banner10

İstanbullu Gelin 72. bölüm izle - İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 72. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri Faruk’un Adem’e yaptığı teklifin Boranlar’ı şok ettiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. İstanbullu Gelin 72. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

İstanbullu Gelin 72. bölüm izle - İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 72. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri Faruk’un Adem’e teklifi Fikret ve Esma için şok etkisi yaratırken Adem tekliften ziyade baba olma duygusuyla mücadele ettiği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. İstanbullu Gelin 72. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşablirsiniz. Öte yandan Dilara'ya kavuşan Süreyya artık gelecekten daha da umutludur. İşte İstanbullu Gelin 72. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri...

İstanbullu Gelin 72. Bölüm Fragman

Faruk’un Adem’e teklifi Boranlar’ı şok edecek

Faruk’un Adem’e teklifi Fikret ve Esma için şok etkisi yaratırken Adem tekliften ziyade baba olma duygusuyla mücadele etmektedir. Süreyya Dilara’ya kavuşmanın sevinciyle artık gelecekten daha da umutludur. Adem’in değiştiğine inanmayan tek kişi Okan’dır, aldığı kararla herkesi şaşırtır. Boranlar hızla değişen gündeme ayak uydurmaya çalışırken en beklenmedik hislerle karışan Osman için bambaşka bir dönem başlamaktadır. Dava gününe hazırlanan İpek ve Fikret için ise hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

İstanbullu Gelin 72. Bölüm 2. Fragman

İstanbullu Gelin 71. bölümde neler olmuştu?

Boran Konağı’nda yeni bir dönem başlıyor

Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma’nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret’in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17