banner10

İstanbullu Gelin 71. bölüm izle - İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 71. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri Boran Konağı’nda yeni bir dönemin başladığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. İstanbullu Gelin 71. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

İstanbullu Gelin 71. bölüm izle - İstanbullu Gelin son bölüm izle

İstanbullu Gelin 71. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. İstanbullu Gelin 71. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle özgüven tazelemiştir. İşte İstanbullu Gelin 71. bölüm izle, İstanbullu Gelin son bölüm izle bilgileri...

İstanbullu Gelin 71. Bölüm Fragman

Boran Konağı’nda yeni bir dönem başlıyor

Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma’nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret’in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir. 
 

İstanbullu Gelin 71. Bölüm 2. Fragman

İstanbullu Gelin 71. bölüm izle (Tıklayınız...)

İstanbullu Gelin 70. bölümde neler olmuştu?

İpek, Fikret tartışması konakta da yankı buluyor. 

Fikret, İpek ve Okan’ı birlikte görünce öfkesini saklayamaz ve Okan ile gerilirler. İpek, Fikret tartışması konakta da yankı bulacaktır. Süreyya ve Faruk’un toparlama adımları ise İpek’in alacağı kararı etkilemez. Adem ise Dilara’nın erken doğum tehlikesi nedeniyle Bursa da yaşamak için harekete geçer. Adem’in, Güneş’le bu bilgiyi paylaşmaması Güneş’in kafasındaki sorulara cevap aramasına sebep olur. Esma’nın hastalığının etkileri konakta bazı olaylar yaratır ve Süreyya acil bir karar alır. Fikret’in kendisini iyice yalnız hissetmesi yeni bir başlangıca işaret etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17