Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan'ın, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtladığı yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek için Alparslan'ı öldürme planı yaptığı yeni bölüm sonrası merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölüm Fragmanı

"Alparslan öldü. Senin tanıdığın Hızır da öldü!"

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır. Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır. Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur. Başta Façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen Zeki, bu amacına ulaşamayınca ilk işi Hızır'ı öldürmek için harekete geçmek olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. bölüm izle (Tıklayınız...)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölümde neler oldu?

"Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!"

Hızır Çakırbeyli'nin küçümsediği düşmanı Zeki, otelde kurduğu tuzakla beklenmedik bir hamleye imzasını atmıştır. Özlem'in dikkati sayesinde ölümden kıl payı kurtulan Hızır'ın can borcunu ödemek bundan sonra Alparslan'ın görevi olacaktır. İstediğini alana kadar yolundan vazgeçmeyecek olan Zeki, Çakırbeylileri karşısına alarak açtığı savaşta, masanın yeni üyeleriyle ortaklık kurmaya çalışır. Masanın paylaşmaya yanaşmayacağı haraca karşılık, Alparslan'ın saklı tuttuğu depoların yerini öğrenip el koymayı amaçlamaktadır. Çalarak elde edeceği paralar karşılığında yeni dostlar edinmeyi amaçlayan Zeki'nin, Hızır'dan sonraki hedefi Alparslan olacaktır. Tedbirleri arttırmak yerine Çakırbeylilere açılan savaşa karşılık verme görevini üstlenen Alparslan'ın hayatı büyük risk altındadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17