banner10

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a En Kötü Adam Geliyor! Tunca Aydoğan (Muzi) kimdir? EDHO 109. yeni bölüm

Tunca Aydoğan, ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Mossad'ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi olarak katıldı. Ünlü oyuncu Tunca Aydoğan, Hızır Çakırbeyli'den intikam almak için Mossad tarafından Türkiye'ye gönderilen Muzi karakterini canlandıracak. Muzi kimdir? Tunca Aydoğan kimdir? İşte bu soruların cevabı:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a En Kötü Adam Geliyor! Tunca Aydoğan (Muzi) kimdir? EDHO 109. yeni bölüm

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 109. yeni bölümü ile 02 Ekim 2018 Salı akşamı yayınlanda olacak. EDHO dizisinde bu hafta sürpriz bir oyuncu seyirci karşısına çıkacak. Yılan Hikayesi dizisinde kötü adamı Kürşat rolüyle tanınan Tunca Aydoğan, ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinde rol alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  109. yeni bölüm fragmanı Tunca Aydoğan'ın da yer aldığı şekilde yayınlandı. 

Son olarak 3 yıl önce yayınlanan "Aşk Yeniden" dizisinde rol alan 51 yaşındaki oyuncu Tunca Aydoğan'ın "EDHO"daki yeni rolü ise 109. bölümde belli olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu yer alıyor. Usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yönetmenliğini Onur Tan üstleniyor. 

"Mossad'ın radarına girdiniz!"

Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürmüştür. Bu eylemiyle çok geçmeden amacına ulaşır ve Mossad'ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi ile karşı karşıya gelir. Hızır'ın bu hamlesini doğru bulmayan Ünal ve Davut, sokakların savaş alanına döneceğinden endişe duyarlar. Alparslan ile görüşen gizli istihbarat da Çakırbeylilerin Mossad'ın radarına girdiğini söyleyerek bu endişelerin yerinde olduğunu kanıtlar. Nitekim uyarılarda bulunan herkes haklı çıkar. Muzi yüzünü gösterir göstermez, Çakırbeylilerin koruyucusu olan Alparslan'ı hedefe koyar. İzzet de Hızır'ın dostlarını, yeni ortaklıklar sunarak yanına çekmeye çalışmaktadır. İlk sapakta Tufan'ın dostlarını satacağını düşünen Tipi, olası düşmanlıkları bir an önce engelleme taraftarıdır. Her ne kadar bu fikrini dile getirse de Hızır onu ciddiye almaz. Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak üzere masaya oturan Tufan'ın ise Tipi'nin bilmediği planları vardır.

TUNCA AYDOĞAN KİMDİR?

1967 doğumlu oyuncu Tunca Aydoğan çocukluk yıllarında müziğe ilgi duymuş ve piyano eğitimi almıştır. İkizler burcudur.

Müzik dışında oyunculuk ile kariyer planlaması yapmış ardından, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Üniversite döneminde Zeliha Berksoy, Oğuz Aral, Müşfik Kenter ve Cihan Ünal gibi usta isimlerinden oyunculuk eğitimi almıştır.

Üniversite mezuniyetinin ardından İstanbul Bakırköy Belediyesi Şehir Tiyatrolarında çalışmaya başlamış, bir televizyon filminde reji asistanlığı ve oyuncu olarak sinema dünyasına adım atmıştır. Ekran severler tarafından özellikle Yılan Hikayesi isimli dizide canlandırdığı karakter ile tanınan Tunca Aydoğan aslen Ankara doğumludur.

Yılan Hikayesi dışında Çaylak, Ayva Sarı Nar Kırmızı, Tutkunum Sana, Kara İnci, Her Halimle Sev Beni, Nakş-ı Dil Sultan, İffet ve Aşk Yeniden isimli projelerde rol almıştır.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17