İkizler Memo Can 18. bölüm izle - İkizler Memo Can son bölüm izle

İkizler Memo Can 18. bölüm izle, İkizler Memo Can son bölüm izle bilgileri Osman'ın, Yaren'e evlenme teklif ettiği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. İkizler Memo Can 18. bölüm izle, İkizler Memo Can son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

İkizler Memo Can 18. bölüm izle - İkizler Memo Can son bölüm izle

İkizler Memo Can 18. bölüm izle, İkizler Memo Can son bölüm izle bilgileri Yaren ile evlenmeyi kafasına koyan Osman'ın, Yaren'e evlenme teklif ettiği yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. İkizler Memo Can 18. bölüm izle, İkizler Memo Can son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan malikanede işler durulmaz. İkizler yaramazlıklarına son sürat devam ederler. İşte İkizler Memo Can 18. bölüm izle, İkizler Memo Can son bölüm izle bilgileri...

İkizler Memo - Can 18. Bölüm Fragmanı

Osman, Yaren'e evlenme teklif ediyor!

Osman, Yaren ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Artık sevdiğinden ayrı kalmak istemeyen genç adam bunun için plan yapar. Yaren'in babasına niyetinden bahsetse de ciddiye alınmaz. Bir taraftan evlenmeyi düşünürken diğer taraftan da iş bulması gerekmektedir. Bu sefer iş Osman'ın ayağına gelir. Bu beklenmedik teklif karşısında şaşırır. Artık Yaren'e evlenme teklifi etmesinin önünde hiç engel kalmamıştır. Bir yüzük alarak Yaren'in karşısına çıkar ve onunla evlenmek istediğini söyler.

Diğer taraftan malikanede işler durulmaz. İkizler yaramazlıklarına son sürat devam ederler. Can'ın tedavisi için eve gelen fizyoterapist güzel bir kadın olunca işler çığrından çıkar. İkizler ev ahalisine türlü oyunlar yapar.

İkizler Memo - Can 18. Bölüm Fragmanı - 2

İkizler Memo Can 18. bölüm izle (Tıklayınız...)

İkizler Memo Can 18. bölümde neler olmuştu?

Can kaza geçiriyor!

Mahalledeki top sahasını yıkmak için ekip gönderilir. Kepçelerle yıkıma gelen ekipler Memo ve arkadaşlarının direnişiyle karşılaşırlar. Memo, Can ve arkadaşları top sahasının yıkılmaması için canla başla uğraşırlar. Fakat tam bu sırada bir felaket yaşanır. Can, Memo'yu korumak için kendini kepçenin önüne atar ve kaza geçirir. Yaralanan Can, apar topar hastaneye götürülür. Başta Memo ve Onur olmak üzere herkes yıkılır. Ameliyata alınan Can'a ne olacak? Can bu durumdan kurtulacak mı? 

İKİZLER MEMO CAN KONUSU

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

İKİZLER MEMO CAN OYUNCULARI

Projede yer alacak isimlerse şöyle; Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17