyarbakır doğumludur. Sarp Apak olan beş yaşına kadar bu şehirde yaşamış,daha sonra ailesiyle birlikte Bursa’ya taşınmış ve bu şehirde büyümüştür. 

O sıralar işletme eğitimi almayı planlayan oyuncunun tiyatro hayatı, annesi, teyzesi ve yengesinin yetenek sınavlarına başvuru formu almasıyla başladı. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü (2004) bitirdikten sonra, okuldan hocası Barış Erdenk’in desteğiyle İstanbul’a gitti. 

Sadri Alışık Tiyatrosu’nda sergilenen “Ağır Roman” adlı eserde başarılı bir oyunculuk çıkarttı. O senenin sonunda Yılmaz Erdoğan’ın da yer aldığı BKM Grubu’na dahil oldu ve Organize İşler adlı filmde küçük bir rolde oynama fırsatı buldu. 

Anadolu Kaplanı, En Son Babalar Duyar dizilerinde ve Doğtaş reklamlarında da rol aldı. “Sizinkiler Dünya Kaç Bucak” adlı çocuk oyununda oynadı ve bu oyunla Türkiye turnesine çıktı. 

BKM’nin yanında “Mutfak” adlı ufak bir sahnesi olan bir mekanda stand-up gösterileri de yapan yetenekli oyuncu, asıl şöhretini Avrupa Yakası’ndaki Tanrıverdi rolüyle yakaladı. 

Daha sonra yer aldığı İşTcell reklamlarıyla da büyük beğeni topladı. Mimikleri ve hareketleri çok beğenilen Apak, Gazanfer Özcan - Gönül Ülkü Tiyatrosu’nda da “Öp Babanın Elini” adlı oyunda “Emrecan” rolünü oynadı. 

Koyu Beşiktaş taraftarı olan Apak, kendi yazıp bestelediği “Aşkınla Yandım” şarkısıyla birçok rock müzik dinleyicisinin listesine girmeyi başardı. 

Şöhret basamaklarını birer birer tırmanmasına rağmen mütevazılığını her zaman korumayı başardı. 

Mahsun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek adlı filiminde de rol almakla birlikte son olarak O... Çocukları adlı filmde Saffet rolünü üstlenmiştir. 

Avrulpa Yakası’nın yayın hayatının bitmesinin ardından sevilen gençlik dizisi Kavak Yelleri kadrosunda, Güven karakteri ile kendisine yer buldu. 

03.06.2017 tarihinde Bengisu Uzunöz'le Barcelona'da dünya evine girdi. 

Tiyatro oyunları 

Öp Babanın Elini 
Sizinkiler Dünya Kaç Bucak 
Ağır Roman 

Filmleri 

Organize İşler 
Beyaz Melek 
Plajda (2008) 
O... Çocukları 
Güneşi Gördüm 

Dizileri 

Avrupa Yakası 
Anadolu Kaplanı 
Kavak Yelleri 
Bizimkiler 

Zahide Özpamuk (Ayşenil Şamlıoğlu)

Özpamuk ailesinin biraz huysuz, biraz sonradan görme babaannesi Zahide Hanım dizilerden özendiği karizmatik, baskın karakterli hanımağalar gibi olma peşinde. Evde herşeye karışan, bir türlü tasvir etmediği gelini Gizem'e hayatı zindan etmeye çalışan Zahide Hanım'ın en büyük aşkı ise torunu Ozan. Yan villaya taşınan Yüksel ailesinden oldukça rahatsız; o sebeple sürekli olarak oğlu Cengiz'i bu kararından caydırmaya çalışacak.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Ayşenil Şamlıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ayşenil Şamlıoğlu, 20 Mart 1956 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesinin adı Nezahat, babasının adı Servet Şamlıoğlu’dur. Bir kız bir erkek kardeşi vardır. Babası 20 Kasım 1984 - 20 Nisan 1991 tarihleri arasında Sayıştay 1. Başkanı olarak görev yaptı. 1974 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Fakültesi'nde okumaya başladı. Okulunu yarıda terk ederek Almanya'ya gitti ve Frankfurt'ta dil eğitimi almaya başladı. Ayrıca amatör tiyatro topluluklarıyla çalışmalara katıldı. Türkiye'ye dönünce ODTÜ Mimarlık Fakültesi'nde okumaya başladı. Ama yine eğitimini yarıda bıraktı.
Anadolu Ajansı'nda bir yıl çalıştı. Bir reklam ajansında da çizim işleri yaptı. Daha sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı, Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 1982 yılında Adana Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak göreve başladı.

1988 - 1989 yıllarında Hacettepe Üniversitesi Devet Konservatuarı, Tiyatro Bölümünde tiyatro dersleri verdi, bir dönem Devlet Tiyatroları Genel Sekreterliği görevinde bulundu.

Ayşenil Şamlıoğlu tarafından 1993 yılında yazılan “Kaçıklık Diploması” adlı kitap 1998 yılında Tunç Başaran tarafından senaryolaştırıldı ve yönetilip filme alındı.

1993 yılında başlayan “Ferhunde Hanımlar” adlı dizide Beyhan Saran, Baykal Saran, Güven Hokna, Melek Baykal, Şahap Sayılgan, İpek Çeken, Hatice Aslan, Tamer Karadağlı ile birlikte 1999 yılına kadar oynadı.

2008 – 2009 yılları arasında oynatılan senaryosunu Çağan Irmak’ın yazdığı baş rolünde Özge Özberk’in oynadığı “Yol Arkadaşım” adlı dizide Hafize karakterini canlandırdı.

29 Mayıs 2009 tarihinde İstanbul Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği görevi verildi. 2013 yılında 17. Afife Tiyatro Ödülleri'nde jüri üyeliği yapmıştır.

2014 yılında “Kocamın Ailesi” adlı dizide rol aldı. Aynı yıl Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın başrollerde yer aldığı “Eyyvah Eyvah 3” adlı sinema filminde Özge Borak, Serra Yılmaz, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu ile beraber oynadı.

2017 yılında Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı “Ay Lav Yu Tuu” filminde Meyro karakterini canlandırdı. Komedi türündeki 2010 yapımı "Ay Lav Yu" serisinin ikinci halkası olan filmin oyuncu kadrosunda, Sermiyan Midyat'ın yanı sıra Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Steve Guttenberg, Josh Folan, Barry Corbin, Ayşenil Şamlıoğlu, Natalie Burn, Kevork Malikyan, Gizem Karaca ve Bora Akkaş yer alıyor.

Ödülleri

1988 - Afife Jale filminde Kınar Hanım rolü ile Sanat Kurumu'nun En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü
1997 - Benimkinin Adı Regine (Pierre Ray), Sanat Kurumu Yılın Yönetmeni Ödülü
1998 - Kozalar (Adalet Ağaoğlu), İsmet Küntay En İyi Reji Ödülü
1998 - Ölüler Konuşmak İster (Melih Cevdet Anday), İsmet Küntay En İyi Reji Ödülü 
2000 - Pazartesi Perşembe (Musahipzade Celal), İsmet Küntay En İyi Reji ödülü 
2000 - Pazartesi Perşembe (Musahipzade Celal), Çırağan Lions Kulübü - Türkan Kahraman kaptan En İyi Yapım ödülü
2000 - Pazartesi Perşembe (Musahipzade Celal), Sanat Kurumu En İyi Yapım ödülü
2000 - Pazartesi Perşembe (Musahipzade Celal), Eleştirmenler Birliği En iyi Reji Ödülü
2000 - İstanbul Şehir Tiyatroları, Gayrı Resmi Hürrem (Özen Yula), Afife En Başarılı Yönetmen Ödülü

Yönettiği Bazı Oyunlar

2007 - Bana Mastikayı Çalsana : Nilbanu Engindeniz - Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu 
2007 - Dünyanın Ortasında Bir Yer : Özen Yula - İstanbul Devlet Tiyatrosu 
2006 - Altona Mahpusları : jean-paul-sartre - Ankara Devlet Tiyatrosu - 
2005 - Süleyman ve Öbürsüler : Max Frisch Yavuz Pekman - Semaver Kumpanya 
2004 - Gayri Resmi Hürrem : Özen Yula - İstanbul Şehir Tiyatrosu 
2002 - Külhan Beyi Operası : Ülkü Ayvaz - Antalya Devlet Tiyatrosu 
2001 - Bina (oyun) : Behiç Ak - Sivas Devlet Tiyatrosu 
2001 - Aslan Asker Şvayk : Bertolt Brecht - Antalya Devlet Tiyatrosu 
2000 - Eşek Arıları : Aristopfanes - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1999 - Pazartesi Perşembe : Musahipzade Celal - Adana Devlet Tiyatrosu 
1998 - V.Frank (oyun) : Friedrich Dürrenmatt - Adana Devlet Tiyatrosu 
1997 - Kozalar : Adalet Ağaoğlu - İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1997 - Ölüler Konuşmak İster : Melih Cevdet Anday - İstanbul Devlet Tiyatrosu 
1995 - Ben Feurbach : Tankred Dorst - Ankara Devlet Tiyatrosu 

Tiyatro

2013 - Öldün, Duydun mu? : Yiğit Sertdemir - Altıdan Sonra Tiyatro 
2013 - Evaristo : Civan Canova - Altıdan Sonra Tiyatro 
1999 - Geyikler Lanetler : Murathan Mungan - Ankara Devlet Tiyatrosu
1996 - Gılgameş : Zeynep Avcı - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1992 - Hüzün Coşkusu Altındağ : Yaşar Seymen, Adem Atar - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1990 - Deli Dumrul : Güngör Dilmen - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1989 - Aşkımız Aksaray!ın En Büyük Yangını : Güngör Dilmen - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1987 - Afife Jale : Nezihe Araz - Ankara Devlet Tiyatrosu 
1985 - Karakolda : Sidney Kingsley - Ankara Devlet Tiyatrosu 

Filmleri ve Dizileri

2018 - Jet Sosyete (Zahide) (TV Dizisi) 
2018 - Düğüm Salonu (Nebahat)(Sinema Filmi) 
2017 - Ay Lav Yu Tuu (Meyro) (Sinema Filmi) 
2017 - Kırlangıç Fırtınası (Fikret Turaboğlu) (TV Dizisi) 
2017 - Aydede (Sinema Filmi) 
2016 - Tatlı İntikam (Meliha)(TV Dizisi) 
2015 - Yav He He (Sinema Filmi) 
2015 - Niyazi Gül Dört nala (Naciye)(Sinema Filmi) 
2014 - Kocamın Ailesi (TV Dizisi) 
2014 - Eyyvah Eyvah 3 (Sinema Filmi) 
2014 - Medcezir
2013 - Galip Derviş (Konuk Oyuncu)
2013 - Bebek İşi
2013 - Aldırma Gönül
2013 - Sen Aydınlatırsın Geceyi 
2013 - Benimle Oynar mısın? (Sinema Filmi) 
2012 - Kötü Yol
2011 - Bizim Yenge
2011 - Sen De Gitme (TV Dizisi) 
2010 - Prensesin Uykusu : Çağan Irmak 
2010 - Çakıl Taşları
2010 - Eyyvah Eyvah 2 
2010 - Olmasa (Sinema Filmi) 
2009 - Ejder Kapanı (Sinema Filmi) 
2009 - Ah Kalbim (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi) 
2009 - Ay Lav Yu : Sermiyan Midyat 
2008 - 2009 - Yol Arkadaşım
2008 - Meleğin Sırları 
2007 - Fikrimin İnce Gülü
2006 - Taşların Sırrı
2006 - Sınav : Ömer Faruk Sorak 
2006 - Kabuslar Evi: "Gece Gelen Arkadaşlar"
2006 - İlk Aşkım
2006 - Doktorlar
2005 - Nefes Nefese
2004 - Avrupa Yakası
2003 - İnşaat : Ömer Vargı 
2001 - O da Beni Seviyor : Barış Pirhasan 
2000 - Bizim Evin Halleri
1998 - Kaçıklık Diploması : Tunç Başaran 
1993 - 1999 - Ferhunde Hanımlar

Pelin Soner (Hasibe Eren)

Özpamuk Tekstil'in pazarlama, sosyal medya ve halkla ilişkilerinden sorumlu Pelin sosyetik olmanın gereklilikleri, moda sektörünün, lansmanların, cemiyet hayatının hızlı temposuna yetişmek içinde günde 14 saat koşuşturan bir insta fenomeni. Kendisini Özpamuk Tekstil genel müdürlüğü için biçilmiş kaftan görüyor.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Hasibe Eren kimdir, nereli, kaç yaşında?

Hasibe Eren kimdir, Hasibe Eren, 6 Haziran 1975 tarihinde Almanya‘da doğmuştur. Tam adı Hasibe Özlem Eren’dir. Aslen Kahramanmaraş Elbistan’lıdır. Liseyi İstanbul’da okudu.

İstanbul Üniversitesi‘nde Piyasa araştırmaları ve Reklamcılık bölümünü bitirdi. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nü okuyarak mezun oldu. Öğrenci iken İstanbul Üniversitesi Öğrenci Kültür Merkezi (ÖKM) Tiyatro Kulubü’nde tiyatro oyunları oynamaya başladı.

1996 yılından itibaren , İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları Çocuk-Genç Eğitim Birimi’nde görev yapmakta olan Hasibe Eren, 1997 yılında rol aldığı Show TV‘de yayınlanan Sıdıka dizisi ile tanındı. 2006 yılında senaristliğini Gülse Birsel‘in yaptığı “Avrupa Yakası” adlı dizide Makbule rolünü oynamaya başladı.

Anlat İstanbul filminde, Külkedisi bölümünde oynadı aynı zamanda bu filmde Ece Hakim‘e ve Azra Akın‘a oyuncu koçluğu yaptı.

2008 yılında 24 adlı tv kanalında aktüalite programı “Bir Zamanlar Türkiye” adlı programda sunuculuk yaptı.

Hasibe Eren, 2001 yılında reklam ve metin yazarı Togay Kılıçoğlu ile evlendi. 4 Aralık 2007 tarihinde boşandı.

Tiyatro Oyunları

Arzunun Onda Dokuzu
Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz
Rumuz Goncagül
Yeditepeli Aşk

Filmleri ve Dizileri

2012 – Pazarları Hiç Sevmem 
2012 – Yalan Dünya 
2010 – 2011 – Yerden Yüksek 
Adab-ı Muaşeret
Anlat İstanbul
2009 – Kıskanmak 
2008 – Usta 
2006-2009 – Avrupa Yakası 
2004 – Yağmur Zamanı 
2003 – Oyuncak Fabrikası 
2002 – Kibar Ana 
2002 – Canım Kocacığım 
2002 – Kaymaklı Ekmek Kadayıfı 
2002 – Aşk Meydan Savaşı 
2000 – Şaşı Felek Çıkmazı 
1997 – Sıdıka

Tonguç Pehlivan-Tony (Enis Arıkan)

Moda sektörüne, alışverişe, iyi hayata, lükse, ünlülerle vakit geçirmeye bayılan; tatlı dilli, esprili ama bir o kadar da entrikacı ve dedikodu seven Tony Özpamuk Tekstil'in baş tasarımcısı. Kariyerinde yükselmek için entrikaya başvurmaktan, insanları birbirine düşürmekten hiç kaçınmıyor.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Enis Arıkan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü mezunudur. Şebnem Bozoklu, Ezgi Mola sınıf arkadaşıdır.

Cips reklamı, Tadelle, Milliyet, Alaturca reklam çalışmalarında rol almıştır. Müjdat Gezen Tiyatrosu, DOT Tiyatro ve Craft Tiyatroda görev yapmasının yanı sıra dizilerde de rol almıştır.
Enis Arıkan, 2012 yılında ATV ekranlarında yayınlanan "Uçurum" adlı dizide Otistik birini canlandırdı.

Ödülleri

2014 - 19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Tiyatro Ödülleri, Yılın En İyi Erkek Oyuncusu, Garaj – Craft Tiyatro
2011 - 2. Antalya Televizyon Ödülleri: Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Yerden Yüksek
Rol Aldığı Tiyatro Oyunları : 
2013-2014 - Garaj, Yönetmen: İpek Bilgin – Craft Tiyatro,
2014 - Makas 2, Yönetmen: Murat Daltaban – DOT Tiyatro,
2012 - 2013 - Altın Ejderha, Yönetmen: Serkan Salihoğlu – DOT Tiyatro
2011 - 2012 - Kutlama, Yönetmen: Murat Daltaban – DOT Tiyatro,
2008 - 2009 - Vur /Yağmala /Yeniden - DOT Tiyatro,
2007 - 2009 - Kürklü Merkür, Yönetmen: Murat Daltaban – DOT Tiyatro,
2006 - 2007 - Hamlet – Müjdat Gezen Tiyatrosu,
2006 - 2007 - Tuhaf Bir Aile – Müjdat Gezen Tiyatrosu,
2005 - Herostratusu Unut – Müjdat Gezen Tiyatrosu,
2004 - Artiz Mektebi– Müjdat Gezen Tiyatrosu,
2003 - Yalancı – Müjdat Gezen Tiyatrosu,
2001 - Pilli Gelin - Seden Kızıltunç,
2000 - Kereviz Festivali - Seden Kızıltunç,

Filmleri ve Dizileri 

2014 - Hayat Ağacı (Arif Gür) (TV Dizisi)
2014 - Cesur Hemşire (TV Dizisi)
2012 - Uçurum (Kutlu) (TV Dizisi)
2010 - 2011 - Yerden Yüksek (Sabit Cezzar) (TV Dizisi)
2010 - Aşk ve Ceza (TV Dizisi)
2009 - Kapadokya Düşleri (Ahmet) (TV Dizisi)
2008 - Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon (TV Dizisi)
2007 - Genco (Cüneyt) (TV Dizisi)
2004 - Kadın İsterse (TV Dizisi)
2003 - Gurbet Kadını (Fırat) (TV Dizisi)
2002 - Çekirdek Aile (TV Dizisi)
2002 - Yıldızların Altında (TV Dizisi)
2001 - Hırsız (Cem) (TV Dizisi)
1999 - Zilyoner (TV Dizisi)
1998 - Gülerken Ağladık (TV Dizisi)
1998 - Aynalı Tahir (Erman) (TV Dizisi)

Talip (Şahin Irmak)

Mahalledeki ocakbaşının sahibi Talip aynı zamanda Özpamuk Tekstil'in çay ocağını işletmekte. Kendisini bir çalışkanlık abidesi ve başarı hikayesi gören; kendi çapında zengin ve başarılı olmanın formülünü bilen ve sürekli olarak bunu dillendiren bir mahalle delikanlısı. Yaşar'ın şirketten hem mesai arkadaşı ama bir yandan da ona ocakbaşında iş teklif edecek kadar girişimci ruhlu.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Şahin Irmak kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şahin Irmak 29 Eylül 1981 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. 2007 yılında yayınlanan Karayılan dizisinde 'Şiro' karakteriyle oyunculuğa adım atan Irmak, 2008 yılında yayınlanmaya başlayan eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki çeşitli rolleri ile gönüllerde taht kurdu. Çok Güzel Hareketler'deki en çok beğenilen rolü ise 'Hıyarlı Baba'ydı. 2011 yılında yayınlanan komedi dizisi Aşağı Yukarı yemişililer'da 'Süleyman' karakterini canlandırdı. Entelköy Efeköy'e Karşı sinema filmende ilk başrol deneyimini yaşayan Irmak, 2012 yılında Nurgül Yeşilçay ile birlikte başrolünü paylaştığı 'Sultan' dizisinde oynadı.

2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eğlendirme Dairesi adlı programda rol almaya başladı fakat programın yayın hayatı çok kısa sürdü. 2016 yılında Show TV'de yayınlanan 3G Show'da yer aldı. Şahin Irmak son olarak 16 Mart 2018 tarihinde vizyona giren 'Düğüm Salonu' adlı filmde oynadı.

Ödüller

2012 - 17.Sadri Alışık Ödülleri - En İyi Erkek Oyuncu (Komedi) (Entelköy Efeköy'e Karşı)
Rol Aldığı Filmler ve Diziler :
2014 - Kim O! (Hıyarlı Baba) (Tv Programı)
2013 - Aldırma Gönül (Mahir) (TV Dizisi)
2012 - Sultan (Şeyhmus) (TV Dizisi)
2011 - Entelköy Efeköy'e Karşı (Muhtar Ali) (Sinema Filmi)
2011 - Aşağı Yukarı Yemişliler (Sülo) (TV Dizisi)
2010 - Çok Filim Hareketler Bunlar (Kazım) (Sinema Filmi)
2010 - Kutsal Damacana Dracoola (Kont Dracula) (Sinema Filmi)
2009 - Neşeli Hayat (Serkan) (Sinema Filmi)
2008 - 2010 - Çok Güzel Hareketler Bunlar (Şahin) (TV Dizisi)
2008 - Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon (TV Dizisi)
2007 - Kutsal Damacana (Doktor) (Sinema Filmi)
2007 - Kara Yılan (Şiro) (TV Dizisi)
2006 - Bir Demet Tiyatro (TV Dizisi)
2006 - Beynelmilel (Şahin) (Sinema Filmi)
2006 - Bebeğim (Hakan) (TV Dizisi)
2005 - Memleket Hikayeleri: Aşan Bili... (Ağanın oğlu Osman) (TV Filmi)
2004 - Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (TV Dizisi)
2004 - Çemberimde Gül Oya (TV Dizisi)
2004 - Yol Palas Cinayeti (TV Filmi)
2004 - Gönül Yarası (Barmen) (Sinema Filmi)
2004 - Avrupa Yakası 1. Sezon (Konuk Oyuncu ) (TV Dizisi)
2004 - Aliye (Koruma Görevlisi İlknur) (TV Dizisi)
2004 - Kurtlar Vadisi 2. Sezon (Veli) (TV Dizisi)
2003 - Parmak İzi (TV Dizisi)
2003 - Melek (TV Dizisi)
2002 - Çocuklar Duymasın (Polis) (TV Dizisi)
2002 - Unutma Beni (TV Dizisi)
2002 - Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Mustafa) (TV Dizisi)

Melike Şahin (Aslı Bekiroğlu)

Yakın zamanda ablası Safiye ve eniştesi Yaşar'ın yanına taşınan Melike kendi güzelliğinin farkında olmayan, aşırı gerçekçi, dobra hatta kimi zaman patavatsızlığı ile ailenin diğer fertlerinden oldukça farklı bir kasaba kızı. En büyük ilgi alanlarından biri tarımla uğraşmak olan Melike'nin yolu daha JetSet konaklarına taşındıkları ilk gün Ozan ile kesişecek.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Aslı Bekiroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslı Bekiroğlu, 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nde tamamlamıştır. Eğlence olarak çektiği Vine'larla tanınan güzel oyuncu bir süre sonra fenomen olmayı başarmıştır. 2010 yılında Beni Böyle Sev dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizilerinde rol almıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Derya Karadaş, Çağlar Çorumlu, Enis Arıkan, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Şahin Irmak gibi bir çok ismin yer aldığı Gülse Birsel'in yazdığı Jet Sosyete dizisinde karakterini canlandırmaktadır. Aslı Bekiroğlu Yol Arkadaşım filminde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.

Dizileri

2018 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
2016 – Gülümse Yeter
2015 – Adı Mutluluk
2013 – Beni Böyle Sev

Kumsal (Yasemin Sakallıoğu)

Alara ve İlayda'nın manevi ablası Kumsal, Karadeniz şivesiyle konuşan, hareketli ve inatçı karakteriyle diziye renk kattı.

Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüm izle - Jet Sosyete son bölüm izle

Yasemin Sakallıoğu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yasemin Sakallıoğlu, Instagram ve Youtube üzerinden yayınladığı videolarla ismini geniş kitlelere duyurdu. Bundan birkaç yıl önce annesini taklit ettiği videosuyla tanınan Yasemin Sakallıoğlu, ardından Demet Akalın’ın “Türkan” şarkısını değiştirip kendi mizahıyla yorumladığı videosuyla hafızalara kazınmıştı. u popülarite sayesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yönetmeni Ayşegül Erbek tarafından keşfedildi. Yasemin Sakallıoğlu 2015 yılında başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Lütfiye karakterine hayat verdi.

Yorumlar (0)
banner35
25
açık
Günün Anketi Tümü
Yerli veya yabancı aşılardan hangisini kullanmayı tercih ederdiniz?
Yerli veya yabancı aşılardan hangisini kullanmayı tercih ederdiniz?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 38 86
2. M. United 38 74
3. Liverpool 38 69
4. Chelsea 38 67
5. Leicester City 38 66
6. West Ham 38 65
7. Tottenham 38 62
8. Arsenal 38 61
9. Leeds United 38 59
10. Everton 38 59
11. Aston Villa 38 55
12. Newcastle 38 45
13. Wolverhampton 38 45
14. Crystal Palace 38 44
15. Southampton 38 43
16. Brighton 38 41
17. Burnley 38 39
18. Fulham 38 28
19. West Bromwich 38 26
20. Sheffield United 38 23
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 38 86
2. Real Madrid 38 84
3. Barcelona 38 79
4. Sevilla 38 77
5. Real Sociedad 38 62
6. Real Betis 38 61
7. Villarreal 38 58
8. Celta de Vigo 38 53
9. Granada 38 46
10. Athletic Bilbao 38 46
11. Osasuna 38 44
12. Cádiz 38 44
13. Valencia 38 43
14. Levante 38 41
15. Getafe 38 38
16. Deportivo Alaves 38 38
17. Elche 38 36
18. Huesca 38 34
19. Real Valladolid 38 31
20. Eibar 38 30
version="1.0" standalone="yes"?> <