Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Özlem'in dikkati sayesinde ölümden kıl payı kurtulan Hızır'ın can borcunu Alparslan'ın ödeyeceği yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerini sizler için derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle - EDHO son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri Hızır Çakırbeyli'nin Zeki'nin otelde kurduğu tuzaktan Özlem'in dikkati sayesinde ölümden kurtulduğu yeni bölüm ile birlikte merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Hızır'ın can borcunu ödemek Alparslan'ın görevi olacaktır. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle, EDHO son bölüm izle bilgileri...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. Bölüm Fragmanı

"Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!"

Hızır Çakırbeyli'nin küçümsediği düşmanı Zeki, otelde kurduğu tuzakla beklenmedik bir hamleye imzasını atmıştır. Özlem'in dikkati sayesinde ölümden kıl payı kurtulan Hızır'ın can borcunu ödemek bundan sonra Alparslan'ın görevi olacaktır. İstediğini alana kadar yolundan vazgeçmeyecek olan Zeki, Çakırbeylileri karşısına alarak açtığı savaşta, masanın yeni üyeleriyle ortaklık kurmaya çalışır. Masanın paylaşmaya yanaşmayacağı haraca karşılık, Alparslan'ın saklı tuttuğu depoların yerini öğrenip el koymayı amaçlamaktadır. Çalarak elde edeceği paralar karşılığında yeni dostlar edinmeyi amaçlayan Zeki'nin, Hızır'dan sonraki hedefi Alparslan olacaktır. Tedbirleri arttırmak yerine Çakırbeylilere açılan savaşa karşılık verme görevini üstlenen Alparslan'ın hayatı büyük risk altındadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm izle (Tıklayınız...)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. bölümde neler oldu?

"Ya dediklerimi yaparsınız ya da hepiniz ölürsünüz!"

Ömür Façalı, aileler arasındaki düşmanlığa rağmen İlyas'tan beklentisini açıkça dile getirir. İstekleri uğruna önündeki engelleri yok sayacak kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtlar. Behzat'ı çileden çıkaracak yakınlık düşman ikili arasında yeni bir gerginliğin de sebebi olacaktır. Kardeşlerinin intikamını almak için Çakırbeyliler ile Façalıların karşısına dikilen Zeki Sivri, kan parası bahanesiyle masayı haraca bağlama peşine düşer. Taleplerinin yerine getirilmemesi durumunda yapabileceklerini korkusuzca söyleyip herkesi tehdit edebilmesinin sırrı ise ardındaki büyük güçte saklıdır. Hızır'ın ölümü için hazırladığı tuzakla savurduğu tehditlerin lafta kalmayacağını çok geçmeden gösterecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17