Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler'in, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anladığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Çakırbeyliler'in Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarının farkına vardığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Bölüm Fragmanı

"Şu Fedailer... Senin bunlarla ne alakan var?"

Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir. Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet'le arası açılan Ferman, Zeki'nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm izle (Tıklayınız...)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde neler oldu?

"Bana yapılan bu saldırının bedelini, tüm Çakırbeyli ailesi ödeyecek!"

Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır olmuştur. Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur. Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir. Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17