Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizilerin yeni bölümünü izlemek için sabırsızlanan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusu takip ettikleri dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverlerin hayal kırıklığına uğraması ile birlikte merak konusu oldu. Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Oyuncu ve Senarist Gülse Birsel dizilerin TRT hariç tüm kanallarda bir süre yayınlanmayacağını açıklamıştı. İşte Gülperi'nin yeni bölümü ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtı...

Gülperi son bölümde neler olmuştu?

Eyüp’ün Gülperi ve çocuklarına kavuştuğu, Gülperi’nin büyük şok yaşadığı tanıtımda Kadir’in, “Onca kederin içinde kader gülmen için sebepler koyar araya. O sebep sensin, yoksa bir fotoğraf nasıl bu kadar aşk kokar!” sözleri izleyenleri duygulandırıyor. Nikahlarına giden Eyüp ve Gülperi’yi bir arada gören Kadir’in çaresizce onları izlediği anlar dikkat çekiyor. 

"Diziler 3 hafta yok"

Takip ettikleri dizinin yeni bölümünü izlemek isteyen diziseverler yeni yıla girmemizle hayal kırıklığı yaşıyor. Kanaldan ya da yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmezken oyuncu ve senarist Gülse Birsel konuyla ilgili bir yazı kaleme almış ve dizilerin 3 hafta boyunca yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını duyurmuştu.

İşte Gülse Birsel’in Instagram’dan yaptığı açıklama;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17