Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir?

Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir? Sorusu Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu alan dizinin ses getirmesi sonrası merak konusu oldu. Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir?

Gülperi dizisinin Artemis AydınEzgi Gör kimdir? Sorusu Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen dizinin güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmesi ile birlikte merak konusu oldu. Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Gülperi dizisinin oyuncu kadrosu Nurgül Yeşilçay (Gülperi Çetin), Timuçin Esen (Kadir Aydın), Tarık Pabuççuoğlu (Yakup Taşkın), Ece Sükan (Şeyma Ören Aydın), Burak Dakak (Hasan Taşkın), Aleyna Özgeçen (Bedriye Taşkın), Emir Özyakışır (Can Taşkın), Onur Bilge (Ejder Taşkın), Gülçin Kültür Şahin (Kader Taşkın), Şefika Ümit Tolun (Fatma Taşkın) ve Ezgi Gör (Artemis Aydın) gibi isimlerden oluşuyor. İşte Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir? Sorusunun yanıtı...

ARTEMİS AYDIN (EZGİ GÖR)

Kadir ve Şeyma’nın tek çocuğudur. Varlık içinde büyümüştür, babasına çok bağlıdır ama annesiyle büyük sorunlar yaşar. Anne sevgisinden mahrum büyüyen Şeyma Artemis üzerinde büyük bir baskı unsuru haline gelmiştir. Annesini mutlu etmek için her zaman başarılı ve mükemmel olmak zorundadır. Her ne kadar babası dengeyi kurmaya çalışsa da Artemis kendisini hep yetersiz hisseder. Bu duyguyla da başa çıkmadığı için yeme problemi yaşamaktadır. Blumia olduğundan annesi ve babasının haberi yoktur.

Gülperi dizisinin Artemis Aydın'ı Ezgi Gör kimdir?

Ezgi Gör kimdir, kaç yaşında?

Ezgi Gör günümüzde Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde Artemis Aydın karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Daha önce 2012 yılında Salih Kalyon, Cansu Dere, Sarp Akkaya, Wilma Elles, Baran Akbulut, Kenan Bal, Sercan Badur, Ayşe Selen ve Bahtiyar Engin gibi usta isimlerin yer aldığı El Yazısı sinema filminde rol almıştır.

Ayrıca Boyner, Jelibon ve daha bir çok markanın reklam yüzü olarak televizyon ekranlarında yer almıştır. Rotary Lisesinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Maalesef Ezgi Gör’ün doğum yeri, doğum tarihi, kaç yaşında olduğu, boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi özel bilgilerine ulaşılamamıştır. 

Gülperi dizisinin konusu

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi, ses getiren tanıtımlarla başlangıç yaptı. Gülperi’nin çocuklarının kararını gözyaşlarıyla beklediği heyecan dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Avukat Kadir (Timuçun Esen), Yakup’un (Tarık Papuçcuoğlu) karşısına çıkıyor. Kadir’in tehdidine boyun eğmeyen Yakup’un “Hapse mi, mezara mı hep birlikte yaşayıp göreceğiz!” sözleri gerilimi yükseltirken, Gülperi çocuklarını Gaziantep’ten İstanbul’a getiriyor. Yeni evlerine gelen çocukların yaşadığı hayal kırıklığı dikkat çekerken, kızı Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) sert tepkisi Gülperi’yi şoke ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Gülperi, ekranlara yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17