Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler'in hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler'in Akif'in ölümü üzerine yapılan planların da bozulmasına sebep olan bir sürprizle karşılaştığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan  Fedailerin bir numaralı adamı ile buluşmak üzere gittiği yemekte, sevdiği kadının hain olduğunu söyleyen bir notla karşılaşan Alparslan'ın öfkesini dindirmek kolay olmayacaktır. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. Bölüm Fragmanı

"Masandaki adamlara sıkıyorlar; lider!"

Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. En çok İlyas'ı yaralayacak olan bu karşılaşma, Akif'in ölümü üzerine yapılan planların da bozulmasına sebep olur. Akif'le olan hesabı kapatamamalarının bir diğer sebebi ise Alparslan'ın yine herkesten gizli yaptığı planlardır. Fedailerin bir numaralı adamı ile buluşmak üzere gittiği yemekte, sevdiği kadının hain olduğunu söyleyen bir notla karşılaşan Alparslan'ın öfkesini dindirmek kolay olmayacaktır. Başına gelenlere karşılık masa üyelerine savaş açan Zeki Sivri, sokakları kan gölüne çevirmeleri için dostlarına haber uçurur. Ünal Kaplan ise, masasındakilere düzenlenen suikastların önüne geçemezse liderliğine zarar geleceğini bildiğinden Mesut ile tekrar pazarlığa oturacaktır. Bu pazarlık sonucunda Zeki'nin adresini elde edemezse Hızır'ın tehditlerinin lafta kalmayacağının da farkındadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm izle (Tıklayınız...)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölümde neler oldu?

"Şu Fedailer... Senin bunlarla ne alakan var?"

Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir. Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet'le arası açılan Ferman, Zeki'nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17