Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır Çakırbeyli'nin olduğu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Zeki'nin Hızır Çakırbeyli'yi tuazağa düşürdüğü yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Bölüm Fragmanı

"Bana yapılan bu saldırının bedelini, tüm Çakırbeyli ailesi ödeyecek!"

Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır olmuştur. Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur. Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir. Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle (Tıklayınız...)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölümde neler oldu?

"Alparslan öldü. Senin tanıdığın Hızır da öldü!"

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır. Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır. Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur. Başta Façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen Zeki, bu amacına ulaşamayınca ilk işi Hızır'ı öldürmek için harekete geçmek olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17