Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir?

Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir? Sorusu Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu alan dizinin ses getirmesi sonrası merak konusu oldu. Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir?

Gülperi dizisinin Can TaşkınEmin Özyakışır kimdir? Sorusu Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen dizinin güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Gülperi dizisinin oyuncu kadrosu Nurgül Yeşilçay (Gülperi Çetin), Timuçin Esen (Kadir Aydın), Tarık Pabuççuoğlu (Yakup Taşkın), Ece Sükan (Şeyma Ören Aydın), Burak Dakak (Hasan Taşkın), Aleyna Özgeçen (Bedriye Taşkın), Emir Özyakışır (Can Taşkın), Onur Bilge (Ejder Taşkın), Gülçin Kültür Şahin (Kader Taşkın), Şefika Ümit Tolun (Fatma Taşkın) ve Ezgi Gör (Artemis Aydın) gibi isimlerden oluşuyor. İşte Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir? Sorusunun yanıtı...

CAN TAŞKIN (EMİN ÖZYAKIŞIR)

İlkokul çağında olan Can hala anne ve baba sevgisine muhtaçtır. Babasını kaybetmiştir ama annesinin bir gün onlarla birlikte olma ümidiyle yaşamaktadır. Çok zekidir. Zekası yaşıtlarından hatta abi ve ablasından daha olgun olmasına neden olmuştur. Dedesi, babaannesi ve halasının bütün çabalarına rağmen içindeki anne sevgisi sönmemiştir. Fakat büyüklerinden de korktuğu için bunu göstermeye çekinir. Taşkın ailesinin kurallarına uyar. Onların istediği gibi davranmaya çalışır. Gülperi’ye olan sevgisini gizlemek zorundadır. Annesi ve onları yetiştiren sülalesi arasında sıkışıp kalmıştır. Gülperi’nin Can’ın ürkekçe ördüğü duvarları da yıkması kalbine yeniden dokunması annesi sıcaklığıyla yeniden güven inşaa etmesi gerekmektedir.

Gülperi dizisinin Can Taşkın'ı Emin Özyakışır kimdir?

Emir Özyakışır kimdir, kaç yaşında?

Hem mankenlik, hem de oyunculuk yapmaktadır. Bunun dışında birçok reklam filminde de yer almıştır. Masum Değiliz ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde yer almıştır. Gülperi dizisinde Can karakterine hayat vermektedir.

Gülperi dizisinin konusu

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren tanıtımlarla başlangıç yaptı. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17